2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kiz bak dedim ben sanaaa bebish haylaxlik yapiyomush diyeeee..... cinsiyyeti bilindi yaa seni cagiriyormus gel de oglusunu gor anne diyeeee.... haylaz senin oglusunn yaramaz)))) Allah nazardan saklasin canimmm[/QUOTE]
:)) teşekkür ederim arkadaşım :) benimki korkutuyor arada annesini :) allah hepimizin evladını nazardan kötülüklerden korusun inşallah

heh hee bunun bazılarına göre kızım bazılarına göre oğlum olacak belkide ikiz olacak :)

cinsiyetini öğrenmek için şuan erken değilmi canım
yok cnm 11 haftadan ıtıbaren gorulebılyo artık ultrason cıhazları cok kapsamlı ben 2,5 yıl once oglumun cınsıyetını tam 12 haftaık ogrenmıstım hemde doktor %95 erkek testıslerıde bu dıyıp yakınlastırıp gostermıstı eger cocuk pozısyonu uyguna organı acıksa gorunmemesı ımkansız... :)

benden tavsıye kontrollere gıderken yanınıza cıkolata alın 20dk oncesınde bır buyuk boy cıkolata yıyın o cocuk karnınızda bır amuda kalkmadıgı kalacak cınsıyetı mutlaka yakalıyolar :) ben hep bu yontemı kullanırım

Son düzenleme:

yaa bende merak ediyorum bu çin takvimini :)

yaa bende merak ediyorum bu çin takvimini :)

Daha bakmadinmi int.den??? Ben onceleri inanmiyordum ama simdi cin ve rus takvimi de diger butun takvimler de ruyalarim da tahminlerim de etrafin yorumu da ve icime de dogan kiz oldugu icin eminim yoksa cin takvimine guvenmem normalde...

Son düzenleme:

tamam kesinlikle deniycem bunu.. :)) benim gittiğim hastanede 4g ultrason cihazı filan yazıyor ama gösterdikleri ekrana bakınca eskisinden farkını pek göremiyorum.

Daha bakmadinmi int.den??? Ben onceleri inanmiyordum ama simdi cin ve rus takvimi de diger butun takvimler de ruyalarim da tahminlerim de etrafin yorumu da ve icime de dogan kiz oldugu icin eminim yoksa cin takvimine guvenmem normalde...

ya canım şimdi baktımda gebe kaldığım ayı bilmiyorum kasım sonuysa erkek olacak diyor aralık başıysa kız..

tamam kesinlikle deniycem bunu.. :)) benim gittiğim hastanede 4g ultrason cihazı filan yazıyor ama gösterdikleri ekrana bakınca eskisinden farkını pek göremiyorum.
cunku ozellıkle renklıye cevırmıyolar onun ıcın ek ucret alıyorlar aslında sıyah beyaz gordugun ekranda 4 boyut
ekstra bsı daha benım doktorum bıraz fazla kendını asmıs bu konuda gozlerının rengınden sac rengıne kadar soyluyo gozlerını acıp kapamaya basladıgında ecmelcım bu oglanın goslerı sana benzemıyo koyu renk olcak saclarıda masallah hem gur hemde sımsıyah demıstı dogdugunda kara bocuk gıbıydı harbıden gozlerı kahve ve sacları sımıyahtı renk pıgmentı ulstron ısıgıyla gozukebılıyormus her doktor bılmez ama ben bunu hobı halıne getırdım demıstı :))
hastaneden eve getırdıgım ılk gun kuzucum :)) yaa keske hep oyle kalsaydıı sut kokulum

anneeemmm benimkide süt kokulu olsun böyle eldivenleriyle yatıversin :) senin doktor süpermiş yaa

Otomatik hesaplamasi olanini ac canim oraya yaz son adet tarihini o cikarsin senin icinn...

son adet tarihine göre erkek :) ama ben geç yumurtladığım için aralıkta olabilir o zamanda kız :) ben erkek hissediyorum eşim kız:) çok merak ediyorum ne çıkacak :)

anneeemmm benimkide süt kokulu olsun böyle eldivenleriyle yatıversin :) senin doktor süpermiş yaa
aşkımm benım o gunlerı cok osluyorum yenı kuzum dogunca ne yapıcam bakayım:)))
doktorum efsana yaa datluskom gamzem benım 10 tanede dogursam yıne vazgecmem cok merhametlı ınanılmaz sevecen guler yuzlu bırı bu cok onemlı benım gıbı normal doguranlar ıcın sakınlestırmek yatıstırmak moral vermek ıcın
bu kendısı gamze baykan

masallah kuzuna canim....o koku bizim de evi sarsaaaaa Insalllahhh.. gorumcemin kizins cogu zaman kv.dem bakiyooo yaa gidicence hemen orda oldugu anlasiliyoo icerisiii oyle guzel kokuyoki ustelik o gulucukleri de atinca insanin ici gidiyoooo..orda olmayinca hep yatagina baka baka duruyoruz...ALlahim her eve nasip etdin ondan..

son adet tarihine göre erkek :) ama ben geç yumurtladığım için aralıkta olabilir o zamanda kız :) ben erkek hissediyorum eşim kız:) çok merak ediyorum ne çıkacak :)

Cok kafaya takma canim cok ta dogru degilll...zaten 2ihtimal var 2sinden biri e ordada 2cinsiyyet yani 100de 50sansi var..dogruluk payi yok sadece tesaduf ben sadece tahminlerimiz ve icimize dogan kiz oldugu icin rahatlikle ekledim..)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…