2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
günlerdir rüyamda hep kız çocuklarını görüyodum aksamda gördüm ama yine aynı rüya içerisinde oğlum olduğunu gördüm sarışın kahverengi gözlüydü kayınvalidemlede kavga ediyoruz genemi oğlan doğurdun diyo :) ilkinide kız çok istemişlerdi ilk oğlumuda ben rüyamda görmüştüm yeşil gözlü beyaz tenli ve rüyamdakine benzer bir çocuk doğdu. sanırım ikinci oğlum geliyor :) hayırlısı bakalım

Gunaydin anne adaylari bebisler nasil.. Calisan annelere de gunaydin.. Haftasonu ne guzel ya doyana kadar uyumak falan cok iyi geldi..

gunaydin anne adaylari bebisler nasil.. Calisan annelere de gunaydin.. Haftasonu ne guzel ya doyana kadar uyumak falan cok iyi geldi..
gunaydın su hafta sonu bır bana gelmıyo uykum var:26:
1 gun ızın hıcbırseyıme yetmıyo uyku uyusam eve yetemıyorum eve yetsem zombı gıbı dolasıyorum offf

1 gun ızın hıcbırseyıme yetmıyo uyku uyusam eve yetemıyorum eve yetsem zombı gıbı dolasıyorum offf

canım yıl sonu işleriniz yoğundur ama ocak ortası gibi hafifler diye düşünüyorum babandan izin istesen bi kaç gün vermez mi en azından öğlene kadar çalışmasan dinlenirsin biraz ..

bu arada hamile değilim zıpladım konuya kusura bakmayın..

yok guselım vermez babam cok katı bu konularda ...
Maf durumdayım psıkolojık olarakta
Sevındım adına cnm keske bende hamıle olmasaydım

Canimm yaaa bukadar yogunmu babanda isler
arkadasin dedigi gibi baban yani bugun bari calisma.
ben evde oturuyorum inan oturmaktan yatmaktan bunaldim vakit gecmiyo cunku bide sersem gibi oluyorum.ahsap boyamakla gecirmeye calisiyorum :)

Günaydın bebişlerin güzel anneleri. Ben de 7. haftamdayım, fena halde yeşil zeytine sarmış durumdayım çerez gibi yiyorum. Sizde durumlar nasıl ?

canimm yaaa bukadar yogunmu babanda isler
arkadasin dedigi gibi baban yani bugun bari calisma.
Ben evde oturuyorum inan oturmaktan yatmaktan bunaldim vakit gecmiyo cunku bide sersem gibi oluyorum.ahsap boyamakla gecirmeye calisiyorum :)

ecmelllllllll cabuk tovbe deeeeee

Moralım cok kotu direnecek gucum kalmadı

moral bozmak yokkkk önce biz önemliyiz boşver gerisini dik dur önce ben de seni hakeden zaten sana gelir.
ben 2 evladımıda yanlız büyüttüm çektiklerimi bir bilsen şükredersin haline ne güzel bak ailen yanında ve bir işin var benim mesleğim bile yoktu sonradan edindim kimsenin hayatı kimseye örnek teşkil edemez ama tecrübeler kulağa küpe kalır.erkekler ilk zamanlar matah bir halt sanarlar yaptıklarını ve kendilerini ama sürünerek dönen tek varlıktır pişmanlık geç sarar onları.sen şimdi üzülmüyceksin ve allaha bırakıcaksın.

Canım öncelikle sen güçlü olmalısın. Ne güzel sağlıklı bi evladın var. Şimdi Allah ın izniyle bi tane daha olacak. Düşünsene insanlar yıllarca uğraşıyorlar ne sıkıntılar çekiyorlar bi tane evlat için. Bizler ne kadar şükretsek az. Sıkıntıların da geçer inşallah tez zamanda, eşin yuvaniza döner. Moralini yüksek tut ki bebişin de mutlu olsun

ellerım ayaklarım buz ınsan gıbı konusup davranmaktan yoruldum arkadaşlar uzunca bır sure yazmadan takıp edıcem umarım yanlış bırsey yapmam bu zaman dılımınde kendınıze ıyı bakın aranızda sessız sedasız sıze bakıcam konustukca yazıstıkca dırencım azalıyo sankı ayakta duracak halım bıle yokken.........

ah be ecmelim ,yazarsan inan bana daha iyi hissedersin kendini ,biz sana destek oluruz ,yalnız hissetmessin kendini ,hem o konuları konuşmak istemessen başka şeyleren bahsederiz ,bebişlerden bahsederiz ha ..:26:

Ecmelll gitme bak daha soracak çok sorum var. Seni öyle bir soru yağmuruna tutarım cevap vermekten başka şeyler aklına gelmez :))))) tamam bundan sonra bu topikte hep olumlu şeylerden bahsedelim. Mesela ben portakalıma ilk eşyasını aldım yabancı sitelerde görmüştüm ama sonunda buldum türkiyede bebek taşıma çantası. Omzuna çapraz asıyorsun sonra bebeği içine koyuyorsun. 10 kiloya kadar taşıyor süper birşey :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…