2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar artik dogum hikayeleri topigimi acsak neee:KK52::KK52::KK52:
Temmuzdakilar doguruyo artik sira bize geldi..bizden simdilik 2kisi dogurdu dimi???

Canım sen benden zayıf görünüyorsun.Fazla almış gibi durmuyorsun.Ama bence bende de öyle dedikleri kadar kötü durmuyor kilo.Abartıyorlar heryerimden et fışkırıyormuş da şişkoymuşum da kollarım eskisinin 2 katı olmuş da vs.vs.Benim kendi ailem beni teselli etmek için üzülmeyim diye kilo konusunu açmıyorlar bile hatta bana sen hiç kilo almadın aldıklaırnı da verirsin merak etme diyorlar.Bide takmışlar kafalarına illa normal doğum yap diye başımın etini yiyorlar.Doğuracak olan benim nasıl rahat edeceksem nasıl mutlu olacaksam öyle doğururum ya offff çok bunaldım daraldım vallaha:KK5::KK5::KK5:

Üzülme bebeğim boşver valla banada diyorlar gider diye. ..ay normal doğumu deme kv diyor ben istiyordum aslında ama bazı sebeplerden dolayı istemiyorum psikolojim kaldırmaz..annemde diyor bana normal olsun diye ona anlatabiliyorum...senin dediğin kombine epidural spinal sonrasında da ağrı yok amuş rahat edersin...annen bakacaksa kime ne,
Ve bence eşine söyle sen o onların yanında böyle konuştuğu için rahat diyorlar eşini uyar gerekirse döv:))

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Canım es neysede bu ailesi çok gıcık,allahtan kv alacan tabi diyor almazsan kötü diyor ki eskilerden kalma...sende söyle kolayla olmuyor bebek de,birde sen zaten zayıftin allah aşkına 15kilo nasıl duracak ben kilolu kaldkm 11 kilo aldım ama bende bile kötü durmuyor ya ben demiyorum herkes diyor
Ütüleneck çamaşır o dağınıklık kusura bakmayın

Ayy kız bu senmmisin? Hiç kilolu durmuyosun, ne güzel , ayy benim göbek 2 metre önümden gidiyo, öyle sivri ki , geçen hastanede kapı koluna çarptım , sığmıyo bi yerden geçerken, ay ben senden daha kilolu duruyorum canım sen çok normalsin..

Evt valla bnde sevindim. Ne guzel hem kadrolusun hmde evinin yanindasin süpermis :)) ben ozel bi hastanede yogunbakimda calistm bes yil kadar.snrada dyaliz kursuna gidip sertifika aldm diyaliz merkezine gectm.nobeti filan yok dyaliz cok rahatmis.esim de saglikci es durumuyla tayin isteyip yanima gelnce ben disari tercih yapamıyorum o yuzden kadro olmadi bi türlü ama yerim rahat.bu arada gaziantepdeyim sen nerdesin.zorlanmiyomusun artk ben hemen 32 de aldm calisamaz raporunu benim dusuk tehlikem vardi arada kanamam oluyordu .o yuzden erken ayrldm.

zor oluyor ya bakalım ne kadar dayanacağıım belki ayın 15 de ayrılırım. ben bursadayım canım benm eşimde öğretmen bu sene buırsaya atandıı benm kadrom burada olduğu için o da doğu görevine gitmeyecek. 5 yıllık memurum bende.allah sana da nasşp etsin inşallah ama diyaliz de iyiymiş diyorsun gece nöbeti olmaması çok iyi en sevmediğim şey nöbet:)

Ayy durun ben de yolluyorum fotomu yorum yapın olur mu? Yalnız bi bekleyin de çekip koyayım...

Ayy kız bu senmmisin? Hiç kilolu durmuyosun, ne güzel , ayy benim göbek 2 metre önümden gidiyo, öyle sivri ki , geçen hastanede kapı koluna çarptım , sığmıyo bi yerden geçerken, ay ben senden daha kilolu duruyorum canım sen çok normalsin..

Eşime kalsa hileli çekim :KK66: ev kıyafeti böyle ama disarda pantolon beli filan kocaman duruyor. ..neyse siz benden zayifsiniz o yüzden hiç sorun etmeyin aman benim arkadaşım 158 boyla 20 kilo aldı ama hemen eski kiloya inmiş Moonlight sen uzunsundur gibime geliyor hep. ..

Bu arada esra vardı o pek girmiyor doktor erken doğum olabilir demişti onu merak ediyorum. .biri daha vardı açılma vardı. ..

Canım es neysede bu ailesi çok gıcık,allahtan kv alacan tabi diyor almazsan kötü diyor ki eskilerden kalma...sende söyle kolayla olmuyor bebek de,birde sen zaten zayıftin allah aşkına 15kilo nasıl duracak ben kilolu kaldkm 11 kilo aldım ama bende bile kötü durmuyor ya ben demiyorum herkes diyor
Ütüleneck çamaşır o dağınıklık kusura bakmayın

Kiz gobisin midenemi kacmis:KK1:
cidden gobis yokki minnacikkk oyy icindeki bebisi seveyimmm..hic kilolu da durmuyosun rahat ol..
Canım sen benden zayıf görünüyorsun.Fazla almış gibi durmuyorsun.Ama bence bende de öyle dedikleri kadar kötü durmuyor kilo.Abartıyorlar heryerimden et fışkırıyormuş da şişkoymuşum da kollarım eskisinin 2 katı olmuş da vs.vs.Benim kendi ailem beni teselli etmek için üzülmeyim diye kilo konusunu açmıyorlar bile hatta bana sen hiç kilo almadın aldıklaırnı da verirsin merak etme diyorlar.Bide takmışlar kafalarına illa normal doğum yap diye başımın etini yiyorlar.Doğuracak olan benim nasıl rahat edeceksem nasıl mutlu olacaksam öyle doğururum ya offff çok bunaldım daraldım vallaha:KK5::KK5::KK5:

En sinir oldugum sey hamileye kilosu hakkinda yorumlar...cildiriyorum birisi agzini acip cok kilo almissin doguruncaya kadar patlarsin diyo yaa elli ayakli dalasim geliyooo:KK52:
Ha bide herkes basima dk kesilmis her arayan akil veriyo biri bol bol ye diyo biri cok yeme diyo biri ekmeyi kesinlikle yeme biri su icme biri meyve yeme :KK53: size noluyo dk.um var kendi aklim fikrim var neyi yeyip yemeyecegimi sanki onlara sorucam..oneri olarak deseler neyse bildigini paylasiyo derim ama sanki diplomalu dk hepsi bunu kesinlikle yeme bunu yeme su icme diyen bile var..sisermisim..akilli yaa:KK4:

zor oluyor ya bakalım ne kadar dayanacağıım belki ayın 15 de ayrılırım. ben bursadayım canım benm eşimde öğretmen bu sene buırsaya atandıı benm kadrom burada olduğu için o da doğu görevine gitmeyecek. 5 yıllık memurum bende.allah sana da nasşp etsin inşallah ama diyaliz de iyiymiş diyorsun gece nöbeti olmaması çok iyi en sevmediğim şey nöbet:)

Ayril bncede ya beynin yorulur bikere.bebege kim bakacak kimsen varmi orda benm ablam var ev hanimi bana yakin o bakacak ins o yuzden rahatim.evt nöbet cok zor esimle birbirimizin yüzünü goremiyorduk.burasi iyi smdi bnimde evime yakin uc bucukda paydos iyi oluyor.maasi da iyi napalim kadro olaydi iyiydi ama ksmet.dogu gorevinden de kurtulmus esin valla iyi olmus bide o vardi tasnma filan bizm kizlarda cok var oyle ogretmen esi ordan oraya kosturuyolar.

Kızlar çantalar hazır mı?
Benim yavaştan belime belime adet ağrısı gibi ağrılar gelmeye başladı. Erken mi doğuracam acaba diye korktum. :26:
Var mı benim gibi ağrıları başlayan?
Bi de temizlik yapabiliyor musunuz evde kızlar?

$20140709_120059.jpg $20140709_120107.jpg $20140709_120059.jpg $20140709_120107.jpg

kızlar fikrinizi almak istiyorum bi sitede okudum bebeğin ilk gün ki mide kapasitesi 5 cc yani bir çay kaşığıymış ,:KK16: yani bu demek oluyor ki ilk gün sütümüz çok gelmese bile bebek doyabilir,amaaaa bide şöyle bi durum var ki yeterince yemezse sarılıkla karşı karşıya kalıyorlarmış hatta susuz kalmaması gerek yoksa oda rahatsızlanmasına sebep oluyormuş şimdi biz hele bide yazın sıcağında doğuracaz kii mahvolur boncuklarımız,su falan verecek misiniz veya süt yetersiz olursa mama ???

Kızlar çantalar hazır mı?
Benim yavaştan belime belime adet ağrısı gibi ağrılar gelmeye başladı. Erken mi doğuracam acaba diye korktum. :26:
Var mı benim gibi ağrıları başlayan?
Bi de temizlik yapabiliyor musunuz evde kızlar?

Cantalar coktan hazır. Benim arada oluyor ama o kadar siddetli deil dinlenince geciyor.agir biseymi kaldirdin ki.temizlik esim bana hic yaptirmiyor.buyuk temizligi ablam ve esim yapti ben ayak altnda calstm oyle.normal ev isleti yavas yavas yaloyorum.ama supurme viledalama işlemi esimde .bnce sen sakin yorma kendini cok dikatli olmalisin

selam kızlar.. benim kontrolum taaa haftaya salı.. hergun doktora gıtmek istıyorumm...

çok ağırlaştım artık terden ölüyorum gunde 2 kez dusa gırıp hiç kurulanmadan geceliğimi geciriyorum üstüme..

birde özel bi soru ama siz ağda işinizi ne yapıyorsunuz.. bu hafta gıdıcem ağdacıma ama bayramdan sonraki hafta doğumum yıne gıtmem gerekecek ama nasıl olcak bilmiyorum. kremde yapmak istemiyorum. mahfoldukkk

kızlar fikrinizi almak istiyorum bi sitede okudum bebeğin ilk gün ki mide kapasitesi 5 cc yani bir çay kaşığıymış ,:KK16: yani bu demek oluyor ki ilk gün sütümüz çok gelmese bile bebek doyabilir,amaaaa bide şöyle bi durum var ki yeterince yemezse sarılıkla karşı karşıya kalıyorlarmış hatta susuz kalmaması gerek yoksa oda rahatsızlanmasına sebep oluyormuş şimdi biz hele bide yazın sıcağında doğuracaz kii mahvolur boncuklarımız,su falan verecek misiniz veya süt yetersiz olursa mama ???

Kiz bi cay kasigi ancak bir cc gelir bes cc daha cok.ben ilk defa duydum da bnce anne sütüyle suyunu da aliyor zaten .süt yetersiz olursa mama olabilir sma ozellikle ilk aylar cok onemli sadece anne sütü gerekiyor.o mide cunku hemen kabul etmeyebilir cunku anne karninda da beslendigi ayni anne sutu gibi.yabancilik cekmiycek mide gelisinceye kadar

Üzülme bebeğim boşver valla banada diyorlar gider diye. ..ay normal doğumu deme kv diyor ben istiyordum aslında ama bazı sebeplerden dolayı istemiyorum psikolojim kaldırmaz..annemde diyor bana normal olsun diye ona anlatabiliyorum...senin dediğin kombine epidural spinal sonrasında da ağrı yok amuş rahat edersin...annen bakacaksa kime ne,
Ve bence eşine söyle sen o onların yanında böyle konuştuğu için rahat diyorlar eşini uyar gerekirse döv:))

Benim eşim de anı onlardan farkı yok.Amannn boşver benim hayatım onları kafama takamayacak kadar kısa.Ağzı olan konuşur işte

Kiz gobisin midenemi kacmis:KK1:
cidden gobis yokki minnacikkk oyy icindeki bebisi seveyimmm..hic kilolu da durmuyosun rahat ol..

En sinir oldugum sey hamileye kilosu hakkinda yorumlar...cildiriyorum birisi agzini acip cok kilo almissin doguruncaya kadar patlarsin diyo yaa elli ayakli dalasim geliyooo:KK52:
Ha bide herkes basima dk kesilmis her arayan akil veriyo biri bol bol ye diyo biri cok yeme diyo biri ekmeyi kesinlikle yeme biri su icme biri meyve yeme :KK53: size noluyo dk.um var kendi aklim fikrim var neyi yeyip yemeyecegimi sanki onlara sorucam..oneri olarak deseler neyse bildigini paylasiyo derim ama sanki diplomalu dk hepsi bunu kesinlikle yeme bunu yeme su icme diyen bile var..sisermisim..akilli yaa:KK4:
Aynen aynen işte canım herkes doktor kesiliyor benimde başıma.Sana dediklerinin aynısını bana da diyorlar.Çok sabrediyorum.Bundan sonra doğum yapana kadar kimseye gitmeyi ve kimseyle görüşmeyi düşünmüyorum çünkü insanlar anlayışsız,hoşgörüsüz bana iyi gelmiyorlar.

X