2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim de heryerim şiş yüzüm ellerim ayaklarım öyle olunca sorun oluyo mu
ki
Canım bu şişlik durumlarında özellikle eğer yüzde şişlik varsa hemen bi tansiyonu ölçtürmek gerekiyor.Allah korusun preeklemsi olabiliyor.Eğer şişlikler çok fazlaysa hemen doktoruna danışman gerekebilir.Benim ayaklarım şu an balon gibi baktıkça gözlerime inanamıyorum.Eşime gösterdim Roberto Carlos gibi olmuşsun diyoama dikkat etmek lazım şişlik önemli olabilir.

Çamaşır yıkama filesi canım sanırım dediğin. O küçücük çoraplar eldivenler makinede bir yerlere kaçar diye ben file içinde yıkadım eşyalarını

canım niye makinaya atmayacaksın ki attım ben herkes atıyor hiçbişey olmaz merak etme

Sonuclarim cikri ALT degerim yuksek cikti. Doktoruma mail attim cevap bekliyorum. Enzimlerim yuksek cikti yani 😕 sen daha once yasadin mi bunu bebegime zarar verir mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sadece alt yüksek çıktıysa çok bi sorun yoktur, ama ilerlemesin diye ilaç verirler gibi geliyor bana , belki bi süre sadece gözlemlerler, bebeğine zararı yok canım endişen olmasın ama sana zararı çok olur , ilerlerse gündüzlerin gecelerin birbirine girer kaşınmaktan , ama ilaç verirlerse ve ilerlemezse kaşınmazsın fazla ,rahatlarsın, zaten doğum olunca da hemen normale dönüyor enzimlerin ve kaşıntın...ben en ağırını yaşadım malesef ilk hamileliğimde , seninki hafif merak etme çok sıkıntılı bişii olmıycak inşallah canım..

Bebeğime bir sey olmasinda ben kaşınayım yeter ki. Çok rahatlattın beni teşekkür ederim. 16 günüm kaldı. Insallah bunca zorluk sonucunda kavuşuruz yavrularımıza. Yeniden cok sagol ilgin icin.

Bebeişine hiç bişii olmaz tatlımmiçin rahat olsun, alıcaz bebişleri kucağımıza inşallah...

Kullanılan tüm ilaçların karaciğere bi etkisi oluyor son tahlilimde benim de bu alt ast değerlerimden biri hangisi hatırlamıyorum yüksek çıktı Dr takip ediceZ dedi ama ben dra sormadan Demir ilacını bıraktım😊magnezyuma birkaç gün ara verdim ama gene başladım bakalım bi dahaki ölçüme düşer mi? Kendi kendimin dru olmam işe yarayacak mı bakalım.. Senin değerin kaç çıktı buarada benim 70 ama hangisi hatırlamıyorum tahlil kağıdımda kayıp

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım karaciğer enzimlerinin kullandığımız ilaçlarla pek bi ilgisi yok açıkcası , bebek büyüdükçe rahim büyüdükçe karaciğeri ve safrayı sıkıştırıyor ve o bölgelerde kan akışı yavaşlıyıp tıkanıyor bu yüzden enzimler yükseliyor , bence doktoruna sormadan hiç bi ilacı kesmemelisin nacizane fikrim...

Çamaşır yıkama filesi canım sanırım dediğin. O küçücük çoraplar eldivenler makinede bir yerlere kaçar diye ben file içinde yıkadım eşyalarını

Hay Allah razi olsun allahım kac gündür ismini bulamadım sağolasın ondan alacamda ismini bi türlü aklıma getiremedim...

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Biraz ara vermekten bi şey olmaz diye düşündüm😊inşallah daha fazla yükselmez doğuma kadar.. Bi dahaki tahlile kadar böyle deneyecem Valla Napayım.. Birkaç ay önce Demir değerim düşmüştü ama şimdi iyi çok şükür.. Bi böyle deneyecem canım çok sağol düşündüğün için😊

Soyledim canm saglik ocagnda yaptirmistim bi kacgun once kan tahlili istemislerdi genis.karaciger enzimleride bakmislar sonuclar iyi cikmis dedi kendi dr um.benmki beni uyutmayacak derecede deil ama iyi kasiniyo yani.hadi bakalim hayrlisi olsn seninde az kalmis evt bayrmdan once daha mantikli olmus.sagsalim kucagina alirsin ins

Benim ALT 65 çıktı bakalim doktorum ne derse onu yapacağım. Benim demirim çok düşük ondan dolayı doktor bırak demeden bırakamam herhalde bebeğime oda lazım

Yok bırakma tabi canım benim😊ben kendimce bunu denemeye karar verdim.. Ama benim70 için şimdilik takip edelim kendiliğinden düşedebilir şuan için panik olacak bi şey yok dedi.. Ben de üstünde çok durmamaya çalışıyorum evlatlarımız Allah a emanet olsunlar.. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

Çamaşır filesinden bahsediyorsun canım ben fileye koydum ama filenin bağları çözülmüş çamaşırlar da makineye dökülmüştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…