2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

en kisa zamanda koyarm cnm fotosunu :) bebege tam anlamiyla ulasamadm henuz surekli bi yerlere goturuyolar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyyy çok heyecanlandımm canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün,şansı bahtı güzel olsun inşallah.Bebişin durumuda iyiymiş küveze gerek kalmamış çok sevindim sen kurtuldun darısı bizlere

Son düzenleme:
amin cnm insallah. hepimizin bebegine Allah uzun omurler versin iyi yazilar yazsin insallah

Canim gözünüz aydın allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. .maşallah iyi doğmuş kilosu filan inşallah herşey daha güzel olur

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Allah analı-babalı büyütsün gözün aydın canım çok sevindim sorunsuz doğmasına. İnşallah en kısa sürede çıkarsınız hastaneden

Masallah canim kilosu na sagligina herseyine masallah.yanina mi verecekler canim yoksa yogun bakimda normal yatağa mi alacaklar.Allah bagislasin canim.hayirli olsun bebegimiz

çok geçmiş olsun canım bugün iyi olmana sevindim dikkat et kendine. Ağustos sıcakları yorumuna da çok güldüm Allah büyük canım belki serin geçer şansına. Olmadı benim gibi çıkmazsın duşun altında

canım yaptım ama şimdilik hala devam ediyor inşallah birşey olmaz

evet ben hem dışarı çıkmayacağım hem de suyun altından çıkmayacağım bu gidişle suda doğum yaparım bebiş de yüzerek doğar

Kendime çok kizginim iki gündür elim ayağım şişti arkadaşla konuştuk bi tansiyonuna bak dedi ya ben hemsireyim nasıl böyle bir salaklik yaparım ölçüm 150/100 çıktı apar topar hastaneye geldik doktor baktı bebek iyi suyu biraz az dedi tahlil verdim nst bekliyorum

dogum yaptim kizlar

Canım Allah analı babalı sağlıklı mutlu büyütmek nasip etsin inşallah. Böyle giderse bebişler 40 haftalarını beklemicekler herhalde. Gerçi kızlar erken doğuyor, erkekler bekletiyor diyorlar ama

Çok şükür yoğun bakıma da gerek kalmamış

Sindere miydi dün bebeği hareket etmiyordu yazdı mi kaçırmış olabilirim ,acaba ne yaptı

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

tesekkurler cnm sagolasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…