2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim sabah süt içmişsin aç sayılmazsın zaten. Hatta bu kadar yiyip icmeye az bile Hem aç olsan bile değerin çok iyi korkma

Anladım canım olmazsa şöyle yapabilirim camı 5 dk kaynatıp ucunu kaynayan suya yani Ocakta altını yakmadan kaynayan suya atıp bekletebilrim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

olur canım..plastikleri kaynar suda bekletmek yetiyo..

Nesdem cevapların için sağol canım senden alıntı yapamadım herhalde telefonun azizliği😊 Allah hepimize aldığımız her şeyi bebeğimize sağlıkla mutlulukla huzurla kullanmayı nasip etsin inşallah..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende aynen doğumda nasıl olacağım korkusu yaşıyorum aynen şalı mı falan da hazırladım aksi durum olursa diye

Ben aldim raporu,okula verdim ama islem yapmadilar.sence yapmalari gerekir miydi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ewet canım çok soğuk oluyo ameliyathane..normalde öyle kolay kolay üşüyüp titremem ama buz kestiğimi hatırlıyorum..odaya geldiğimde de hemen ayağıma çorap istemiştim..ayılınca yani:) bide üşütmemek gerek zaten dikişler için de bebeğin gazlı olmaması içinde..
bide size tawsiyem kızlar ben çok yaptım o hatayı gerçi daha çok war ama..gece zırt pırt emzirmeye kalkınca insan sarhoş gibi oluyo düşünemiyo..bide emzirirken terliyosun filan üstüne bişiy almak gelmiyo aklına..benim bebişim muhtemelen o yüzden gazlı oldu baya..ben farketmeden kendi ateşimden üşüttüm çocuğa da geçti bi güzel..dikkat etcez kendimize..

etiketleri kesmekle iyi yapmışsın bide unutma yıkayacaklarını ters çevirip at makinaya ve 30 veya 40 dereceden fazla sıcaklıkda yıkama genelde hepsinin üzerinde öyle yazıyor.Evet ya sorma hala geçmedi bliyomusun?basamıyorum üzerineBide çok ilginç bir şekilde benim ayaklarım balon gibi şişti 2 gündür ya ayakkabılarım olmuyo artıkama başka biyerimde şişlik falan hiçbişey yok sadece ayaklarımda var sanki benim değiller gibi başkasından alıp monte edilmiş gibi duruyo

çok sevindim geç kalmamış olmana canım senin doktor 32+ da alınıyor demiş benmki tam 32 dedi.Dediğim gibi her kafadan bir ses çıkıyor sen doktorunun dediğine uy canım

kızlar bişi sorcam,
akıntınız varmı sanki benimkiler bir değiik olmaya başladı krem gibi daha değişik yogunlukta sanki
pek bilemedim.. mantar filan olabilir mi yoksa normalmi doktora danışan varmı?

Benim de açık sarı gibi akıntı kıvamında yogunlasma var doktor normal artık bunlar dedi

Canım ben de yikadim ama ütülemedim henüz hurcun varsa ona koyabilirsin tozlanmaz yoksa teniz çarşafa sar bir şeycik olmaz

Merhaba kizlar bende araniza katildim 13 ağustos da gorunuyor dogum.bi kızım olacak ins.4 düşükten snra tam umutlarimizi yitirecegimiz anda kızım hayata tutundu çok şükür :) kızımı kucagima almak icn sabirsizlaniyorum artık dogum hazırlıklarına da basladik herseyimiz hazir sayilir.sukurler olsn bu gunleride gorduk Rabbim isteyen herkese yasatsin..

Merhabalar AğustosEki Görüntüle 1175188 Eki Görüntüle 1175189 Eki Görüntüle 1175190 Eki Görüntüle 1175191 Eki Görüntüle 1175192 Eki Görüntüle 1175193 anneleri.. Bugünlerde hazırlıklarla meşgulsünüz çoğu işlerinizi hallettiniz ama belki eksik eşyalarınız vardır☺️
2014 Mart doğumlu bir oğlum var. 1 ay içinde Abd'ye yerleşeceğiz ve sadece 3.5 aydır kullandığımız oğlumun eşyalarını elden çıkarmaya karar verdik. Hepsi sıfır gibi ve çok az kullandık. Sepet beşiği kırkımız çıktıktan sonra yatak odasında kullanmaya başladım ve çok rahat ettim. Tiny Love anakucağının kutusu bile duruyor, oğlumu kırkı boyunca bu anakucağında oturma odasında yanımda yatırdım. Sonra da her yerde kullandık ve müzikli aparatı çok güzel oyalıyor o oynarken ben de işlerimi yapabiliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. İlgilenenlerle fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım.
Hepinize sağlıklı doğumlar dilerim☺️☺️

hoşgeldinnn.. sana da şimdiden hayırlı doğumlar ozamann:)az kalmış senin de

Hayirli olsun yeni yeriniz sifonyerin fiyatı nedir?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

;(((( kizina gitti bugun 2gun kalacaklarmis.biraz once aradi.. ya allah akil fikir versin ne diyim.bende ise gidiyrum canim isten gelince hic halim kalmiyr amakv kb kalkin alin denmiyorki..bide nekadr misafir degiliz densede ole olmuyor iste..onlara sorsan bana destek icin gelmisler ama nasil destek ben anlamadim. Dogumdan sonrada kalacak ozaman ne yapcam bilmiyrum bide herseye karisiyr dedigim dedik ..allah yardimcimiz olsun bilemiyorum

hayırlı olsun, iyi yolculuklar şimdiden, beşik ve anakucağı fiyatı nedir acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…