2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Eklentiler

• $pr_01_513_min.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 41
  • $bld-0245.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 36
şş oğlumuz uyuyor yazanı çok beğendim:)) ben de bulsam alırdım onu... ayrıca tulum da çok tatlı.. Allah sağlıkla kullanmayı da nasip etsin...

ah sorma o tulumun başına gelenler
annelütfen.com sitesi berbat bir site kimseler almasın bence bişey
bugün tulum geldi ama başka tulum göndermişler
alakasız
aradım o marka resimleri değiştirmiş dedi
e değiştirdiyse neden hala o tulumun resmi duruyor sitede ..ayıp değil mi
yani
koca nette bulamadım o tulumdan inanırmısın walla

kızlaaaaaaaaaaaaaaaarr
karar verdim
spinal sezeryan olucam
çok korkuyorum ama paşayı ilk ben görücem
kızımda genel olmuştum
bu farklı olsun dedim
canlı canlı kesçekler beniiiiii

sağol :) benim eşim şu an biraz zor durumda ama iyi biridir kendine 1 kuruş harcamaz
doğru söylüyorsun biz de biraz büyüdüklerinde gönlümüzce istediklerimizi yaparız allah onlara sağlık versin de :)

Bugün bebeğim çok hareket etmedi hatta az az pitirti hissettim o kadar oysaki kac gündür nasıldı Canim skildi

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

benimki de öyle iki gündür pek hareketi yok.bir haftadır çıldıryordu içimde.çıkacak sanıyordum.canım çok sıkılıyor.elimde değil.sürekli onu dinliyorum

evet işte gündeme getirilmiş ama bir değişiklik yok halbuki bu hem kadınların hem erkeklerin sorunu eş olarak en azından 12 hafta olsaydı

anaokulu öğretmenleri 8- 12 arası çalışıyor.bizim okuldaki öyle kıskanıyor insan valla

Burdan bazı arkadaşlar 30. haftada iken 32 haftalıkmış gibi rapor almışlar.Böylece izinlerini birkaç hafta daha uzatmayı planlıyorlar.Böyle bir çözüm bulmuşlar.Ama ben biraz tereddütlüyüm sonradan bir sıkıntı doğarmı diye.İnşallah olmaz.Ben de denicem.HAftaya dr a gidip söylicem bakalım.BAk senle günlerimiz yakın.Sen de yapabilirsin.

sana gönülden bir dua ediyorum: inşallah evladınla ilgili tek problemin bu olsun, hiçbir olumsuzluk yaşama inşallah evladınla ilgili:)))))) boşveeeer size tulum mu yok:)))

bende memurum iki aylık bebeği bırakmayı göze alamadım. eşim de iki yıl ücretsiz izin almamı istiyor doğum önce biraz aktarabilirsem 36. haftaya kadar calisip doğum sonu da bir yıl alacagim ücretsiz izin bakalım inşallah evde sıkılmam annem bakarim diyor ama ben kendim bakmak istiyorum inşallah bakabilirim

Allah hepimizin yardımcısı olsun ben 2 defa yaptırdım ilki dvt(pıhtı) nedeniyle kaybettim.sonraki belirsiz bir şekilde kalbi durdu nedir derken lupus şüphesiyle şimdi araştırılıyorum tetkikler tamda temmuz ağustos gibi 3.deneyecekken falan of of Allah'ın dediği olur...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben bunu dr uma soyledıgımde hersey onlıne dedı,böyle bır seyı asla yapamam,sımdı benımde kafam karıstı

omega 3 için özellikle bir saat belirlemedim aslında. kahvaltıdan hemen sonra hem vitaminimi hemde omegayı alıyorum. omegayı 1 aydır kullanıyorum zaten daha önce vermemişti doktor. iştahımda belirgin bir artış olmadı, eskisi gibiyim

arkadaşlar günaydın ağrıdan çok fenayım 2 gündür ızdırap çeke çeke çalışıyorum yine taş düşürüyorum galiba korkuyorumda başka bişeymi acaba diye .....geçen hafta yine böyle oldum dr a gittim o da ürologa gönderdi 6 tane taş çıktı biri yola girmiş taş düşürüyormuşum( bu seferki daha şiddetli aynı yerde sancım bazen kıpırdayamıyorum kalıyorum öyle ilaçta vermiyorlar bol su iç diyorlar içiyorum zaten napıcamı şaşırdım daha 2 ay var napıcam ben dr erken doğuma sebep olabilir dedi rahim kasılmalarına sebep olduğu için rabbim hepimizin yardımcı sı olsun

Geçmiş olsun insallah zamanında dogar bebeğin kaçıncı haftandasin

günaydın cnm.allah yardımcın olsun zor bi durum

Kızlar ben baby&me'nin ıslak mendillerini almıştım ama burada bi kaç kişi yorumlarda kötü olduğunu duymuş internette de aksine çok pratik olduğunu yazanlar filan gördüm kötü bi yorumla karşılaşmadım, şimdi bebek deterjanları hakkında da soru işaretleri oluştu kafamda siz ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…