2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar merhaba bisey sormak istiyorum bu yataklarda buyuyenlerdenmi yoksa su parmaklilikli olan tiplerdenmi almak daha dogru acaba? Tecrubeli anneler yardimci olurmusunuz??
Bide bebek arabasi ve puseti nasil tercih ettiniz? Dogumlar agustosta olacagindan kendimizi toparlayana kadr kis gelir diyrdum ama herkes al daha araliga kadr havalar guzel gidiyr gezersiniz diyr..siz ne yapacaksiniz??
Insallh onunuzdeki hafta bizde bebekodasi ihtiyaclarimizi alacagiz o yuzden simdiden arastirayim ona gore cikip aliriz diyrum.erkekler gezmeyi sevmiyr biliyrsunuz.ne istedigimi bilerek cikmak istiyrum.
son bi soru daha ben bitane mobilya yatak alacagim once yatak odasina koyariz sonra odasina tasiriz diye dusndum ama bu sallamali besiklerden almak zorundamiyiz yani ihtiyacimiz olurmu? Almasamda idare edebilirmiyim. Biz bu bebek icin cok ugrastik senelerce bekledik ama hayalimdeki gibi hazirlik yapamadim melegime..ama mutlaka ohtiyaci olan seyleri eksik etmemeye calisiyrum.sorularimin nedeni bu.. cevaplarinizla yardimci olursaniz sevinirim..bide onerdiklerinizde marka model nereden kaca aldiniz yazarmisiniz

kız yok 105 tane fazla geldi
ben 50 tane yapıcam
50 de satılmıyordu
koli ile satılıyormuş
o yüzden vazgeçtim
kızzzzzzzzzzzzzzz
b12 azalmış senin
gülme komşuna gelir başına kızzzzzzzne biliyim ben sen açıklamamışsınki ben 50 tane yapıcam ama 105 tane satılıyo diyebe50 akgunzuccaciye.com dan aldım kavanozları orda 50 lik de satılıyor bildiğim kadarıyla bi bak istersen

ilaçların içindeki b12 beni kesmiyor demek ki.Ben de mi iğne yaptırsam acaba?

Vallahi ben zaten multivitamin içiyorum ama tahlilde B12 yerlerde çıkınca doktorum haftada bir dodex iğne yazdı bana.

Sivilce falan yapıyor çok acıtıyor dediler ama, olurken hiç hissetmiyorum iğne ne zaman giriyor ne zaman çıkıyor. İşin garibi cildim de acayip güzelleşti 1 ayda. Demekki cidden eksikmiş B12 ihtiyacım varmış. Hamilelik sonrası depresyonu için de çok faydalı dedi doktorum. B12 önemli

Bende elevit falan içiyorum onlarda multivitamin.Onun içinde de b12 var ama yetmiyor bana çok güzelleştiriyosa bende vurduruyum dur kız canım çekti

Bende elevit falan içiyorum onlarda multivitamin.Onun içinde de b12 var ama yetmiyor bana çok güzelleştiriyosa bende vurduruyum dur kız canım çekti

O vitamin kabızlık yapıyor dedi (ilk doktorum onu vermişti bana sonra doktoru değiştirdim ben 2.ci kontrolden beri bu kadına gidiyorum) vinalac diye bir vitamin verdi ama o tam karşılamıyor demekki, B12 ve D vitamini tahlillerim çok düşük çıktılar.

Güzelleşme iğnelerden herhalde cildime yaradı Bence tahlil ol da öyle iğne vur

beni kabız yapmadı ama kanımda da eksik görünmüyor hiç bu vitaminler yetiyor demekki yoksa doktorum takviye bişeyler verirdi mutlaka

ben de elevit içiyorum hiç kabızlık sorunu yaşamadım ama dr hiç kan tahlilide yapmadı bana ilk seferden sonra

Olsun canım esin doğru diyor ..Yeni evinizde güzelce yerleştirirsiniz..sonra bi ara tarifini ver yapıncada resimli koy .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

ben de elevit içiyorum hiç kabızlık sorunu yaşamadım ama dr hiç kan tahlilide yapmadı bana ilk seferden sonra

Vallahi ben o vitamini toplasan 10 kere falan içtim. O ara birşey hissetmedim. Ama doktorumu değişince o dedi ki onu kes kabızlık yapıyor.
Bu kadını seviyorum şimdiye kadar da ne dediyse çıktı o yüzden gittim yeni vitamin aldım.
Şeker yüklemesini yazdığı hafta bana idrar tahlili, demir, b12, d vitamini, tam kan sayımı, kalsiyum ve üre testleri yazdı. O testlerde herşeyim yerlerde çıktı bir tek idrar tahlili iyiydi çok şükür. O yüzden ekstra iğne verdi B12 için. D vitamini ve kalsiyum için de ayrıca birşey içiyorum

evet :) iyi bir dr muş gerçekten benim ki soru sormayınca konuşmuyor bile bir de özel hastane dur bir sonraki randevuya sorayım kadına iyice gıcık olcaz birbirimize nasıl doğum yapcaksam ben bu dr la

kizlar babalar gunu yaklasiyor eslerinize birseylrr yapicakmisiniz..annelrr gununde esim kizimizin agzindan mektp yazip cicek vermisti..ben ne yapabilirim acaba..

Elevitte domuz katkısı var kızlar haberiniz varmi

Ben onu duydum doktoruma sordum bana çok kızdı.Nerden çıkarıyosunuz böyle şeyleri öyle olsa bize sağlık bakanlığından yazı gelirdi dedi.Ve kalp kapakçığı ameliyatlarında hep domuz kalbi kapağı kullanılıyormuş İnsanla en uyumlu olan oymuş çünkü.Ozaman ölelim dedi sağlık için olduğunda bişey olmaz dedi vs.vs. bende aldım içiyorum vallaha

Ama adamların kendisi de kabul etti varolduğunu bildiğim kadarıyla. Ben o sebepten bırakmadım denk geldi ama haberleri okumuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…