2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım geri göndersene istemediğin bişeyi sana nasıl yollarlar para iadesi yapsınlar.Kabul etmiyorlar mı?

bebeğinin şekerlerini kendisi yapacak olan sevgili cadı hamişler alın size bir fikir daha ben çok beyendim.Kavanozlarımın bir kısmını böyle yapmaya karar verdim.Bunlar şeker hamuruyla yapılıyormuş tabi üstüne bebişinizin adını da ekleyeceksiniz.Olacak bitecek işte

ayy bi kere benm de başıma gelmişti uyuz olmuştum. iade kabul etmiyolar mı ki canım

kargoya gitcen vercen geri gitcen vs
aynısı zaten yokmuş ki
hiç yok yani
beklemeye razıyım ama o resimdeki ürün hiç yokmuş zaten

ay nası da beğenmiştim
ben bu çocuğa hastane çıkışı yapamıcam heralde
üfff

canım geri göndersene istemediğin bişeyi sana nasıl yollarlar para iadesi yapsınlar.Kabul etmiyorlar mı?

yapıyorlar yapıyorlar
mevzu para değilki
ben o tulumu çok beğenmiştim
nası da hevesle onu bekliyodum kaç gündür
insan sinir oluyor
ellerinde o tulumdanda yokmuş
ona sinir oldum

hangi kargoyla geldi canım ben yurtiçi ve arası arıyorsun adresten gelip alıyorlar ücretsiz senin gitmene gerek yok

harikaaaaaaaaaaaaaa olmuşlar

bak ben de bööyle yapacaktım ama 105 tane fazla gelince vazgeçtim

Eklentiler

• $images.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 33
hangi kargoyla geldi canım ben yurtiçi ve arası arıyorsun adresten gelip alıyorlar ücretsiz senin gitmene gerek yok

walla öyle geliyolar mı??
yeni duydum
ya o da sorun değil koca götürür verir
ben tuluma üzüldüm
bulamadım da başka yerde
madem aynısı yok ne diye resmini siteye koyuyorsun
uyuzlluk bu annelütfen.com un yaptığı
ayıp yani

Bebek Kurabiyesini sen mi yapacaksın ..ne kadar önceden yapacan. .Ayrıca daha ne yapacan bebek şekeri,çikolata kurabiye yeter..sen ev mi değiştirecektin yoksa şehir mi

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

ben yapicam cnm insallah gorumceme de yapmistim ama onda deneyimsizdim yine de guzel olmustu bunda harf kaliplari filan alip uatune isim yazicam.bebek sekerini hastanede dagitmicam eve gelenlere vericem.cikolata da mutlaka alir bizimkiler haatanede veririm artar evde de veririm.
ev olayini hic sorma cnn rezil oldum.kiraci bizi sallamuyo evden cikmiyo anlicagin dogumda bu evdeyim.dogumdan bir ay sonra filan tasiniriz sanirim.esim de odayi kurdurmayalim bu eve tasinirken kirip dokerler yazik olur diyo.hevesin kursagimda kaldi oda alindi magazada duruyo.

yapıyorlar yapıyorlar
mevzu para değilki
ben o tulumu çok beğenmiştim
nası da hevesle onu bekliyodum kaç gündür
insan sinir oluyor
ellerinde o tulumdanda yokmuş
ona sinir oldum

hmmm anladım canım çok haklısın.Ellerinde bulunmayan ürünü ne diye orada sergiliyorlarmış nekadar yanlış yaptıkları.İyice bi haşlasaydın

harikaaaaaaaaaaaaaa olmuşlar

bak ben de bööyle yapacaktım ama 105 tane fazla gelince vazgeçtim
canım sen eğer toplamda 105 tane yapacaksan hepsini aynı model yapma.Benim dediğim gibi yap bende 110 tane kavanoz aldım farklı farklı yapıcam.Daha güzel olur.

hmmm anladım canım çok haklısın.Ellerinde bulunmayan ürünü ne diye orada sergiliyorlarmış nekadar yanlış yaptıkları.İyice bi haşlasaydın

haşlasan nolcak
olan oldu
zaten zor bela bişey beğendim o da yokmuş
bi de nasıl tulumsa
internette hiçbiryerde bulamadım başka
40 yılın başı bişey beğendim
o da yanlış çıktı

kızz merak ettim şu tulumun fotoğrafını bi paylaş bakalım belki biz buluruz biyerlerde sana yardımcı oluruz okadar çok istiyorsun madem

haşlasan nolcak
olan oldu
zaten zor bela bişey beğendim o da yokmuş
bi de nasıl tulumsa
internette hiçbiryerde bulamadım başka
40 yılın başı bişey beğendim
o da yanlış çıktı

kıyamam yaa üzülme boşver sen fotoğrafını paylaşsana bi tulumun belki el birliğiyle buluruz sana onu başka yerde

canım sen eğer toplamda 105 tane yapacaksan hepsini aynı model yapma.Benim dediğim gibi yap bende 110 tane kavanoz aldım farklı farklı yapıcam.Daha güzel olur.

kız yok 105 tane fazla geldi
ben 50 tane yapıcam
50 de satılmıyordu
koli ile satılıyormuş
o yüzden vazgeçtim
kızzzzzzzzzzzzzzz
b12 azalmış senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…