2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

50 tane yaptırıyorum
ya sorma bende kendim yapmak istedim
o paşabahçenin 40 cc lik cam kavanozları var
ama koliyle satılıyor
105 tane var içinde 40 tl falan
ama bana 50 tane lazımdı o yüzden vazgeçtim tek tek satanda bulamadım
içine küçük çikolata drajelerden koyacaktım
bide kurdela takacaktım
isim etiketi bile konuştum anlaştım
eşim bosver uğraşma dedi
bi de bizim bi tane tek kişilik dev kadro kızımız var cadıların cadısı
zaten kıskanç bi de kardeşine bişeyler yaptığımı görürsen zaten muhtemelen kırardı onları

Reactions: 2k1
Garip gelmesi normal :) Ama sonuçta insan teni için üretilmiş bir ürün bebe şampuanı.İyi durulanırsa sorun olmaz gibi geldi.

len asil sen nerdesin adanaya gittim geldim anam bi girdim dediler ki mucar kustu gitti durbakalima biseyler oldu noluyo dedim bi kac kere girdim baktim bizden kimse yoktu.sana faceden instagramdan ulasim dedim bulamadim.

canım benimmm adananın yolları taştan sen çıkardın beni baştanküsmedim ya sinirliydim biraz ama geçti gitti önemli değil geri döndüm işte.Sende yoktun merak ettim bende.Facede beni kimse bulamıyor aramalara kapatmıştım kendimi

Uyutma işlerinden baba mı sorumlu Nasıl yıktın o işi :) Tüyoları alalım şekerim.Benimki çok tembel,taktiklerin belki faydası olur.

Garip gelmesi normal :) Ama sonuçta insan teni için üretilmiş bir ürün bebe şampuanı.İyi durulanırsa sorun olmaz gibi geldi.

evet haklısın canım olabilir yıka sen bi güzel olursa haber ver bende deneyecmşampuanı kepeğe karşı etkili kullansak daha mı iyi olur acabaabide yumuşatıcı yerine saç kremi döksek nolur ki

ne bilim anam dediler o artik girmiyor temmuzculara takilior oraya da girdim goremedim.he bulamadim :)

canım ben 110 tane cam kavanozu 42 tl ye aldım internetten keşke burda sorsaydın ben hemen yazardım sana yada internetten araştırsaydın.Neyse ama senin şekerlerin çok güzel olmuş bence hatta şişelerden daha güzel iyi yapmışsın böyle yapmakla

Kız valla senden korkulur :)

allah askina yine ne alionuz :) doguraydin da su herif senin elinden kurtulaydi

Reactions: 2k1
evet haklısın canım olabilir yıka sen bi güzel olursa haber ver bende deneyecmşampuanı kepeğe karşı etkili kullansak daha mı iyi olur acabaabide yumuşatıcı yerine saç kremi döksek nolur ki

Valla elbiselerindeki pisliğe göre değişir şekerim :) Ben sadece şampuan kullandım deterjanla :)

allah askina yine ne alionuz :) doguraydin da su herif senin elinden kurtulaydi
puhhahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kızzzzz öldüm gülmekten yaa napıyım ilk bebeğim bide biz 1 sene uğraştık bu bebek için geç oldu biraz kıymetli benm için napıyım..Bide bu yaptıklarım vallaha bak çok ucuza mal oluyo ben sigarayı falan bıraktımya çok içiyodum hamile kalmadan önce.Şimdi onun parasıyla oluşuma bişeyler yapmak istiyorum.Ama haklısın bi doğursaydım şu kocam kurtulsaydı yazık

heeeee :)) burda biriyle kavga etti he yok temmuz degil eylulculerr :) ben de yazdimmm amannnn kendi bilir cok da gerekti hahah gutsin zaten o eylulde dogurucak hahahahahaha :)))

demek öyleeee seni pakizeeeeeebeni göremeyince hemen yazıyosun buralara ama panik olup kızlarrrrr mucarı gören oldumuuuu o iş yerinden mi giriyoduuu evdenmiiihahha kız yerim seni yaa seviyorum seniii

goren de sanar ki benim gibi 4 yil olmamis cocugu sehur sehir gezip 3 tane tup bebek yaptirip bi tane zorla bulmus :) :). asil kiymetli benimki ben neler yapmaliyim o zaman :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…