2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

goren de sanar ki benim gibi 4 yil olmamis cocugu sehur sehir gezip 3 tane tup bebek yaptirip bi tane zorla bulmus :) :). asil kiymetli benimki ben neler yapmaliyim o zaman :) :)

oyyyyy kıyamam sana ben canım benim haklısın ozaman sende yap.Anca tulum zıbın alıp duruyonnn yeter onları nasıl giydirecen onların parasıyla 50 kere yapmıştın şimdiye kadar bu yaptıklarımdan :KK52::KK52:

sen nasilsin cnm durbakalim hastanede mi dediler ne dediler hatirlamiyorum bise mi oldu ?

canım benim çok sağol sorduğun için
bizim paşanın sağ böbreğinde idrar birikmesi vardı
böbreği 7 mm olmuştu
çok üzüldüm ağladım
1 ay sonra tekrar bakıldı
hala 7 mm
allahıma şükürler olsun büyümemiş :)
ama küçülmemişte
normali 5 mm
olsun bunada şükür
20 mm den sonrası tehlikeli hemen ameliyat olması gerekiyormuş
allahıma şükürler olsun tehlikeli durumda değiliz.
ama tabi doğumdan sonra takip edilecek gene

şimdilik durumlar iyi yani
zor zor annelik
aklının bi köşesi hep onlarla meşgül

oyyyyy kıyamam sana ben canım benim haklısın ozaman sende yap.Anca tulum zıbın alıp duruyonnn yeter onları nasıl giydirecen onların parasıyla 50 kere yapmıştın şimdiye kadar bu yaptıklarımdan :KK52::KK52:
valla mervis yapamam ya hic gerek yok bacim.adanadan mobilyalari , avizesin, pihamalarimi filan aldim . bebek sekeeri malzemeleri aldim normalinden cok pahali olmayanindan.onu yapicam iste.hastanedede uatu biblolu filan cikolatalardan dagiririm bide bebek kurabiyesi yapicam uatunde adi yazan çöplü.onu tek tek posetleyip kurdelayla baglicam.
bizim bueda oyle serbeti filan bilmiolar cok evde dagutiyolar ama oyle satafata gerek yok kim gelicek ki dogumuma esimin bi iki akrabasi o kadar benim kimsem yokki burda.ben de onlar icin bu kadar ugrasamam.esimin akrabasi cok da degil belli basli az kisi var benimkiler de gelmezler oyle hastaneye filan .

canım ben o resimde olan bütün şekerlerden istedim
ortaya karışık tahta figür, porselen figür vs..
bebek süslerinin hepsi aynı olmıcak yani
ben beğendiklerimin resmini gönderdim
onlar ortaya karışık yapacaklar
kızımda tek bi tane beğenmiştim hepsi aynı olmuştu
bakalım bunda karışık olsun

kaç tane bebek şekeri yaptırdın peki? Sitenin adresi var mıdır? Burdan paylaşman sorun olursa özel mesajla paylaşmanı rica etsem ?

valla mervis yapamam ya hic gerek yok bacim.adanadan mobilyalari , avizesin, pihamalarimi filan aldim . bebek sekeeri malzemeleri aldim normalinden cok pahali olmayanindan.onu yapicam iste.hastanedede uatu biblolu filan cikolatalardan dagiririm bide bebek kurabiyesi yapicam uatunde adi yazan çöplü.onu tek tek posetleyip kurdelayla baglicam.
bizim bueda oyle serbeti filan bilmiolar cok evde dagutiyolar ama oyle satafata gerek yok kim gelicek ki dogumuma esimin bi iki akrabasi o kadar benim kimsem yokki burda.ben de onlar icin bu kadar ugrasamam.esimin akrabasi cok da degil belli basli az kisi var benimkiler de gelmezler oyle hastaneye filan .
anladım canım şaka yapıyorum sana.Uğraşamazsan hazır alırsın olur biter tabiki.Bizim sülale kalabaık hatta bence hastaneden kovuluruz gibi geliyor ziyaretçilerden.Bide ikramı severler oyüzden elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyorum bide oğluma hatıra kalsın fotoğraflarda diye işte.

kız vallahamıııııııı:KK53::KK53::KK53::KK53:aaaaaaaaaaaa ağzından hayırlı bi laf çıksın kız sabah sabah moralimin içine ettin:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK47:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
şaka şaka
demek isterdim amma velakin
şekercağızım gerçekler bunlar
ha senin koca anlayışlı ve de olgunsa
loğusa depresyonu zamanını en az zararla atlatırsınız cümleten

allah inşallah hepimize uyuyan gazsız bebekler nasip etsin inşalllaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
nasııı
hayırlı oldu mu :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK37:

:KK47:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
şaka şaka
demek isterdim amma velakin
şekercağızım gerçekler bunlar
ha senin koca anlayışlı ve de olgunsa
loğusa depresyonu zamanını en az zararla atlatırsınız cümleten

allah inşallah hepimize uyuyan gazsız bebekler nasip etsin inşalllaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
nasııı
hayırlı oldu mu :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
canım yazının tamamını okuyunca aslında çok hayırlı şeyler söylemişsin de.Ben 4.satırda yazdıklarına takıldım çünkü benim kocam pek zora sıkıntıya falan gelemez inşallah lohusalık zamnalarımda bana yardımcı olur yoksa ayvayı yerim ben:KK9::KK9::KK9:

Uyutma işlerinden baba mı sorumlu :KK53: Nasıl yıktın o işi :) Tüyoları alalım şekerim.Benimki çok tembel,taktiklerin belki faydası olur.

şincik şöööle oluyor
ilk önce loğusa depresyonu en ağır şekilde atlatılır :KK53::KK53:
babaya timsah gözyaşları dökülür:KK37:
vay benim halım ne olacak vay ben ne yapacam şeklinde bir kaç sitem bir kaç göz yaşı eşliğinde
bebek gazı çıkarma işlemi yavaştan babaya satılır:KK52:
sonraaaaaaaaaaaa gene 2 gün iyi ,2 gün depresyonlu oldugun dönemde ,vay dikişlerim acıyor, vay söyle vay bööle deyip
bebeğin alt alma işlemini de babaya yıkma olayı gerçekleştirilir:KK47::KK53::KK53::KK53::KK53:
baştan bebek pişik olur
baba beceremez vs ama gel gör sor bana
su anda bir alt alma ve gaz cıkarma prof.uyla evliyim :KK76::KK76::KK76::KK76:
işte böle
olaylar tazeyken yıkabildiğin işleri yık,sonra el alışkanlıgı oluyor zaten kendiliğinden:KK53::KK53::KK53::KK53:

ne bilim anam dediler o artik girmiyor temmuzculara takilior oraya da girdim goremedim.he bulamadim :)

Allah seni davul etmesin hepsini yanlış anlamışsin..durbakalimin oğlunun böbreginde birşey vardı onu hastaneye yatırdın,Mucar için ben eylül analarina mi gitti dedim onuda temmuz ettin hay senin kedi ağzını; )) sen neden yoksun ev mi topluyosun...
Mucar facete senin Mevlüt takımını gördüm yollayacaklarmis hadi gözün aydın; )))

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ya mothercare'in bazı güzel ürünleri için tavsiyeler vardı,almamız için....O ürünler hangileriydi ki acaba...bilen ,hatırlayan ?

canım ben 110 tane cam kavanozu 42 tl ye aldım internetten keşke burda sorsaydın ben hemen yazardım sana yada internetten araştırsaydın.Neyse ama senin şekerlerin çok güzel olmuş bence hatta şişelerden daha güzel iyi yapmışsın böyle yapmakla

ya benim aldıgım şekerler çok klasik
herkes bunlardan alıyor zaten
cam kavanoz olayını çok istedim hem ucuza da geliyodu
aman elalem dolabına yapıştıracak diye bi ton para vermenin lüzumu yok zati

1 hafta duruyor sonra çöpe gidiyo dimi
:nazar:

kaç tane bebek şekeri yaptırdın peki? Sitenin adresi var mıdır? Burdan paylaşman sorun olursa özel mesajla paylaşmanı rica etsem ?

kız yok ne sorun olacak
50 tane yaptırdım
gittigidiyordan aldım hepsini
böyle setler doluuu
bak sende
bebek şekerleri yaz çıkıyor
daha güzelleri var
bütçen uygunsa
sopalı olanları var kocalı olanları var
lavanta keseleri var
var da var
benimki ucuz olanından