2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim gule gule saglikla kullansin bebegin :) sadece buyyen karyola alicam bende ne kadara aldin cnm?

Canim çilek mobilyada şu an kampanya var besiklerde %15 indirim bi de küçük yatağı büyük yatağı ve uyku seti hediyesiyle birlikte 1020 liraya aldık canim biz:21:

hayırlı kandiller arkadaşlar... benim günlerdir kafama takılan bi soru var..doğumda eşimiz yanımızda olsa mı daha iyi oluuuurrr olmasa mı ?

selam kızlar çok uykusuz bir gece geçirdim. bütün gece gözlerim fal taşı gibiydi. şimdi uykudan ölüyorum. ama artık uyuyamam işe geldim:KK37:

hayırlı kandiller arkadaşlar... benim günlerdir kafama takılan bi soru var..doğumda eşimiz yanımızda olsa mı daha iyi oluuuurrr olmasa mı ?
cnm erkekler kaldıramıyor.hiç zorlamayalım.biz heray birkaç gün adet gören mahlukatız.kana vs.. alışığız.onlara korkunç geliyor.bence girmesin o görüntü çıkmıyor akıllarından.

İnşallah canım , sağol Allah bebeklerimize sağsalim kavuşmayı nasip etsin inşallah.

stres yapmamaya çalışıyorum, ben zaten yatıyorum hep , hamileliğim başından beri riskliydi canım , doktorum sadece tuvalete kalmaya izin veriyo , işin ilginci bu yatarken oldu üstelik bende bunun olmasını gerektiren tansiyon yada diyabet de yok..sadece sürekli yatmamdan dolayı stres var hep , aylardır yatıyorum 15 de bir doktor kontrollerim oluyo, bu haftaya kadsr geldim çok şükür inşallah bundan sonrasını da sağsalim atlatırım , ben zaten kanın pıhtılaimssını önleyen iğne üstüne bi de kan sulandıran coraspin içiyorum, yani bu damar durumunun olması çok ilginç...herşey Allah tan işte napalım, halime çok şükür yine de...inşallah bebeklerimizi sağsalim kucağımıza alırız canım, buraya yaz haberdar et beni ...seni merak ederim şimdi ben..

Cnm inş bişey olmaz korkma bugune kadar gelmişsin cok sukur. ben de corasprin kullanıyorum 36. Haftaya kadar kullanacaksın dedi dr. Sen ne zamana kadar kullanacaksın cnm

Son düzenleme:
Canım bu site cidden çok uygun. Sen buradan alışveriş yaptın mı acaba güvenilir midir? Sebamedin ürünleri baya bi indirimde ama ben güvenemedim sen bişiler aldıysan ben de ordan beğendim bişiler

Canım aldıklarım geldi...gelince yaz demiştin , valla çok hızlı geldi , gönderimmhızı süper , fiyatlar süper , eksiksiz halde 1 iş gününde geldi , çok memnun kaldım, rahatlıkla alışveriş yapabilirsin bence...

Cnm inş bişey olmaz korkma bugune kadar gelmişsin cok sukur. ben de corasprin kullanıyorum 36. Haftaya kadar kullanacaksın dedi dr. Sen ne zamana kadar kullanacaksın cnm

Bilmiyorum canım doktorum kesin bi hafta söylemedi , ben kan sulandırıcı iğne de kullanıyorum, coraspin de kullanıyorum, Allah bebeklerimize sağsalim kavuşmayı nasip etsin inşallah..

günaydınlaarrr hamişleerrr... ne kadar güzel bir gün değil mi? rüyamda bebeğimi emzirdiğimi gördüm o kadar güzeldi ki hala etkisinden kurtulamıyorum rüyası bu kadar güzelse gerçeği nasıldır kim bilirr... Allah hepimize o günleri yaşamayı nasip etsinnn....:emir_bebek:

Bilmiyorum canım doktorum kesin bi hafta söylemedi , ben kan sulandırıcı iğne de kullanıyorum, coraspin de kullanıyorum, Allah bebeklerimize sağsalim kavuşmayı nasip etsin inşallah..

Canim ben de clexan kullaniyorum pihtilasma bozuklugu ndan dolayi. Sen neden kullaniyorsun.kac haftaliksin canim

gunaydn guzel anneler... benimde rahimi besleyen sag damarda centik var dr detaylida soyldi 26.haftaya gecebilir dedi.
cmrtesi gidicez bakalim bide seker yuklmesi yapck insallah yuksek cikmaz bu hafta ydklerime dikkat edym
aksi gbi cnim tatli istiyor.evde seker olcme cihazi var.yarn bakalim sbh olccm kac cikck?
arkadaslar oneriniz varmi seker konusunda...

slm arkadaşlar sabahları bebişinin tekmeleriyle uyanan varmı ....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok güzel bi duygu, en güzel çalar saattt:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Canim ben de clexan kullaniyorum pihtilasma bozuklugu ndan dolayi. Sen neden kullaniyorsun.kac haftaliksin canim
bende de pıhtılaşma var canım ben 4 haftalıkkenden beri kullanıyorum, clexan 0.4 kullanıyorum , bi de coraspin...doğuma kadsr clexan kullanıcam ama coraspini bilmiyorum , doktor ne zaman bırak derse o zamana kadsr...

gunaydn guzel anneler... benimde rahimi besleyen sag damarda centik var dr detaylida soyldi 26.haftaya gecebilir dedi.
cmrtesi gidicez bakalim bide seker yuklmesi yapck insallah yuksek cikmaz bu hafta ydklerime dikkat edym
aksi gbi cnim tatli istiyor.evde seker olcme cihazi var.yarn bakalim sbh olccm kac cikck?
arkadaslar oneriniz varmi seker konusunda...
ayy aynıyız , benim de 25+6 .günümde yapılan kontrolümde sağ damarda direnç yani çentik varmış, doktorum tek damar yeter dedi , haftaya 27+5.günümde kontrolüm var , inşallah düzelmiş olur...benim de evde şeker ölçme cihazım var ben de ara sıra ölçüyorum , şimdiye kadar hiç şekerim çıkmadı, hayırlısı canım...

Evet sanırım almalı , süt pompası ben de lansinoch düşünüyorum yoksa çok pahalı...biberonda karsrsız kaldım , medela calma diye bir biberon varmış aynı anne memesi gibiymiş, bebek anne memesinden de soğumuyormuş bu sebeple, ben öğretmenim bebiş 4 aylıkken işe dönücem , e bi de riskli hamileyim erken doğum falan olursa lazım olur DG imi, almak lazım...

bende öğretmenim ağustosta doğum yapıp nasıl 4 ay izin kullanacaksın ancak doğum sonrası 8 haftayı kullanabiliyoruz

X