2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ecmalcim kac yaşındaydin ve kac yıllık evlisin.ben 28 yaşındayım ve 5 yıllık evliyim. Hersey guzel olacak
Inş kocacinda en kısa zamanda yanında olacak

Canim ya sukur geldin canim arkadasim

Canım çok çok geçmiş olsun,inşaAllah pazartesi kese görünürde,bu üzüntülerin hepsi boşa gider...peki kan pıhtısı deilde keseyse ne diyecek o doktor çok merak ediyorum, bak insanlar burda ne mucizeler yaşamış,sende olumsuz düşünme lütfen(

SOSYOLOG35...asla boyle bir taniyi kabul edemiyorum seninde bukadar cabuk kabullenmene kiziyorum.pzrts baska bir dr a git derim hatta 2 dr a.hatta dusunursen benim dr uma git renkli 4 noyutlu ultrason var onda.bukadar cabuk pes etmeeee

Slm bnde bugn ogrendim hamile oldugumu bnmde ikinci cocugum ilki tup bebekti bu kendiliginden supriz yapti cok saskinim kisttir die konduramamistm bugun dr a gitttim hamileym keseyi gordum ama bebegi goremedik gorene kadarda tedrginim dr dis gebelik ihtimalini dusunuyo daha once dis gebelik gecmisim oldugu icin insalh devam eder burayi cok seviyorum ilk cocugumla nisan annelrine uyeydim hrgun girmeden duramiyodum sonra face ye tasindik derken bilismalar duznledik simdi en yakin atk larim oldular darisi sizinle insalh

Şimdi acilden geldim psikoljik olarak kasılşarıma karnıma ağrışar girdi koştuö gittim acilde de kadın doğum uzmanı yokmuş koskoca üniverste hastnesnde aslnda ağrmda yokmuş geldim oazartesi eğer olumlu bir gelişme olursa yani sağlıklı bir bebek veya kese görünürse başhekimine çıkıcam gerekrse mahkeme açıcam ben böyle saçma bir şey ne gördüm ne duydum sen dış gebelikten şüphelenip nasıl vajinal bakmzsn 1 gün bile çok önmli dış gebelikte hatta 1 saat bile iç kanama oluyor tüpler alınıyor insanlar ölümlerden dönüyor neden ısrar etmdm diye kendme kızıorm şuan

SOSYOLOG35...asla boyle bir taniyi kabul edemiyorum seninde bukadar cabuk kabullenmene kiziyorum.pzrts baska bir dr a git derim hatta 2 dr a.hatta dusunursen benim dr uma git renkli 4 noyutlu ultrason var onda.bukadar cabuk pes etmeeee

Evet başka bir doktora daha gitcem ama doktor öyle olumsuz konuştu ki bu durumda umutlanmak için polyanna olmak gerekiyor düşük yapıcaksn kanaman başlar dış gebelikte olabilir belkide kese çok küçüktür ve buda çok küçük bir ihtmal hayırlısı neyse o olsun allaha emanet ediyorum ne yapbilrm ki

Sosyolog bana da ya bebeğin daha çok küçük görünmüyor yada dış gebelik dedi. Ama büyük ihtimalle dış gebeliktir dedi. Kanaman olursa gel dedi. Ben çok korkmuştum kendimi alıştırmıştım dış gebeliğe çünkü erken gebelik ihtimali çok azdı.
İki hafta doktora gitmedim kanamam da olmadı sonra gidince kesem göründü ve dünde kalp atışını gördüm.
Hiç kendini üzme. Geç döllenmede bebek görünmüyor. Bana dış gebelik dediklerinde meğersem iki yada üç haftalık hamileymişim.
Bide progesteronum 22 ydi seninki 18 iyi bence. Moralini bozmaa lütfenn.

Bu doktorlara tıp fakültesinde hemen olumsuz olun bir parça umut bile vermeyini ilk ders olarak öğretiyor olmalılar :) bende kabullendim şuanda hiçbir şey benim sağlığımdan daha önemli değil kalbi bile olmayan meleğim geldiği yere bana zarar vermeden gitsin diyorum hep kendime söylüyorum Allah korusun ya daha büyükken olsaydı o zaman napardım diyorum başta olması iyi oldu eğer sağlıksızsa sağlıklıysa bana da sürpriz olacak artık

canım bencede sakın pes edip düşüreyim iğne vurulayım alsınlar vs. deme zaten yolunda gitmeyen bişeyler olsa kanaman olur ne bileyim farklı bişeyler olur dimi varmı sende farklı bi durum bu sabah uyandım ilk aklıma sen geldin gerçekten çok üzüldüm sakın psikolojini bozma yada olumsuz düşünüp negatif enerjiyi üstüne çekme güzel şeyler düşün güzel şeyler umut et ve başına hep güzel şeyler gelsin inşallah

kızlar bende yeni geldimmmm :)
bastaki listeye konu sahibimi ekliyor?
evet cnm aycaa arkadasamız eklıyor lısteye ısımlerı
canım benım alllah yardımcın olsun ılk gebelıgımde senın gıbıydım kusma yoktu bos bır ogurtu sabaha kadar wcde sabahlıyodum klozetın ustunde uyudugumu bılıyorum :) rabbım yardımcın olsun gerekıyosa gıt sık sık serum takvıyesı al ben kg bı bayandım o zamanlar kg vermeme neden oldu bebege dokunmdı ama sen zaten cok zayıfmıssın dıkkat et kendıne once senın saglıgın sonra bebegın saglıgı bunu unutma kendını korkutma gececcek max 14 hafta bu etkıler gorunuyo
Ölüyorum walla gecen gece acile gittim acliktan agliyodum artik doktor yatis werdi serum taktilar ben dayanamadim ciktim o gece yine o derece yani cook açim ama yiyemiyorum hic bisi
fena ınsanın mıdesı alabora oluyo amann ınsallah bu kuzuda yasamam
aaa cnm benım ızmırdekı hastanelerın coguna guvenmıyorum sakın dıkkat et zamanında ızmırde bulunmus yarı ızmırlı bırı olarak dıyebılecegım tek sey KENT hastanesinden bir randevu alman o hastane izmirin en duzgun hastanesıdır doktorları cogu ıst. acıbadem doktorları prof.hepsı mutlaka gozuk baska yerlerede yıne sakın ıgne fılan deme sonra saglıklı bır gebelık mıydı dıe dusunerekten bulursun kendını pesını bırakma hastane hastane gezın gerekıyosa...Rabbımden hayırlısını dılıyorum senın ıcın
Ecmalcim kac yaşındaydin ve kac yıllık evlisin.ben 28 yaşındayım ve 5 yıllık evliyim. Hersey guzel olacak
Inş kocacinda en kısa zamanda yanında olacak
26 yasındayım cnm 4 yıllık evlıyım
kocam benı dun gece cıleden ckardı babam telımı aldı kapadı kokunden sıtma gecırdım aksam sınırden 1 saat kendıme getıremedıler benı hala kalkmıs gazıemırden ev bakıyorum demez mı?Daha hala bunları dusundugune ınanamıyorum dedım karnımda 2 bebek var ve sen hala aldıgın o maasla ev yok bark yok gecınebılecegımızımı dusunuyosun kendıne gel dedım bende calısabılsem olurdu ama bu durumda o ıhtımalde kalktı sen donup basımıza gel dedım bı ton laf saydı tıtreme geldı o ara bana babam telı elınden aldı derdı ne bu adamın benı arasın deyıp kapadı aska acmıycam bu telde bende duracak dedı....:26:

günaydın kk nın güzel anne adaylarııı

bir arkadaşımızında yazdığı gibi bekliyceksin canım o bebek seninle olucaksa ne olursa olsun olucaktır yok allah yazmadıysa bu süre içinde zaten belirtisini gösterip kopucaktır.şuan sana düşen bukadar didiklememen allaha sığınman dua etmen ve ikinizide ona emanet etmen veeeeee devlet hastanelerinden üniversitelerden uzak durman lütfen kendine özel dr edin.
benim dr umun adını yazıyorum sna 10 yıldır aynı dr a giderim ailem ve dostlarımda ona gider savaşçıdır pesetmez bir düşün derim ücreti 100 tl..alsancakta YİĞİT ÖZGENÇ.
gunaydın annısler kucuk mercımekler ve fasulyeler

günaydın canım :) yanlışmı okudum acaba ikizmi bebeklerin :) eşinle ilgili sıkıntı var sanırım bunlarada kafanı takma olurmu boşver hayat öylede böylede akıyor bazen yazılanı yaşamak zorunda kalıyoruz

yok tatlım ıkız degıl bebeklerım ama sana malum mu oldu yoksam :26: deme 1 tanesine bakarken zorlandım
bıde ustune ıkız toplamda 3 bebek ne ederım rabbım hayırlısını versın...

hayat akıyor da ınsanın can yoldası hıc ummadıgı anda sırtını donunce oyle fena oluyorsun kı omuzlarım cokuk sankı dırencsız hıssedıyorum kendımı durduk yere aglarken buluyorum

haklısın güzelim zor zamanlar geçiriyorsun eşin arkasını dönmemiştir olurmu öyle şey şimdi sana güzelde dese sen yanlış anlıyorsun eee hormonlarımız yönetiyor bizi malesef :)
benimde en baştan ikiz geçiyor içimden ya bakalım artık nasip

canım benm konum sandıgın gıbı degıl o kadar detaylı o kadar karısıkkı ınan kk da kı bayanlar bıle cozup yol gosterebılmıs degıl...
Çaresızlık içinde geçmişte yasadıgım yaralarla savaş veriyorum adete hergun bır korku ıcınde...
ınsallah ıkız degıldır tatlım ınankı hayatım zaten cok zor +1 bebek benı ıyıce perişan eder:26:

allah yardımcın olsun güzelim nediyebilirizki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…