2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

baya kızdırmış senı benim kocamda bi alem oldu gebe olan o mu ben mi anlamadım sabahları kalkamıyo sürekli ayağına bişey istiyor diyorum ki bende ahh canım sen kalkma hamilesin ben getiririm kıyamam sana:KK4::KK4:

hacı vururum kocamı bu hassaslıkla $avcı.gif seninkini de vururum $avcı.gif

hayırlı akşamlar kızlar,bende dün dr gittim kan değerim epey yükselmiş çok şükür,kese de göründü 7mm olduğunu söyledi dr,dua edin sadece kalp atışı kaldı onu da duyalım rahatlayacağım

Allah yardımcın olsun canım
zorlukları olacak elbet
kucağına alınca unutacaksın

İnsallah yaa biz kesemizi de gördük bebegimizi de gördük kalbimizde atiyodu ama yine de cok kötü oluyorum ben cok tedirginim cunku yemek yiyemiyorum hic bebegime bisi olcak diye cok korkuyorum

hayırlı akşamlar kızlar,bende dün dr gittim kan değerim epey yükselmiş çok şükür,kese de göründü 7mm olduğunu söyledi dr,dua edin sadece kalp atışı kaldı onu da duyalım rahatlayacağım

Cok sewindim canim bnm ins. Sende we bekleyen herkes pit pitlari duyar

taaam bunuda ekliyorum listeye papayadan sonra bunu aşercem frenk inciri yemeden duramam hemen bulması lazım frenk incirsiz bi hemilelik düşünemiyorum:KK19::KK19::KK19:

Bende mevsiminde olmadığımız meyveye aşerdim. Rüyalarıma girdi internette sebze meyve dünyası diye site var ordan sipariş verdik. Eskiden kocalar ararmış manav manav market market şimdi oturduğu yerinden kalkmadan almış oldu yani canım :))

kız yok aşerdim diyecem ben ona he?
lastik sıkıyo gibi göbeğimi diyorum, psikolojiktir diyor:KK43:
ama bi şişkinlik var gerçekten sadece bende mi var?
bugün pantolonun düğmesi açık giydim valla napim :KK53:

Aynen bende sanki 4 5 aylık gb hissediyorum kendimi yaa ilk aydan acayip şişim:)

kızlar size iyi haberler veremeyeceğim üzgünüm başıma gelenleri özetle anlatıcam sat 9 kasım ama eşim görevdeydi ve 20 sinde geldi 23 kasımda yumurtladım yani en erken olsa olsa 20 kasıımda döllenmiş olabilir yumurta neyse doktor karnımdan baktı küçücük bir kese gördü kan pıhtısıda olabilir dedi değerlerine bakalım dedi 11 aralıkta 50.07 15 aralıkta 460 20 aralıkta yani bugün 4160 çktı progesteronum 18 çıktı kesenin boyutu 0,68 çıktı ykseliş çok güzel bu değerlerde normalde karından ancak görülebilirmiş kese ama doktor bana 1 parça bile umut vermedi büyük ihtimalle düşük yapacaksın dedi kanaman başlayınca gel dedi dış gebelikte olabiliir dedi o zaman transvajinal bakın dedim duymazdan geldi ve bu izmirde iyi bir özel hastende oldu hüngür hüngür gözyaşlarıyla bütün aileme haber verdim pazartesi günü 9 eylüle gidicem eğer oradada kese görünmezse iğne yapmalarını ve bir an önce düşmesini isteyeceğim yapacak bir şey yok benim yaşadıkarım böyle inşallah hepinizin her şey çok güzel gider

kızlar size iyi haberler veremeyeceğim üzgünüm başıma gelenleri özetle anlatıcam sat 9 kasım ama eşim görevdeydi ve 20 sinde geldi 23 kasımda yumurtladım yani en erken olsa olsa 20 kasıımda döllenmiş olabilir yumurta neyse doktor karnımdan baktı küçücük bir kese gördü kan pıhtısıda olabilir dedi değerlerine bakalım dedi 11 aralıkta 50.07 15 aralıkta 460 20 aralıkta yani bugün 4160 çktı progesteronum 18 çıktı kesenin boyutu 0,68 çıktı ykseliş çok güzel bu değerlerde normalde karından ancak görülebilirmiş kese ama doktor bana 1 parça bile umut vermedi büyük ihtimalle düşük yapacaksın dedi kanaman başlayınca gel dedi dış gebelikte olabiliir dedi o zaman transvajinal bakın dedim duymazdan geldi ve bu izmirde iyi bir özel hastende oldu hüngür hüngür gözyaşlarıyla bütün aileme haber verdim pazartesi günü 9 eylüle gidicem eğer oradada kese görünmezse iğne yapmalarını ve bir an önce düşmesini isteyeceğim yapacak bir şey yok benim yaşadıkarım böyle inşallah hepinizin her şey çok güzel gider

Canim cok uzuldum yaaa kesinlikle baska doktorada git bugun bi arkadasim anlatti 3 ay boyunca kese ve kalp atisini duyamadik diyo aylarca gittim geldim ama sonunda tam 3 ay sonra gelisim baslamis buyuk sabir isteyen bi durum ve inanamadim ya ilkkez boyle bisey duydum cok garip sakin umidini kaybetme bol bol dua et ve sana tavsiyem doktora giderken yasin ada eger hersey yolunda giderse yasin okutucam veya okucam de allah yardimci olacaktir sana

allah yardım etsin hayırlısını iste... belki gerçekten küçük diye görünmemiştir

Kızlar bende ne bulantı ne kusma var normal mi kesemizi filan gördük ama sişkinlik ve mide yanması dısında bişey yok

Canim cok uzuldum yaaa kesinlikle baska doktorada git bugun bi arkadasim anlatti 3 ay boyunca kese ve kalp atisini duyamadik diyo aylarca gittim geldim ama sonunda tam 3 ay sonra gelisim baslamis buyuk sabir isteyen bi durum ve inanamadim ya ilkkez boyle bisey duydum cok garip sakin umidini kaybetme bol bol dua et ve sana tavsiyem doktora giderken yasin ada eger hersey yolunda giderse yasin okutucam veya okucam de allah yardimci olacaktir sana

hyır doktor 1 parça umut dahi vermedi değerlerim her şey bu kdar normalken niye böyle dedi anlayamadım her neyse umudum artık son buldu bana zarar vermeden gidecekse gitsin tek isteğim bu daha büyükkende kaybedebilirdim hayırlısı böyleymiş Allahım verdi hayırlı değilse o geri alır isyan etmiyorum...

istanbulda yasıyorum cnm allah agzınızın tadını bozmasın...
dılerım benımkıde gec olmadan egrıyı dogruyu anlar bır yere gıtmeye nıyetım yok tek basıma olsam bı sn dusunmeden gıderdım pesınden ama evlatlarıma sefıllık cektırmeye vıcdanım el vermez kusura bakmasın ben bır anneysem buna musade etmıycem
onun aılesı sevınsın dıye bunları evlatlarıma yasatmaya hakkı yok

Bende ist.da oturuyorum. Allah yardımcın olsun. Keske elimizden bişey gelebilse. :KK43:

X