2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Offf kizlar 3 gun raporluydum bugun evdeki 4.gunum. 3 gundur bir tabak bile kaldirmadim hep yatiyorum. Aslinda fiziksel olarak iyiyim, bulantim yok vs. Evde durmak beni halsizlestirdi galiba. Yattikca uyusuyorum. Bugun kalkip silkelenmem ve biraz ev isi yapmam lazim

sağol arkadasım sanada gunaydın dedıklerını dıkkate alıcam ama burnunun surtulcegını hıc sanmam

burnu sürtecek sürtecek ama biraz zaman lazım. seni evini ve çocukları özlemesi için ona biraz zamn tanı ve zaman içinde sakın kavga etme. akıllı davran canım. biraz damardan gir konusmaya sert konusma senden sogumasın. tastikli ve onaylı takdiklerdir bunlar. :)

sorma bende dün evdeydim tek bişey yapmadım ,bide başıma ne geldi;kabızlk içn şurup vermişti doktor onu içtim sanırmbiraz fazla içmişim gece yarısına kadar ağrdan kıvrandım .yan etkisine baktım fazla kullanımda ishal ve karın ağrısı yapar yazıyor ....benim ağrılarım azmış gibi bide bunu çektim...

ne sert konustum nede kavga ettım guselım bana ev aradıgını soledı bende bosa bakıyorsun su sartlarda ızmırde yasama tutunmamız ımkansız dedım vay senmısın bunu dıyen hamıle halımle demedıgı laf kalmadı babamda telı elımden alıp kapadı derdı ne ıse bızle konussun dedı ve tel babamda verecegını sanmıyorum yettı be dedı bu kadar senı uzmeye hakkı yok yumusak davrandıkca tepemıze ettı herıf cıksın gelsın once bı konusalım hayal alemınde yasamasın dedı

canım su duurmda ev ısıne fılan grısme allah koruusn esın yapsın bı zahmet yapamıyosa bı yardımcı tutun rısklı donemdesın yorma kendını

Ayy canim gecmis olsun dikkat et kendine.. bende kabizlik olmadi cok sukur tam tersi hafif ishal var. Rahat bosaltabiliyorum cok sukur. Valla ben ayaklandim artik bugun. Pencereleri actim oksijen girince acildim biraz... :)

canım su duurmda ev ısıne fılan grısme allah koruusn esın yapsın bı zahmet yapamıyosa bı yardımcı tutun rısklı donemdesın yorma kendını

Esim belki de bebden cok is yapiyor sagolsun canim, ogrendiginden beri bi bulasik bile kaldirmadim ama ben cok bunaldim evde. Cok agir olmadan ufak ufak toz filan alayim diyorum. Esim de yarin evdeyken supurur filan hallolur temizlik isi. Bunaldim yatmaktan aliskin degilim calistigim icin

Canim bol bol dua et. Rabbim islah etsin, senin icin ne hayirli olcaksa onu nasip etsin. Genceciksin daha ama cok sukur bir bebisin var, 2.de gelecek allahin izniyle. Onlari dusun oncelikle. Ve cok sukur ki ailen arkanda kapi gibi duruyor. Cok zor bir surec tahmin edebiliyorum ama insallah altindan kalkarsin l

Son düzenleme:
haklısın guselım anlayabılıyorum senı ama kendıne dıkkat et agır ıs yapma madem hadı kolay gelsın

Ayy canim gecmis olsun dikkat et kendine.. bende kabizlik olmadi cok sukur tam tersi hafif ishal var. Rahat bosaltabiliyorum cok sukur. Valla ben ayaklandim artik bugun. Pencereleri actim oksijen girince acildim biraz... :)

sağol canım,sene kabızlık olmaması güzel bayağı etkiliyor insan bünyesini.aslıda ıkıp dolaşsan dahada i,yi gelir sana tmiliği dert etme nede olsa yapan bi eşin var.....

sağol canım,sene kabızlık olmaması güzel bayağı etkiliyor insan bünyesini.aslıda ıkıp dolaşsan dahada i,yi gelir sana tmiliği dert etme nede olsa yapan bi eşin var.....

Evet aslinda hava da guzel ciksam super olurdu ama tek basina o da cekilmiyor iyice bunalim moduna girdim galibaa.. :)

Su durumları yaşarken bıde hamıle kalmışsın bu psıkolojı ıle ıyıkı cocuğu aldırmamıssın şaşırdım cunku senın durumda ben olsam psıkolojım alt üst olurdu kı bazen bende eşimle kavga etmıyor degılım cok kötü kavga etik gecen pazar gunü annemde kaldım psıkolojım bozuk hamılelık vss de gırınce oğlumda küçük ya sanık buna ılgı gosteremıcekmısım gıbı gelıyor zaten cocuk sureklı benımde oldugundan bana cok alışık kımseyede gıtmıyor babası hıc ılgılenmedı sureklı yüzüne vura vura bazen ılgı göstermeye çalışıyor hayır ben söylemesem onuda yapmışsak velhasıl eşlerımızı sevmıyor degılız hersey bısekılde düzenliyor ıns senın kıde düzelecek CNm senın kıymetınıde anılacak ama ıste bıraz sabır

çok zor bi durumda bu bebek haberını aldım hastanede cok dusundım ama allaha ınancım o kadar cokkı ıkı dk dusundum sadece rabbım bunca sey yasandı oldu bıttı...Bu durumdayken bu evladı nasıp ettın benı korumak ıcın buna ınanıyorum gercekten bosa vermedı rabbım esımın yaptıgı planları duzenlerı hepsını altust etmek ıcın yaptı sız bu kıza bunları yasattınız al sana bı bebek aklın basına gelsın nereye goturuyosun bakım don gel evıne ama ıste aklı mantıgı olan ınsan ders cıkartır bu durumdan benım herıf ıcın gecerlı bı durum degıl

evlatladına cok duskundur kocam tapar resmen ve oglumda benden cok onunla zaman gecırmeyı sever son zamanlar ıssızken bırlıkte cok zaman gecırdıler her aksam aglatıyo sıpam benı dıs kapının onune oturuyo kapıya vuruyo ba-ba gokk
donup gelırse evladının hasretıne dayanamayıp doner ancak

ecmelcim yazdıklarını okudum canım Allah dayanma gücünü arttırsın yaa. zor şeyler yaşıyorsun.. kolay değil.. Allah yar ve yardımcın olsun canım. hepimiz için yazılan bir şeyler var.. Allah her şeyin en iyisini bilen, vardır diyelim bunlarda da bir hayır.

detaylarını pek bilmiyorum ama sanırım eşinin bir süre işsizlik sorunu olmuş bak ablan olarak bişeyler söylemek isterim ..
ev geçindirmek fatura günleri strese girmek kiraları düşünmek çok zor ben bir süre yanlız yaşadım çocuklarımla ve bu işler bana kaldığı zaman öğrendim erkek psikolojisini.
bir erkeğin evine yetememesi eksik kalması hayallerine uzak olması çok kötü bir duygu
bu tip erkekler içlerine kapanır düşünür yada sevdiklerinden çıkarır acısını
kimse evladından evinden uzak kalmak istemez oda bir çıkar yol arıyordur herkes fatura günü sorunsuz yatırmak ister kiraydı borçtu düşünmeden geçinmek ister güzelim.
birazda onun psikolojisini düşün derim ve eğer evim yuvam başka şehirde daha iyi geçinicekse karnım doyucaksa kocamın işi kilometrelerce uzakta yoluna giricekse onun peşini bırakmazdım en büyük destekçisi olurdum .
bu mücadeleye değiceğine inanmak için onunla eğrisini doğrusunu konuşman lazım canım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…