2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım almaya karar verirsen gülistanbebe.com dan al, orda daha ucuz, kargoyla yolluyolar , bizimki yarın gelicek...

Canim ağır mi acaba 15.7 diyor..annemde az önce dedi Avusturyadalar bir tanıdıkları kızının bebeğine araba almış 650 euro dan 150 ye ikinci elmis vay be dedim kullanılmamış bizimkiler ikinci el diye şey yapiyor ama oranında arabaları güzel oluyor pahali yalnız. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ağır mi acaba 15.7 diyor..annemde az önce dedi Avusturyadalar bir tanıdıkları kızının bebeğine araba almış 650 euro dan 150 ye ikinci elmis vay be dedim kullanılmamış bizimkiler ikinci el diye şey yapiyor ama oranında arabaları güzel oluyor pahali yalnız. .

Araba 10 kilo canım , 15 kilo ana kucağıyla birlikte arabanın toplam ağırlığı...bana göre ağır değil..asansörlü evde oturuyorum pek taşımıycam yani..ama daha hafif arabalar da var chicco lite way de güzelmiş canım o 7 kiloymuş galiba...ben çok hafif istemedim özellikle , biraz oturaklı olsun istedim, o çok hafif olanlar bana oyuncak araba gibi geldi..bence ikinci el olmasın ne olur ne olmaz , yenilerin garantisi oluyo, bi yerine bişii olursa servis ücreti ödemiyosun...

Araba 10 kilo canım , 15 kilo ana kucağıyla birlikte arabanın toplam ağırlığı...bana göre ağır değil..asansörlü evde oturuyorum pek taşımıycam yani..ama daha hafif arabalar da var chicco lite way de güzelmiş canım o 7 kiloymuş galiba...ben çok hafif istemedim özellikle , biraz oturaklı olsun istedim, o çok hafif olanlar bana oyuncak araba gibi geldi..bence ikinci el olmasın ne olur ne olmaz , yenilerin garantisi oluyo, bi yerine bişii olursa servis ücreti ödemiyosun...

Bende chicco lite waya baktim ama işte yeni doğan bebeğe uygun gibi gelmedi.ama ilerki yaşlar için olabilir..ikinci el almayız zaten arabayi annemler,Park yatağı kaynanam alacak annem şuanda 1 yaşına kadar olan kıyafetlerini aldi alıyor da . bende şimdi yebi doğan tulum filan alacam ama ayaklı tulum kullanışlı degik diyen oldu ama sanırım yinede ilk üç ay öyle giyer. .canim senin bebiste erkek demi. .sen ne alacaksin ilk zamanlar için birde annem 15 tane zibin almış 8 tanesi yeni doğan ama annem gelmeden doğum yaparsam diye bende bir iki alacam..daha birşey almadım bir iki şey dışında anneme çok güvendim kaldım bir yerden başlasam devamı gelirde bilemiyorum nerden başlayacağımi

Bende chicco lite waya baktim ama işte yeni doğan bebeğe uygun gibi gelmedi.ama ilerki yaşlar için olabilir..ikinci el almayız zaten arabayi annemler,Park yatağı kaynanam alacak annem şuanda 1 yaşına kadar olan kıyafetlerini aldi alıyor da . bende şimdi yebi doğan tulum filan alacam ama ayaklı tulum kullanışlı degik diyen oldu ama sanırım yinede ilk üç ay öyle giyer. .canim senin bebiste erkek demi. .sen ne alacaksin ilk zamanlar için birde annem 15 tane zibin almış 8 tanesi yeni doğan ama annem gelmeden doğum yaparsam diye bende bir iki alacam..daha birşey almadım bir iki şey dışında anneme çok güvendim kaldım bir yerden başlasam devamı gelirde bilemiyorum nerden başlayacağımi

Chicco lite way benim arkadaşım kullanıyo bebeği 6 aylık şu anda , bebek doğduğundan beri ana kucağını arabaya monte edip kullanıyorlar ama arabanın kensinin üstüne monte ediliyo ..sorduğumda ben memnunum demişti, benim aldığım arabada arabanın kendi oturağını çıkarıp ana kucağını demirlere monte ediyosun bi de arabanın kendisini portbebe olarak da kullanıyosun , daha kullanışlı...benimki de erkek canım evet, annem bütün 0-3ay giysilerini aldı..ben bişii almıycam, daha sonra ayağa kalktığımda 3 aydan sonrasıını alıcam inşallah..a
annem bi tane 20 li , bi tane 10 lu hastane çıkışı , çıtçıtlı kısa kollu 2 body , bi tane tişörtü içinde kot tulum , iki tane alt üst takım, bornoz , 4 penye battaniye , 2 yün battaniye , 2 alt değiştirme bezi , 2 nevresim takımı , 8 tane yün yelek , 15 tane ağız silme bezi , 4 tane iç zıbın almış..yarın da kayınvalidem aldıklarını getircek, sanırım o da 2 zıbın almış...

Selam kızlar ben detayli ultrasona girmedim simdi girsem cokmu geç oldu 29. Haftadayim bebegin kilosu biraz haftasina göre az olunca içime bi şüphe düştü napsam bilmiorum :/

Selam kızlar ben detayli ultrasona girmedim simdi girsem cokmu geç oldu 29. Haftadayim bebegin kilosu biraz haftasina göre az olunca içime bi şüphe düştü napsam bilmiorum :/

Canım en fazla 24 te giriliyo diye biliyorum ama bi perinatoloğa gidip bi baktıranilirsin bence yine de , çok mu düşük kilosu?

Geç olmuş canım ama girebilirsin. En azından bi sıkıntı varmı diye öğrenir rahatlarsın. Bende biraz geç girdim 25. Haftamdaydım ama çok şükür herşey normaldi. İnsallah senin bebişinde de bi sıkıntı yoktur.

900 gr kadar dedi ama yapısı ince uzunda olabilir beslenmede skinti gozukmuo dedi yani konuşması pek tatmin etmedi beni dr un :/

Canım kilo ve boy genetik de olabiliyormuş , benim doktorum öyle söylemişti, 7. Aydan sonra anne ne yerse bebek onun yarısı kadarını alırmış canım bi de bunu biliyorum, mesela sen 2 kilo aldıysan yarısı bebeğinmiş, alır daha kilo bundan sonra hızlanır bence...

Canım hiç mi girmedin emin misin? Yani doktorun filan belki kendi baktı. .ben 20.haftamda gitmiştim. Şimdi 25 haftamda doktor yine git dedi hor yere gönderdi bende arayınca sordum çok geç kalındi mi diye o hafta için ilk başta yer bulamadık herzaman bakılır dedi. Benim sonuçları aynı çıktı yani 20.haftadada 5 gün ilerdeydi şimdide ama bak kiloda fark olabilir ben çarşamba günü gittim tam 25 haftalikti 809 gr dedi, Cuma detaylı bakıldı 900 gr dedi o alete göre fark ediyor. Bence git ne kaybedersin bütün organ ölçümlero yapılıyor ..kulaktan tut gözlerinin yakınlığına ,katarakt var mi yok mu. Ne olacak sanki bence git ben iki defa girdim. İçin rahat eder. .

Son düzenleme:
KIZLAR HAFTA SONU BEBEK ARABASI İÇİN EBEBEKE BAKTIK
BENİM AKLIMA HEP CHİCCO LİTEWAY ANAKUCAKLI OLAN 2Lİ PUSETİ VARDI
AMA ORAYA GİDİNCE PERSONEL NUNAYI DAHA ÇOK ÖNERDİ BEN İNCELEDİK
CİHİOC BASTON PUSET OLMASINA RAGMEN NUNA DAHA HAFİF GELDİ
FİYAT OLARAK ARALARI HEMEN HEMEN AYNI DEĞİŞİKLİK YOK
AMA KARARSIZ KALDIM HEMDE ÇOKK
EŞİM NUNAYI ÇOK BEGENDİ ALIP ÇIKALIM DEDİ AMA DÜŞÜNMEDEN KARAR VEREMEDİM
VARI ALAN İNCELEYEN
Nuna Pepp Bebek Arabası

O diyetisyenler çok biliyor zaten. Bana da yasak, kuru meyve, kuru yemiş, konserve gıdalar, hazır çorba hazır bilmem ne... Yasaklarla dolu bir listem var. Yani sadece tatlı içeren şeyler değil çok tuzlularda yasak. Elimden geldiğince yapıyorum ama onlara kalsa acımdan ölürüm. Bir buçuk sene oldu alıştım artık, yarar zarar ilişkisine göre tüketiyorum. Şuan kayısı yararlı benim için, hem açlığı bastırıyor hem bağırsaklara iyi geliyor. :KK34: Siyah kayısı yiyorum tabii, turuncu olanı değil...

ay işte o siyah olana en şekerlisi onu sakın yeme dedi bana ben de ondan yiyordum. yiyeceksen o sert olan şekersiz olan kayısı kuruları var onlardan çok nadir tüket dedi:KK43: sertliğini alması için suda bekletebilirsin dedi... sen de haklısın tabi canım benim insan kendi bedenini daha iyi tanır muhakkak... Allah yardımcımız olsun..

Ne yazik ki yok ya değerler.degerere göre normal ama işte o ikinci saat düşmemesi kafamı karıştırdı. .inşallah seninkide düzelir

bence değer aralığına göre normalse inşallah normaldir:))) evet, inşallah benimki de düzelir bakalım.. Allah büyük...

Canım hiç mi girmedin emin misin? Yani doktorun filan belki kendi baktı. .ben 20.haftamda gitmiştim. Şimdi 25 haftamda doktor yine git dedi hor yere gönderdi bende arayınca sordum çok geç kalındi mi diye o hafta için ilk başta yer bulamadık herzaman bakılır dedi. Benim sonuçları aynı çıktı yani 20.haftadada 5 gün ilerdeydi şimdide ama bak kiloda fark olabilir ben çarşamba günü gittim tam 25 haftalikti 809 gr dedi, Cuma detaylı bakıldı 900 gr dedi o alete göre fark ediyor. Bence git ne kaybedersin bütün organ ölçümlero yapılıyor ..kulaktan tut gözlerinin yakınlığına ,katarakt var mi yok mu. Ne olacak sanki bence git ben iki defa girdim. İçin rahat eder. .

Yani ayri bi dr a yonlendirmedi beni detayli icin sadece kendi ultrason aletiyle gorebildigi kadar bakti

ay işte o siyah olana en şekerlisi onu sakın yeme dedi bana ben de ondan yiyordum. yiyeceksen o sert olan şekersiz olan kayısı kuruları var onlardan çok nadir tüket dedi:KK43: sertliğini alması için suda bekletebilirsin dedi... sen de haklısın tabi canım benim insan kendi bedenini daha iyi tanır muhakkak... Allah yardımcımız olsun..

Ne siyah kayısı yasak mı :KK53:

X