2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ya boşanmak komik geliyor yalnız çocuk doğunca boşanacam diyorum :)

canım hemen hemen hepimiz bu durumları yaşıyoruz.. belki nedenler sonradan gözüne küçük gelecek ama o an noluyorsa bütün dünyamız mahvolmuş gibi hissediyoruz... sen zaten durumun hormonlarla alakalı olduğunun farkındasın. hormon deyip geçmemek gerekiyor.. geçenlerde göğsümde minik bir et beni farkettim.. internetten baktım hamilelik hormonlarından yazıyor. aslında bizim sandığımızdan bile çok etkiliyor şuan kimyamız... sadece o an sebebinin bu olduğunu hatırla birde sinir bozucu şeylerden uzak durmaya çalış.. bende çok kötüydüm ama çok şükür toparladım. tabi yarının garantisi yok Allah yardımcımız olsun hepimizin...

ya canım benim Allah2ın izniyle hiçbir şey olmamıştır inşallah.. kayısıyı ihmal etme sabah aç karnına 3 tane ye üstüne ılık su her sabah yap.. bir de süt bazılarını ishal bazılarını kabız yapar ben kabız olanlardanım süt yerine yoğurt tüketiyorum bu ara bir de demir ilacını da kes olmazsa ihtiyacın yoksa.. bir daha da olmaz inşallah.. Allh kimselere bunu vermesin.. yani ne kadar basit bir şey gibi gözüküyor ama olmayınca insan anlıyor ne kadar önemli olduğunu...:)

canım bende 50 mg şeker yüksek çıkınca diyetisyene gittim ya o kayısı yeme dedi(( daha doğrusu nadir tüket dedi(( zaten onun üzerine bende de kabızlık başladı... negüzel sabah aç karnına yerdim o beni rahatlatıdı sende bir sorun olmuyor mu kayısı??ya da senin doktor ne dedi..

Haklisin aslında ne güzel sorun yoktu Allahım kaç gündür böyle Hayır birsey yokken bile hani tartışma filan hep boşansam o çocuk benim diye düşünüyorum..doğumdan sonra bosanirim diyorum ne bileyim sebep yok sadece batıyor herşey. Aslında haklısın vücut değişiyor tamam 30 uma girecem sacimda beyaz yoktu şimdi beyazlar var bir ikide değil bu bile sarstı ,anlatınca kuzenlere ya da arkadaşlara aman benimki liseden sonra oldu ne üzülüyorsun.ne bileyim ilk defa böyle oldum eşyaları filan ayırdım bavul yaptım sabah ay çok komik kirlileri posetkedim eşimin aldıkları kirlide olsa bıraktım gerçekten gidecek gibi uğraştim o hirsla ev temzledm filan aman sağlık olsunda düzenleyim inşallah. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben şeker testi yaptırdım henüz doktor görmedi ama buradada nette de baktim normal değer aralığında ama mesela açlık 85 1.saat 119
2.saat 129 75 mg yapıldı ama benim burada gördüğüm ve nette baktıklarım hep 2.saat düşüyor birincidende aşağıya ama benimki çıkmış şimdi bu sorun olur mu acaba düşmesi lazımken çıkıyor mu benimki yoksa

75 mg değerleri nasıl olmalı bilmiyorum neyazıkki.. bana ilk olarak 50 mg yapıldı yani sadece bir kez kan alındı şeker içtikten sonra. sınır 140 benim 165 çıktı... 15 günlük diyet tamamlanınca 100 mg yapılacak onda 3 saat boyunca saat başı kan alınacak ve o zaman 140 değil değer başka bir şey ama onu da tam bilmiyorum şu an.. inşallah seninki normaldir. burda 75 mg yaptıran arkadaşlar varsa onlar daha iyi yardımcı olabilirler.. inşallah normaldir canım değerlerin... o sonuç kağıdında yazmıyor mu olması gereken değer??

Arabayı ne aldın canım fiyati filan nasıl?

Baby2go 8841 extreme travel sistem aldım canım, normalde 750 tl ama ben indirimden 600 tl ye aldım, özellikleri çok hoşuma gitti , portbebe olarak kullanılabiliyor, ayrı ana kucağı var arabaya takılıyo, çift yönlü kullanılıyo, baya özellikli bişii, yarın gelicek kargodan inşallah...

herkese merhaba.okudum biraz her şey hormonal.takmayın bu kadar!
sabah eve kadın geldi benim 2-3 saat demiştim.çıkamadı işin içinden hala burda !
ya da benim ev çok b.k götürüyodu.bilemedim.ama iyi oldu.yarın misafirim var ben de kızçemin odasına halı aldım.kıyafetleri de yıkanıp ütülenirse herşeyi hazır olacak Allahın izniyle..

Bencede yavastan al cnm, ben her aya alinacaklari bolup ay ay aliyorum. H ziran ayi seyahat ayi puset ana kucagi alincak kismetse temmuzda da odasi olcak alincaklarim bitiyor benimde .

tşkrler cnm sende alda palaş çok güzel oluyo yaa aldıklarıma gidip, gidip bakıom ben
rabbim sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin inşşş

kızlar güle güle kullansın bebişleriniz :))
ben oda yapmıcam zaten abisinin odasına beşiğini koycam sadece ama oda 1 yaşından önce ayıramam yanımdan..
eşyalarıda neler aacağım belli nerden alacağımda bir dahaki aylıkta kısmetse alırım hepsini..
geçen gün arabalara baktım sunny baby den beğendim bir tane ama nasıl acaba sunny babay iyi mi?
eşimde chıcco dan beğendi ama bebekle beraber benide oturtur arabaya okadar büyük yani
bende o kadar büyük bişey istemiyorum..
travel sistem istiyorum ama
sizce nasıl sunny baby iyi mi?

ben de çok beğendim bu arabayı favorilere ekledim :)) eşimede göstereyim bakalım ne dicek

O diyetisyenler çok biliyor zaten. Bana da yasak, kuru meyve, kuru yemiş, konserve gıdalar, hazır çorba hazır bilmem ne... Yasaklarla dolu bir listem var. Yani sadece tatlı içeren şeyler değil çok tuzlularda yasak. Elimden geldiğince yapıyorum ama onlara kalsa acımdan ölürüm. Bir buçuk sene oldu alıştım artık, yarar zarar ilişkisine göre tüketiyorum. Şuan kayısı yararlı benim için, hem açlığı bastırıyor hem bağırsaklara iyi geliyor. Siyah kayısı yiyorum tabii, turuncu olanı değil...

Ne yazik ki yok ya değerler.degerere göre normal ama işte o ikinci saat düşmemesi kafamı karıştırdı. .inşallah seninkide düzelir

Bende bakayim sen eve gelince yine yazarsın canım

Bende bin liralık düşünüyordum ama zaten kış çok çıkmaz dışarı sonralarda baston öneriyor herkes oyle olsun dedim annemler alacak insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…