2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Mutlaka git demirkapiya çoğu modokodaki mobilyalar orda var orda kiralar çok fazla olduğu için üstüne koyuyolarda koyuyolar zaten bizim aldigimiz yerin imalati modokodaydi mesela bu demirkapida Edirnekapı şehitliği varya orda kime sorsan gösterir

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bugun hellobaby BEYLİKDÜZÜ ne gittim saatlerrce gezdim pestilim çıktı ama baya bişiler aldim iyi oldu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugun hellobaby BEYLİKDÜZÜ ne gittim saatlerrce gezdim pestilim çıktı ama baya bişiler aldim iyi oldu :)

Bende çok şey aldim oradan iyi indirim vardi gerçekten özellikle avent biberon ve enzimlerde güle güle kullansin bebislerimiz ben paylastim aldiklarimi sen neler aldin sende paylaş merak ettim :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Allah allah bende anlamadim ozaman evet canim facede ekli olan benim :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bende bugün oradaydım. Büyük parça olarak; Uni baby köpük şampuan hediyeli 12'li yeni doğan ıslak pamuk mendil :39 tl (normalde 49 tl oluyordu)
Disney Winnie Pooh 10 parça hastane çıkışı : 58 tl ( 80-100 arası fiyatlarda) aldım. Dalin sabun, şampuan, göbek bakım seti, dalin granül sabun, dalin çamaşır yumuşatıcısı, johsons baby pudra, bübchen süt, bübchen yağ, emzirme sütyeni, bir adet organik iç zıbın 52:) bir adet patikli disney tulum (%50 indirim etiketi vardı lakin faturayı bir aldık 28 tl'den kesmişler hemen geri aldık paramızı ) 1 mamajoo biberon (su için) İşte bir-iki diş kaşıyıcı, çorap, bir iki değişik badi.

Bizde 270 tl'yi bayılıp geldik. Daha da büyük baş eşyalarını almış değiliz, hakkımızda hayılısı

Güle güle saglikla huzurla giysin bebisin :)) insanin gözüne ne aldimki yaaa geliyor ama kasada olay patlak veriyor iste )

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar mevsimi değil bulmakta zorlanabilirsiniz ama armut kabızlığa çok çok iyi geliyor... annem 3 gün filan çıkamazdı tuvalete, kabızlıktan dolayıda karnı hep şişkindi.. komşumuz kendi bağından armut getirmişti bayağı bir fazla.. günde 2 tane filan yiyordu.. kadın kabızlığını atlattı resmen bağırsakları düzene girdi.. bir ara bende de vardıda şimdi çok şükür günde iki kere filaan çıkıyorum tuvalete..

Teşekkürler:)) senden duyup gittim iyi oldu valla sag ol

Eklentiler

• $1400478090900.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 24
  • $1400478109939.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 23
  • $1400478134683.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 39

Gule gule kullanalım canım cumaya kadar devam edecekmis indirimler ben pek bişi almamistm bebegime epey bi eksigini tamamladim 800kusurden 500kusure dustu ve de. Ama tekstilde cok indirim yoktu bence.azizbebeden cok guzel polar battaniye aldim ama 33 tl idi 48den düşmüş... diger aldiklarimi attim anlaailir inşallah.

bir daha gelmedi cnm aramadım netten baktım biraz bu aylarda olabiliyormuş devamlı olursa sıkıntı diyor ama ben bi damla daha gelse arıycam

Geçmiş olsun kaçıncı haftadasin..bende olmuştu 17.haftada ilişki sonrasi normal demişti.

Sende çok güzel şeyler almissin allahim saglikla giydirmeyi kullanmayi nasip etsin :) maşallah

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

çok geçmiş olsun canım. ben de düzeldim ama hala salatalığa devam:) aç karnına ılık suya devam:) sen lavmandan önce o şurubu içmedin mi canım

ben piyasayı tam bilşmiyorum hala ya bismillah deyip bi şey almaya başlamadım çünkü ama sanki bu saydıklarına iyi gibi fiyatları:)) Allah sağlıkla kulnamayı da nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…