2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde 22'ten sonra birden büyüdü öncesinde eski pantolonlarımı giyebiliyordum. Gerçi benim hidroamniyondan dolayı normalden daha büyük ama 24-25 ten sonra birden büyümesi normalmiş

iyi geceler güzel anneler iyi dilekleriniz için önce çok teşekkür ederm bugün bi dünya test ve detaylı ultrsn ypıldı bu doktorda benim cihazım bi hafta çıkardı geriliği dedi ve bu önemli değil dedi soruyorum nasıl olur ikisinde farklı çıkar diye cevap yok bugün de plesantam rahim ağzına yakınmış 2.7 cm dedi kanama olabilir dedi ben kime inancam güvencem sasırdım kaldım aynı egıtımı almıyor mu bu adamlar biri başka oteki başka nasıl konuşur artık ailemin yanına bursaya gidip iyi bi doktor bulmaya karar verdik ben iyi şeyler duyarım diye beklerken daha beter kafamız karıştı ben size dua ediyorum nolur dua ederken benide unutmayın rabbimin yanında dualarımız şimdi daha kıymetlıymıs hepinizin kıymetlılerıne allahım sağlık versin benim yavrumada inşallah

Sanırım bebek diyaframı sıkıştırdığı için oluyormuş ve ileriki haftalarda daha da şiddetlenecekmiş

Canim hiç merak etme birşey çıkmayacak. .ultrason markasının farkından bile ölçümler farklı çıkar Allahın izniyle birşey olmaz..elini karnina koy hz.yunusun duasını oku o beni çok rahatlatiyor sadece bu konuda değil her skistiyimda..Ayrıca hamilelerin inşirah süresini okuması iyimiş ora ferahlatir..duam seninle haklısın bendede sürekli kaybetme korkusu var başta bir takım bişeyler oldu..Allah yardımcınız olsun. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydin annisler ben bugün hello kity magazasina gidiyorum çok heyecanlayim umarim çok kalabalık olmaz ve boşuna gitmem bana araçla bir saatten fazla uzaklıkta ayyy çok merak içindeyim acaba kizima ciciler alabilecekmiyim :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Gunaydin guzel anne adaylari bugun kan uyusmazligi ignemin gunu gidip vurduracam 27 haftalik olduk zaman cok cabuk geciyor

Dün sipami gördum nasıl tatlı birşeydi eliyle yüzünü kapadi düşünmr pozisyonunda çenesinde eli bide el salladı bjze heheh ay pipisini yerim sipamin

Canım ölçümlerde 10 gün fark edebiliyormus cihazdan cihaza insallah yavrunu sağlıkla kucağına alırsın

günaydın canlar ve tatlışlarııı
bence de çok dinlemeyin kendinizi derim.sürekli olmadığı sürece sorun yok.sonuçta vücudumuz tabiri caizse bir can,insan yavrusu üretiyor mutlaka ağrımız sızımız olacaktır.üstünde durmayın derim ben öyle yapıyorum

Hadi bakalım ceydacım , inşallah güzel ciciler bulursun gelince aldıklarını paylaş kız ok...

Park yatak tavsiyesi olan var mı acaba? Çok pahalı bişii alamıycam malesef, en fazla 250 tl lik bişii alabilirim şu an, bildikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim...

Park yatak tavsiyesi olan var mı acaba? Çok pahalı bişii alamıycam malesef, en fazla 250 tl lik bişii alabilirim şu an, bildikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim...

cnm n11 ve gittigidiyorda güzel ve uygun modeller var güvenip netten alışveriş yaparsan tavsiye ederim.
bu siteler güvenli siteler ben çok alışveriş yaptım buralardan.

Son düzenleme:

Inşallah izdiham gibi olmaz da birşeyler bulabilirsiniz canim keşke ben de istanbulda otursaydim kesin giderdim

cnm n11 ve gittigidiyorda güzel ve uygun modeller var güvenip netten alışveriş yaparsan tavsiye ederim.
bu siteler güvenli siteler ben çok alışveriş yaptım buralardan.

Teşekkür ederim, gittigidiyordan tam istediğim gibi buldum ve sipariş verdim...2 güne gelir heralde beklemedeyim...

kraft standart 333 heralde

ama n11 de sunny baby ya da park yatak yazınca çıkıyor ben oradan alışveriş yaptım güvenilir

Son düzenleme:
Sağol canım gittigidiyordan sipariş verdim , sunny baby..

kaça aldın canım..halamın kızının sunny baby var onu kendi odaları için almışlardı

4 yaşına geldi çocuk maşallah sağlam şimdi annesinde yeğeni var oaya geldiği zaman kullanıyor iki bebiş büyütecek gibi..

bugün dikkat ettimde içide geiş 4 yaşındakide orada kaldıkalrında yatyor

İçinin yatağıyla beraber 219 tl canım, ücretsiz kargo hem de..ben kaç gündür baya araştırdım , sunny baby çok uygun özellikleri de güzel , müzikli mp3lü, titreşimli sallanabiliyo, istersen cibinliği var, yanda cepleri var falan sevdim yani...sunny baby 705 riga modelini aldım...inşallah dediğin gibi uzun süre kullanırım ben de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…