2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anladım canım.. demekki olabiliyor böyle .. bende de bişey çıkmaz umarım. hamur işi, ekmek, pilav, tatlı tüketimine dikkat et dedi.. bakalım inşallah haftaya bişey çıkmaz..

evet daha erken senin için genelde 25 hafta civarı yapılıyor.. abarttım canım bencede hele 1 lt dondurmayı tek başıma bir oturuşta bitirdiğimide söylemedim sana :)))

Ben de iki gün önce oldum 2.dozumu hadi hayırlısı..sağlık ocağından gelen hemşire bundan sonra 30. Ve sonra da 35. en son olarak da 37. Haftads görüşeceğimizi söyledi..hadi hayırlısı...
nasil bu sefer agri oldu mu ?
Beni de ayin 26 sinda cagirdi kilo tansiyon filan olcucekmis.30 -35 de filan cagirip napicakmis acaba ?

nasil bu sefer agri oldu mu ?
Beni de ayin 26 sinda cagirdi kilo tansiyon filan olcucekmis.30 -35 de filan cagirip napicakmis acaba ?

Yok canım hiç ağrım olmadı inşalah sende de olmaz..bilmiyorum ki 30-35 te ne yapcak.belki çocuk bakımı hakkında bilgi verecektir.

evet daha erken senin için genelde 25 hafta civarı yapılıyor.. abarttım canım bencede hele 1 lt dondurmayı tek başıma bir oturuşta bitirdiğimide söylemedim sana :)))

seker yuklemesi yaptiricm 15inde kizlar 25.haftaya denk geliyo acmi gitmek lazim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tühh neyse başka bi program buluyum bari.Senin İngilizce iyi baya anlaşılan
Eskiden baya iyiydi,şimdi idare ediyoruz Biraz biliyorsan programda hep aynı şeyler var aslında bikaç kelimeyi öğrenerek rahatlıkla kullanabilirsin :)
kizlar bende lıerac kullaniyrm ama bitmek uzere butikbebeden almstm 200ml 100liraya acaba siz nrdn aldnz eczaneye srdm 100ml 85lira dyo hangi siteden aliym ya indrimli hangisi bilen varsa yardimm lutfennn
n11 de bikaç ay önce 2 tane 200ml liği 135 TL ye satılıyordu...

eşim elimden almaya çalışıyor aslında ama bağımlılar gibi mücadeleyle galip geliyorum :)))
ben hamile kaldim kalali hic yemedim o sekil daha :) bi magnumu gecmedim ama yaza allah kerim :) en iyisi kutuyla almamak.

Yok canım hiç ağrım olmadı inşalah sende de olmaz..bilmiyorum ki 30-35 te ne yapcak.belki çocuk bakımı hakkında bilgi verecektir.
belki de cnm ama sanmam oyle bilgi filan vereceklerini bence kalp atisi dinlemeye cagiricak bi ara hemsireni agzindan oyle bise duymustum.

seker yuklemesi yaptiricm 15inde kizlar 25.haftaya denk geliyo acmi gitmek lazim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
gece 12 den sonra ac ve susuz gidiyorsun cnm .

türkiyede çoğu doktor beklemiyor bile o kadar saat
kesiveriyorlar alttan hoop tamam
sonra anne uğraşsın dikişlerle
zor tabi
ya paran olcak doğum yardımcısı tutucan
yada avrupada yaşıcan

Evet canım bu işler bizde malesef paraya bakıyo. Doktorlar annenin değil, kendi rahatlarını düşünüyorlar. suni sancıyı dayayıp, kesip alıyorlar bebişlerimizi...

ne zaman tasinacagin belli mi canim?

mümkün oldugunca stres yapma kendine...

buldugun bilgileri paylasabilirmisin canim ya...cok korkuyorum ben dogumdan:18:

canım aslında youtube açık olsaydı, orada süper egzersizler var. Ama şansımıza kapalı. Şu linkteki egzersizler hoşuma gitti..http://............/dosyalar/egzersiz1.html henüz yeni başladım araştırmalarıma. Buldukça paylaşırım canım. Normal doğumdan da korkma. Sezaryen zorunlu olmadıkça bir doğum şekli değil, ameliyat diye düşünüyorum. Ama elbet bebek gelemiyorsa son çare sezaryen....:18::18::18::18:

Değil mi canım?? ben de senin gibi düşünüyorum. Önümüzdeki hafta bi engel çıkmazsa alışverişimize başlayacağız. Hem onları yıkayıp yerleştirip her gün bakıp bakıp mutlu olmak istiyorum

Aman canım evde doğurmayalım. Geçende okumuştum. Sancılarını evde beklerken kadın evde doğurmuş. Allah hepimize güzel doğumlar nasip etsin....

ben gırıyorum you tube nasıl kapalı ya

zeytinyağında asit var ama cildi buruşturur o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…