2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Daha önce de yazmıştım ama arada kaynıyor tabi ... iphone kullanıyorsan FMC diye bir aplikasyon var.Senin yerine takip ediyor günü,ayı,trimster herşeyi ...Kilo takibi,muayene gunlerini falan da girebildiğin takvimi var,çok kullanışlı tavsiye ederim :) Diğer akıllı telefonlarda da olabilir diye düşünüyorum bu uygulama.
canım bu fmc nin Türkçesi yok mu ya?offf kullanmak da zorlanıyorum

bencede bise olmaz kizlar ya onun icindeki bi damla gercek bile degildir aromasi filandir.ya da oyle bi kokusudur.simdi banyodan ciktim surdum valla asiya gidicem onun icin dedim banyo yapim gidim iki gun su deyirme filan derlerse diye.

oo cnm 100 luk mu olcak bu sefer.bak bu sefer gutmeden onceki 1 gun yediklerine dikkat et tamam mi.

yaa varya benim yediklerimden dolayı bu kadar yüksek çıktı bence.. bir önceki gün 5 li paketlerden albeni alıp yemiştim birde üzerine koca iki dilim etimekli tavuk göğsü.. daha diğer tatlılarıda saymıyorum... napiyim tatlı çekiyor habire canım... birde bir şeker yüklemesinden kaçarken ikinci çıktı başıma

bende 7 aylık oldum benim kide hala 4.5 aylık sanıyor :KK1:
3 sanıyordu ordan kurtardım 4 ten kurtaramıyorum :KK53:
ee adamlarda haklı ben içimdeyken şaşırıyorum 7 aylık olmaya zaman çok çabuk geçiyor :KK49:

maşallah sana kuzum:KK16: daha dün gibi hatırlıyorum müjdeyi bize verirken
bu adamlar çok komik oluyorlar.:KK9::KK9:
valla bu hamilelik döneminde eşimin şaşırdığı bi çok şey beni nası keyiflendiriyor
bebeğin ufacık tekmesine şoklara giriyor adam :KK53: koca karnımı koca eliyle kaplayarak tutup; buldum heralde bu kafası diyo
benim oğlumu kendisi gibi koca kafalı sanıyo :KK9::KK9::KK9::KK9:

bende 7 aylık oldum benim kide hala 4.5 aylık sanıyor :KK1:
3 sanıyordu ordan kurtardım 4 ten kurtaramıyorum :KK53:
ee adamlarda haklı ben içimdeyken şaşırıyorum 7 aylık olmaya zaman çok çabuk geçiyor :KK49:

yaa demekki bütün erkekler aynı :))) benim eşimde küçülttükçe küçültüyor :)))

Kasılma olunca nasıl anlıyorsunuz yani karın kaslarımi ağrıyor arada karnım sert oluyor ama wc yi geçiktirnce filan yorulunca bu kasılmayi ben anlamayacam heralde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Yani benim bi anda canin aciyo geriliyo karnin sertlesio benim bi anlık olup gecio uzun süreli olmuuo kasilma

Bu android icinmi ismi ne oluyo bende indireyim bakiyim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
evet canım. bi tanesi ''bebeğim'' diğeri de ''kolay hamilelik'' uygulamasıymış.
yaa varya benim yediklerimden dolayı bu kadar yüksek çıktı bence.. bir önceki gün 5 li paketlerden albeni alıp yemiştim birde üzerine koca iki dilim etimekli tavuk göğsü.. daha diğer tatlılarıda saymıyorum... napiyim tatlı çekiyor habire canım... birde bir şeker yüklemesinden kaçarken ikinci çıktı başıma

canım son günlerde ağzında, boğazında kuruluk felan oluyor muydu?

canım merhaba yükletmişsin şekeri.EE sonuç olarak ne dediler peki?

canım doktor bence şeker değildir dedi... kilo alımın çok iyi beslenmenin etkisidr dedi. ama emin olmak zorundayım haftaya tekrar edelim dedi... perşembe bir daha gidicem anlayacağın.. yeniden yükleme yapılacak... dayadım tahin pekmezi tatlıyı albeniyi sonuç buu işte.. eşim bile diyordu yeter bu kadar albeni diyee insan bir oturuşta 5 tane yer mi:))) verdikleri şekerli su kesmedi beni düşün, milletin midesi bulanırken :)))))

Manuel olanlardan daha çok memnun kalanlar varmış.Senin var mı herhangi bir bilgin?

Ben lansinoh elektrikli alacagim.2 yeni dogum yapan atkadasim da ondan kullaniyo cok memnunlar.kullanirlarken gordjm iyi geldi bana da. Ama pahali.indirim takip ediyorum.140a almislar i dirimden ben de o fiyata bulur bulmaz alacagim :)

evet canım. bi tanesi ''bebeğim'' diğeri de ''kolay hamilelik'' uygulamasıymış.

canım son günlerde ağzında, boğazında kuruluk felan oluyor muydu?

sadece geceleri oluyor, çünkü alerjik astımım var benim.. geceleri burnum tıkanıyor.. ama bu hamile olmadan da böyleydi zaten... cirrus kullanıyordum rahatlıyordum şimdi ilaçta yok..

Placenta previa marjinalis illeti :) Umarım normale döner ve bir nefeste doğum yaparız :KK24:
Senin de kalca agrısı ve bebeğinin tekmeleri uyarıyormuş hadi kalk diye ..Vucut bi şekilde bize sinyal veriyor bir şeyler yanlış gidince :KK34:

Placenta previa totalis olarak cok vahim durumum ama umudum tam 😆😆

yaaaaa öyle oluyorsa eğer bende iki kez oldu bu durum.
geçen hafta ağda yaptığımda oldu. bebek ön tarafa toplandı sanmıştım.
bir de dün oldu. akşama kadar öne doğrularak iş yaptım. gerildim resmen.kambur gibi hareket etmek zorunda kaldım.
kasılma olduğunu bilmiyodum:KK50:

rahim kasılması oluyormuş o doktor dedi
ilk başlarda oluyordu günde 1 2 kez
sonra geçti
1 haftadır tekrar başladı kasılma ve sertleşme
yarın doktora gidicem bakalım
akşam anlatırım size
inşallah önemli bişey değildir
diğer doktor sayıları fazlalaşırsa,kan gelirse hemen gel demişti

kızlar
hangi çatlak kremini kullanıyorsunuz????
bu bebe yağları işe yaramıyormuş cilt altı çatlakları için
badem yağı vs de kıllandırıyormuş

1. hamileliğimde 25 kilo aldım çatlamadım..bişeyde sürmedim.
ama bunda korkuyorum çatlarsam diye
krem alayım diyorum
çünkü aşırı derecede gerginlik var göbeğimde

dün doktor randevum vardı.. şeker yüklemesi yapıldı 50 lik olandan .. 1 saat sonraki şekerim 144 çıktı. maksimum 140 olmalıymış sanırım.. bu durumu yaşayan var mı aranızda??

Canım aynısını ben yaşadım , hatta bi kaç hamile arkadaşım da yaşadı..şeker testini tekrarlıyorlar bu durumda 100 lük ten ve hiç bişii çıkmıyo..endişelenme eminimm100 lükte bişii çıkmaz.hatta benim 100 lükte 2.saat değerim yüksek çıkmıştı..doktorum endokrin uzmanına gönderdi şekerin var dedi...endokrin uzmanı bir haftalık diyet verdi, aynen uyguladım aynı zamanda da bana ev için şeker ölçüm cihazı verdi..her gün 4 defa şekerimi ölçtüm..bir hafta sonraki kontrolümde baktı ki endokrinci şeker ölçümlerim normal, şimdi herşeyi yiyorum.şeker meker yok yani..doktorlarım bende şeker olup olmadığına emin olmak istediler kısacası ve yokmuş

valla ben manuelle pek süt sağomo yapamadım dakikalarca uğraş 30 ml süt elektriklilerle 2-3 dk. hallediyosun hem gögsünüde çok yıpratmıyosun manuellerle çok uğraş gerektiğinden ister istmez ucu kötü oluyo

Hadi yaaa,tavsiyen için teşekkür ederim.

Ben lansinoh elektrikli alacagim.2 yeni dogum yapan atkadasim da ondan kullaniyo cok memnunlar.kullanirlarken gordjm iyi geldi bana da. Ama pahali.indirim takip ediyorum.140a almislar i dirimden ben de o fiyata bulur bulmaz alacagim :)

Eğer elektrikliyse fiyatı fena değil.

X