2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ya bide bişi dicem ben hesaplatıyorum 19+6 günlüğüm bugün.yarın daha 20+0 olcam. bana kaç gündür 21.haftadasın diyo bu takvim nasıl oluyo? yanlışlıkmı var acaba??

Çok güzel anlamlı bir isim olur. Karar verene kadar epey isimler geçer daha aklınızdan

oğluşumla beraber bizde katıldık aranızaaaa:):):) merhaba kızlarr:)

Merhabaaa Hoşgeldin aramıza.

Yakışıklı prensin ismide Utku sanırım
Kaç haftalık bebiş. Nasıl gidiyor hamilelik ?
Aramıza nerden katılıyorsun. Hadi hadi anlat hepsini

hoşbuldum.... teşekkür ederim cevap için... 19+3 günlük hamişim... bursadan yazıorum.... aslında ilk yasdığınızdan beri okuorum bu sayfayı ama daha yeni üye oldum.. çalışıorum çünkü... şuan da işteyim hala :S ve bugün sevgililer günüüü .....

Allaha çok şükür bi sıkıntımız olmadı şimdiye kadar oğlum beni hiç üzmüo... inşallah hep böyle gider.... sizin nasıl gidio... sende hamişsin oğlun olcak deil mi takip ettiğim kadarıyla?

hoşgeldin canım aramıza allah kolaylık versin çalışıyosun hala. bu arada bursalılar çoğalıyor

Son düzenleme:
Allaha çok şükür bi sıkıntımız olmadı şimdiye kadar oğlum beni hiç üzmüo... inşallah hep böyle gider.... sizin nasıl gidio... sende hamişsin oğlun olcak deil mi takip ettiğim kadarıyla?

Evet benimde oğluşum olucak
Erkekler pek anneyi üzmüyor sanırım. Az sıkıntılı bir hamilelik geçiriyorum bende. Arada mide yanmaları bel ağrıları oluyor ama idare ediyorum artık onlarıda.
Bende çalışıyorum ve iş yerindeyim şuanda hemde taaa 10 a kadar.Bize yok sevgililer günü
Bu arada bende 18+6 günlük hamişim bugün itibarı ile
Bursanın neresindensin bende bursadayımm

hoşbuldumm paradokss:) aynen bursalılar cok galiba:) ben fethiyede oturuorum nilüfer sen nerde oturuosun canım? bide bişiy sorucam yaa... ben yasdıktan sonraa sayfaya dönmek için en baştan girmek durumunda kalıorum bunun kolay bi yolu yok m arkadaslar:)

Merhaba arkadaşlar. 17 haftalık hamileyim. 20. haftamda Allah nasip ederse ayrıntılı ultrason çektireceğim. Şimdiden hastane arayışına girdim çünkü kontrollere gittiğim hastanede 3 boyutlu ultrason yok. Ben ayrıntılı ultrasonda bebeğimi 3 boyutlu olarak ta görmek istiyorum. Ayrıntılı ultrason ve 3 boyutlu ultrason birbirinden farklı şeyler mi? yoksa sadece doktorun ultrason cihazının kalitesiyle mi alakalı? Ayrıntılı ultrason çektiren arkadaşlar bilgi verirlerse çok sevinirim...

Rabbim hepimizin evladını bize bağışlasın. Sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin İnşallah...

Nasıl yani şifre mi girmek zorunda kalıyorsun ?

beni hatırla seçeneğini seçili bırakırsan olmaz öyle bir sorun

Merhaba , 22 haftalik hamileyim sizden ne gibi tetkikler istediler bayanlar ? Ornegin ayrintili ultrason istediler mi ?

Merhaba , 22 haftalik hamileyim sizden ne gibi tetkikler istediler bayanlar ? Ornegin ayrintili ultrason istediler mi ?

11. haftada 2 li test ve bebişin ense ölçümü yapıldı.
Sonra 16.haftada 4 lü test yapıldı.
Bu ayın 26sında da ayrıntılı usg yapılacak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…