2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
benim inanılmaz iştahım açıldı hiç ağzım boş kalmıo ki ben normalde çok yiyemeyen biriydim midemden dolayı. yani aslında çok rahatsız diilim bu durumdan ama ne biliim kilo da çok alıcam die korkuorum:) benim gibi bariz şekilde iştahı açılan yokmu:KK55::KK55:

Arkadaşlar 3 boyutlu ultrason ve ayrıntılı ultrason hakkında sizin de fikriniz yok anladığım kadarıyla kimse cevap yazmamış. Ben araştırayım öğrenince yazarım.

benim inanılmaz iştahım açıldı hiç ağzım boş kalmıo ki ben normalde çok yiyemeyen biriydim midemden dolayı. yani aslında çok rahatsız diilim bu durumdan ama ne biliim kilo da çok alıcam die korkuorum:) benim gibi bariz şekilde iştahı açılan yokmu:KK55::KK55:

Benim fena şekilde açıldı iştahım. Normalde bu kadar yiyen bi insan değildim bende.
Ama şuan sanki doymuyorum :KK52:

Arkadaşlar 3 boyutlu ultrason ve ayrıntılı ultrason hakkında sizin de fikriniz yok anladığım kadarıyla kimse cevap yazmamış. Ben araştırayım öğrenince yazarım.

Canım ayrıntılı ultrason bebeğin iç organları dahil herşeyine bakıyorlar. Damarları kemikleri herhangi bir sıkıntı var mı diye kontrol ediliyor.
3 boyutlu ultrasonda renkli oluyor ve bebeğin hareketleri görülebiliyor.
Benim bilgim bu yönde

canım ben 2 hafta önce girdim,bebeğimin herşeyine bakıldı,organlarının yapısına,elllerine ,ayaklarına ,parmaklarına kadar normalmi diye,hatta resmini çektiler tıpkı babasının kopyası :)) $Picture0125.jpg işte çirkin oğlum :))

canım ben 2 hafta önce girdim,bebeğimin herşeyine bakıldı,organlarının yapısına,elllerine ,ayaklarına ,parmaklarına kadar normalmi diye,hatta resmini çektiler tıpkı babasının kopyası :))Eki Görüntüle 633356 işte çirkin oğlum :))

Ayyy yerim ben onu çok tatlı maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi. Bunun adı ayrıntılı ultrason mu cnm? yoksa 3 boyutlu olarak mı geçiyor?

Ayyy yerim ben onu çok tatlı maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi. Bunun adı ayrıntılı ultrason mu cnm? yoksa 3 boyutlu olarak mı geçiyor?

amin canım inşallah,ultrason kağıdında 3d yazıyordu,bildiğim kadarıyla ayrıntılı ultrasonla 2 boyutlu aynı şey ama yanılabilirim yine de,dr.un yazdığı kağıtta 2.düzey usg fetal anatomi incelemesi yazıyor şimdi baktım..

hatta 18-19.haftalarda bütün organları net görülmediği için 1 ay sonra kontrole çağırdı dr. tekrar bakacak..

Canımmm çok sevindimm.:KK16:
Utangaç kızımız nihayet göstermiş kendini :KK1:

Darısı başımıza inşallah ayrıntılı usg de.
Nasıldı görüntüsü. Herşeyini incelemek nasıldı. Benim daha var kontrolüme. Merakla bekliyorum.
Hadi anlat anlattt :KK16::KK16:

ya çok acayip bişey... tam 1 saat boyunca onu izlemek... ve tüm organlarını tek tek görüp, onlarla ilgili doktorundan bilgi almak... ağzımız açık kaldı kocam zaten saatlerce kendine gelemedi... bu akşam da bi yemek yiyip minik ve hayatımıza yeni katılacak olan prensesimize ciciler aldık rengarenk...:nazar:

canım ben 2 hafta önce girdim,bebeğimin herşeyine bakıldı,organlarının yapısına,elllerine ,ayaklarına ,parmaklarına kadar normalmi diye,hatta resmini çektiler tıpkı babasının kopyası :))Eki Görüntüle 633356 işte çirkin oğlum :))

ayy kuzuumm ne kadar harika bişey yaa.
Karnımızın içinde mi şimdi onlar böyle duruyor. Hayret ediyorum ben bu görüntüleri gördükçe. Mucizeyi uzakta aramamak lazım.
:KK16::KK16::KK16:
Maşallahh oğlunuzaa :nazar::nazar::nazar:

ya çok acayip bişey... tam 1 saat boyunca onu izlemek... ve tüm organlarını tek tek görüp, onlarla ilgili doktorundan bilgi almak... ağzımız açık kaldı kocam zaten saatlerce kendine gelemedi... bu akşam da bi yemek yiyip minik ve hayatımıza yeni katılacak olan prensesimize ciciler aldık rengarenk...:nazar:

Asıl şimdi aile oluyoruz işte. Sadece evlenmek değil aile olmak.
Bebişlerimiz son eksiği tamamlıyor.
Çok heyecanlandım şuanda.
Kimbilir ne kadar keyifli olur onu izlemek :KK16::KK16:
İnşallah Bebişlerimizle sağlıklı mutlu günler geçiririzz :nazar::nazar::nazar:

ayy kuzuumm ne kadar harika bişey yaa.
Karnımızın içinde mi şimdi onlar böyle duruyor. Hayret ediyorum ben bu görüntüleri gördükçe. Mucizeyi uzakta aramamak lazım.
:KK16::KK16::KK16:
Maşallahh oğlunuzaa :nazar::nazar::nazar:

amin canım,cümlemizinkini korusun.Tamamen mucize önceleri bir kese görüyosun,içinde belli belirsiz bişeyler sonra o şey yaaş yavaş kafa ve kuyruk oluşuyor ve insana benzemeye başlıyor tamamen mucize değil de ne..

Offf gecenin bu saatinde sipariş verdim..ve orta boy pizzayı mideye indirdiiiiiiiimmmm

Offf gecenin bu saatinde sipariş verdim..ve orta boy pizzayı mideye indirdiiiiiiiimmmm

ohhh afiyet bal şeker olsunnn.
Ben normalde 2 dilim pizzayı anca yerdim.3.dilimi zorlardım.
geçenlerde bende 1 orta boy pizzayı bitirince kendime şaşırdım valla :KK53::KK53:

ohhh afiyet bal şeker olsunnn.
Ben normalde 2 dilim pizzayı anca yerdim.3.dilimi zorlardım.
geçenlerde bende 1 orta boy pizzayı bitirince kendime şaşırdım valla :KK53::KK53:
Açıldı iştahlar..ben doyMuyorum ki..çevremden ondan bundan utanıyorum vallaha....

ooohhh afiyetler olsun benim iştahımda iyice açıldı da süt ve süt ürünleriyle arampek yok peynir asla yiyemiyorum süt yoğurt desen nadir zorla süt içiriyor eşim inşallah bebişim sağlıklı gelişir

ooohhh afiyetler olsun benim iştahımda iyice açıldı da süt ve süt ürünleriyle arampek yok peynir asla yiyemiyorum süt yoğurt desen nadir zorla süt içiriyor eşim inşallah bebişim sağlıklı gelişir
O alacağını alır senden..merak etme..pek bı fıstık olur ...:KK16::KK56:

X