2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

az önce ve suanda kv.ile ve komsumuzla konumuz benım normal dogumumudu bacılarım normal gorumlerım normalll ınsll bende normal yapmayıı hayal edıyor ve dusunuyorum ınsllahh bır avazda zaten dualarıda varr ark.alınca yayınlarım ve inşirah ve inşikak surelerı cok faydalı biz gorumceme okuduk oda faydasını gorduuu ınsl bısde göruruzz kızlarrrrrrrrrr yaaaa:18::18::18:tek hayalimmm alperen imm dogar dogmazz ilk benım gormem sarılmamm ınsallah yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amin cnm dogru dıyorsunnn ve aramızdaa en yakın dogum gunu olanlardansınn ınsl 1 hafta fılan var aramızda ve oglan cocugu bnmkı ve 9 ay 10 gun alır derler kısmet tabıı snnekınnın cınsıyet neydı bakalımmm

Devlet hastanesinde kabul ederlerde medical i bilmiyorum canım. Gittiğimde sorarım. Öğrenince de haber veririrm sana

Rabbim gönlümüze göre verir inşallah canım.
Evet acı çekicez muhakkak ama sezeryana göre daha çacuk geçicek acılar diye düşünüyorum.
Doğum yapmadım ama öyledir heralde

bizimki biraz fazlaca sıpa teyzesi... henüz gösteremedi... yarın ayrıntılı ultrasonumuz var... kısmetse görmeyi ümit ediyoruz... bakalım...
bu arada benim ablam da 40 gün önce doğum yaptı onun da oğlu oldu... tam tamına 42. haftasında doğum yaptı... ama sancısı gelmedi... suni sancı verildi... açılma olmadı... suyu da gelince mecburen sezeryana alındı...

Allah kabul etsin inş. çok teşekkür edrim. Şu seğirme durumunu bende pazar ve p.tesi tüm gün sağ kolumda yaşadım çok sinir bozucu gözle görülür bi şekilde durmadan seğirdi. Ama doktora sormaya çekindim acıkcası kendiliğinden geçti şimdi sende yazınca merak ettim sorunca söylermisin ne dediğini doktorun?

ALLAH bagıslasınn ablanın oglann bayagı agır baslımıs yaaaaaa42 hafta hangı dr beklerki????zannımca yanııı ınsll 9 ay dolunca pırt dıye gelır oglummm ya hayall edıyorumda ne guselll bırseyy en dogalı en normalı ınsl nasıp olur sennkı gostermıyorsaa kız olma ıhtımalı yuksek dr hıc ıhtımal vermıyormukıı cnmmm cunku sen 21 hatalıksın bnm dr 12 hatalıkken oglan dedı gecen ay da pipisinin fotosunu cektıı abow bakıp bakıp guluyorumm esımleeeeeeee cok sukur saglıklıca dogsunda ıkı cınsede ıhtıyacımız var yaaaaaaaaaaa

Aa hadii.. Demekki hamilelikle ilgili bişey bu. Benim sol kolumda senin sağ kolunmuş. Ben hep sola yattığım içindir diye düşünmüştüm:26:
Dra sorunca yazarım buraya da.

Şu habere bakın kızlar Allah yardımcımız olsun hayırlı acısız doğumlar yapalım.
Sokak ortasnda dourdu! | Haberkita.com | 0

ben bıraz uzanmaya gıdıyorum sonrada aksam yemegı yapcammm oglum un tekmesını yıyım de ıcım rahatlasın bıraz ınsll sagıcakla kalınnnn kızlarrrrrrrrrr

kaçıncı haftaydı tam hatırlamıyorum ama bi keresinde erkek gibi dedi... sonra tekrar girdik ultrasona başka bir tarihte... hocam dedik erkek dimi... yok valla dedi ben emin olamıyorum... göstermiyoki hep bi gizleme saklama derdi var nedense... kız da olabilir bişey söyleyemiyorum dedi... ayrıntılıda emin olabiliriz inşallah dedi...kız olmasını anne babası olarak çok istiyoruz ama erkek olucak diye de hissediyoruz... sağlıklı olsun iyi olsun hayırlı evlat olsun başka hiçbişey istemiyoruz... aşkımızın meyvesi ha kızzzz ha erkek... ne farkederki bizim olucak özel olucak yetmezmi?..

ben bıraz uzanmaya gıdıyorum sonrada aksam yemegı yapcammm oglum un tekmesını yıyım de ıcım rahatlasın bıraz ınsll sagıcakla kalınnnn kızlarrrrrrrrrr

Oohhh deymeyin keyfimeben de kicimi zor kaldiriyom sandalyadanbizim yerimize de uyu kuzumm

Oohhh deymeyin keyfimeben de kicimi zor kaldiriyom sandalyadanbizim yerimize de uyu kuzumm

Bende biran önce mesai bitsin de eve gidip uyusam diyorum
Bugün iş yerinde de hiiiçç bişey yapmadım. çok tembel bi anneyim ben.

canım benim sende mi öğrenemeyenlerdensin benim gibi, dört gözle bekledim 16. haftayı cinsiyet için benim içinde farketmez cinsiyet sağlıklı olsunda ama çok ta merak ediyorum 22 şubatta ayrıntılı ultrasonum var bakalım bu sefer ne olacak hayırlısı ama ben alış veriş yapmak istiyorum

O kadar korktuğumuz şeye bak kadın sokakta doğuruvermiş yaa
Benim annemde doğuma gittiğinde kardeşim için. Daha yatamadan çıkmış benim kardeş
Bende hep öyle dua ederim. Annem gibi kolayca doğurayım diye

Son düzenleme:

canım bahsettiğin şey ayrıntılı usg mi???

kızlar AĞRISIZ NORMAL DOĞUM (EPİDURAL ANALJEZİ) hakkında ne düşünüyorsunuz ?

normal doğumdan tek korkum dikiş mümkünse dikişsiz olsun ağrıdan sancıdan korkmuyorum sürse sürse 1 gün değil mi bu sancı, çekiveririm yeterki kesmesinler beniiiii çatım kanalım normalse normal yapabilirsem epiduralsiz yaparım -bende ki artizzzliğe bakkk- belden aşağımı uğuşturduktan sonra sezaryen olurum....

bende bankacı olmaktan ucu ucuna kurtuldum imzadan döndüm, benim de kocam istemedi bende hiç pişman değilim, eşim olcaksa ondan önce evde olacağım bir iş istiyor -olduuuu canım vardı da ben istemedim mazoşistim ya - bi öğretmenlik var o da benim için çok geç , başka da öyle bir iş yok kpss'ye giricem bakalım... amaaaaan ne demişler kariyer güzeldir; koca çalışır karı-yer

evasudee yaa bende deli gibi yüzmek istiyorummmmmm yılın 4 ayı hergün denizde yüzerdim ben, evlendi evleneli anca tatillerde ve haftasonu gidersek yüzebiliyorum havuza gitsek mi ki yaaa tek başıma suç işlemeyi hiç sevmem

bende egepolle medicale gidiyorum, döndünüz mü canım nasıldı şifa?????

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…