2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bana müsade , hava çok güsel görünüo belki biraz dışarı çıkarım oğlumla:):)hepinizi öpüyorumm

kızçeler benı aıle hekımlıgınden aradılar bugun
yarın 19.haftama giriyorum dedıler ki 20.haftadan sonra 23 e kaadar gelebilirsiniz
tetenoz aşısı için
kaç kg oldugumu sordular kan değerleirimi
dedim çalışıyorum ben suan getiremem kan değerleri ikili test sonuclarını falan ıstedıler
onlarada aile bakanlıgı emır verıyormus kayıt edeceksınız dıye
detaylı ultrasona giderken onada gidicem kısmetse

aman yorulmak deme bana korkularım geliyo
nolur yorma kendını kuzum

evet canımmm benım paşamda senın kızçen kadar buyumus :)
elleri ayakları böbreği göbeği kafası allahıma bın skur sapasağlam rabbım onları bıze sağlıklı versınde eksıksız kususrsuz daha ne ısterım kı
doktora dıyorum kı gözlerımı o acaba benmı yanlıs göruyorum yok böbreklerı dıyor
allahı mınnak mınnak dedım mucızeye bak o kaburgaları ne kadar muntazam yaradana şükür
gebe mağazaındaki indirim yarın bitiyor balım
git mutlaka yada onlıne shop var geb nın ordan alabılırsın
gercekten cok gusel gömlekler elbıseler var
bak gösteryım bıtanesını beğenicekmsin
Hamile Elbisesi Yasmin

buldum buldummmmyoutube da anne karnında yaşam belgeseli die arat bölüm 1 2 3 die ayrı ayrı ama tam olarak benim izlediim belgesel.izledikten sonra duygularını aliim ama

Şimdi işteyim. Eve gidince ilk iş bunu izliycemm. Çok merak ettim

bana müsade , hava çok güsel görünüo belki biraz dışarı çıkarım oğlumla:):)hepinizi öpüyorumm

İyi gezmeler canım size bizim yerimizede gez.

slms
nbrsiniz kızlar

Biz oğluşumla bugün çok iyi ve keyifliyiz. İnşallah bugün böyle geçeerr gider
Sizi sormalı asıl ??

Geçmiş olsun tatlım. Baş ağrısı bende de çok oluyor. Ama yüksek tansiyon yaşamadım hiç. Aile hekimliği dışında iyi bir doktora da git bence. Tansiyon önemli çünkü

eşim de drni ara diyor da ben de mızmızlar gibi hemen aramayayım diyorum ama akşam da ölçtüreyim sonra mı arasam,bilmem çekiniyorum ya nedense dr mi aramaya

biraz geç oldu ama cevap yazayım. saol cevabın için.. ben şuan egepol gökalp beye gidiyorum. son kontorulumda aşırı ilgisiz robot gibi hiç muhatap olmadı tık tık baktı hiç açıklama yapmadı iyi bir doktor , ama yoğunluktan çok fazla ilgilenmiyor artık. o yüzden daha ilgili bir doktor arıyorum. bugün şifada bi doktoru deneyeceğim dönüşte yazarım. memnuniyet derecemi.

kızımın oda takımı dün geldi. çok sade, ama perde halı ve dekorasyonla güzelleştricem ilk halini paylaşayım sizlerle

kızlar ben dışarı çıkıyorum markete gidicektim evde bişi yok, eşim aradıki arabanın ruhsatı cebimde kalmış die sinir oldum. fazla bişi almıcam napıyım bende, hava güzel allahtan, kızımla yürüyüş yapmış oluruz biraz gelince görüşürüz bak öle sayfa sayfa doldurmayın akşamdan beri 50 sayfayı okuyacam die şaşı oldum az benide düşünün hepinizi öptüükkk

cnm allah şifa versin bebişini seni korusun birşey sorucam sen çamlıca erdemin orda oturuyordun sanırım aile hekimin hangi sağlık ocağında :26:

canım ev oraya yakın maxi civarındaki sitelerdeyiz de işyerim dudulluda aile hekimimi de işyerimin alt katı :))) kolay oluyor ekstra izin almama gerek kalmıyor :) ama geçen kızamık salgını vardı biz de risk altına girdik aarada öyle dezavantajları da oluyor :))

kızımın oda takımı dün geldi. çok sade, ama perde halı ve dekorasyonla güzelleştricem ilk halini paylaşayım sizlerleEki Görüntüle 632071 Eki Görüntüle 632072 Eki Görüntüle 632073

Çok güzelmiş maşallah. Prensesin oyuncakları bile hazırmışş
bende artık odasını yapmak istiyorum paşamınn

eşim de drni ara diyor da ben de mızmızlar gibi hemen aramayayım diyorum ama akşam da ölçtüreyim sonra mı arasam,bilmem çekiniyorum ya nedense dr mi aramaya

Canım bence hiiççç çekinme hemen ara doktorunu. Hamilelikte bu normal bi durum değil nihayetinde. en ufak dert etmediğimiz şey büyük bir sorun bile olabilir. Allah korusun

Güle güle canım. İyi gezmeler sana fıstıkınla
benimde çıkıp gezesim geldi yaaa. Neyseki dün biraz gezdim de hevesimi aldım

haklısın canım artık inat etmedim aradım kendiisne ulaşamadım ama not bıraktım akşama doğru arıyor genelde, sen de diğer arkadaşlar da çoksağolun desteğiniz için.... iyi varsınız yahuuu :))

belgeseli internetten bulabilir misin youtubedan filan..biz de izlesek...

sezeryan yasaklanmadı mı ya ? geçen doktorumun yanına girmeyi beklerken koridorda kadının biri geldi ben normal asla doğurmam sezeryan doğurcam dedi doktor yüzüne baktı sen hiç mi tv ye bakmıyorsun sezeryan yasaklandı anormal bi durum olmadığı müddetçe almıyoruz dedi. mecbur normal doğuracaksın dedi bende şaşırdım hatta eşime sordum o yasa kesinleştimi diye. ama ben devlet hastanesine gidiyorum özelde durum nedir bilmem belki özelden yapıyorlardır. ben sezeryandan korkuyorum asıl sonrası çok zor oluyormuş yapan arkadaşlarım 1-1,5 yıl geçmesine rağmen hala acı hissettiklerini ve hafif üşütmede sancılandıklarını söylüyor.

haklısın canım artık inat etmedim aradım kendiisne ulaşamadım ama not bıraktım akşama doğru arıyor genelde, sen de diğer arkadaşlar da çoksağolun desteğiniz için.... iyi varsınız yahuuu :))

İyi yapmışsın canım aramakla. Bende normalde kendim için olsa pek işim olmaz doktorla sevmem hiç doktora gitmeyi. Söz konusu bebeğim olunca akan sular duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…