2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

doktorunu aramdan kullanma sakın biraz int araştır bide dotorunu ara bana öle bişy vermediler.

Kızlarrrrr butikbebe.com da çok güzel ahşap duvar stickerlar var
Uygun fiyatla hem de bir bakın isterseniz

Kızlarrrrr butikbebe.com da çok güzel ahşap duvar stickerlar var
Uygun fiyatla hem de bir bakın isterseniz

tşk evasude valla sizin bu paylaşımlarınız çok iişme yarıyo demin gebede indirim var dediler bi baktım gerçekten 2 parça şey aldım internetten şimdide buraya bakim bi :)

tünaydın kızlar...
dün tetanoz aşımızı vurulduk... pek bi acı ağrı hissetmedim ama bugün omzumda sağlam bi zonklama mevcut... aşı sonrası halama gittik bebeğimle... ona battaniye örmek için yün aldık ve halamızda örmeye başladık...
cuma günü ablam-eniştem ve minik paşam gelicek teyzesine kırk uçurmaya inşallah... o yüzden şimdi kalkıp börek çörek sarıp dolaba atıcam... yoksa haftasonu çooook yoruluruzz...
öpüyoruz hepinizi güzel anneler ve minik meleklerriiiii

Canım zor olmaz mı ki acaba. ikiside birbirine çok benziyor. Tabi tercih senin fenada durmuyor
Birde benim aklıma klasik bir isim ama Ömer geldi. Emirle Ömer de güzel gibi geldi bana

Selam canım
Aşını olmuş kurtulmuşsun ne güzel.
Haftasonu yine deneyim vakti senin için. Minnacık bebiş ohhh miss gibi süt kokar. valla burnuma geldi kokusu
Ufaklığın resimlerini de bekliyoruz.

Aynen eşime aktardım o da olabilir dedi
mantıklı gerçekten.
Özellikle öyle seçmedik aslında özel bi nedeni yok yani :))

bak bende söylicektim dün akşam geçen bi arkadaşada karıştım hanım hanım sen daha isim bulamamışsın bizemi dil uzatıyosun demeyin diye karışmadım

Kizlar devlet hastanesine gidip uclu test yaptirabilen var mi.ablam sadece dogum hastaneleri yapiyor artik dedi de.sizin bilginiz var mi.
bebişkom ist daysan eğer zeynep kamil hastanesi yapıyor benim bildiğim lakin onada randevu alabilirsen ne ala

cnm yengeç burcu bebekleri çok uysal olurmuş ben korktum aslan olucak diye ben boğayım çünkü boğa aslan hiç anlaşamaz annem aslan ordan biliyorum

Dün bi belgesel izledim , döllenmeden zigotun anne rahmine düşüşü sonra oraya tutunuşu büyümesi falan herşeyi gösteren bi belgesel.Bi taraftan da anne babanın günlük yaşamlarını, hayatlarındaki değişiklikleri falan gösteriodu.o kadar duygulandımki:17bebeğin içerdeki hareketlerini işte dış sesleri nasıl duyduğunu , hıçkırdığını, yüzünü buruşturduğunu, tekmelerini, debelenmelerini.. gösterdi canlandırma olarak.inanılmaz .ha birde kadının doğumunuda gösterdi.allahım çok duygulanıyorummm.

cnm allah şifa versin bebişini seni korusun birşey sorucam sen çamlıca erdemin orda oturuyordun sanırım aile hekimin hangi sağlık ocağında :26:

bak bende söylicektim dün akşam geçen bi arkadaşada karıştım hanım hanım sen daha isim bulamamışsın bizemi dil uzatıyosun demeyin diye karışmadım

heeheh olur mu canım öyle şey
Bana çok mantıklı geldi.hatta Ali Kaan yazdırmayı düşünüyoruz. Eşimde sevdi bu fikri. Belli mi olur belki gerçekten yurt dışında okur çocuk

kızlar AĞRISIZ NORMAL DOĞUM (EPİDURAL ANALJEZİ) hakkında ne düşünüyorsunuz ?

agrısız diyorlar ama gene sancı çekip tam doğum anında yapıyorlarmış iğneyi epidural sezeryan düşünüyorum ben ama bel fıtığım var iğne sorun olmazsa yoksa sadece sezeryan nerde bende normal doğum yapıcak yürek

Nerde izledin ki acaba?
Ben çok severim öyle belgeselleri. Bende izlemek istiyorumm

ben beğendim cnm

Nerde izledin ki acaba?
Ben çok severim öyle belgeselleri. Bende izlemek istiyorumm

teledünyada scı tech die bi kanal var hiçte açmam normalde denke geldi tam başından itibaren.bakiim belki nette vardır bulursam sölicem:)

teledünyada scı tech die bi kanal var hiçte açmam normalde denke geldi tam başından itibaren.bakiim belki nette vardır bulursam sölicem:)

bizde de var o paçoz kanal bende hiç bakmam dün akşam ara ara açtım ama denk gelmedi bulursan cnm yazıver ben şimdidışarı çıkıom öptüm hepiniz

buldum buldummmmyoutube da anne karnında yaşam belgeseli die arat bölüm 1 2 3 die ayrı ayrı ama tam olarak benim izlediim belgesel.izledikten sonra duygularını aliim ama

buldum buldummmmyoutube da anne karnında yaşam belgeseli die arat bölüm 1 2 3 die ayrı ayrı ama tam olarak benim izlediim belgesel.izledikten sonra duygularını aliim ama

evet canlar national geographic ten Yaşama Yolculuk - Anne Karnında Yaşamın Öyküsü adlı bir belgesel ben indirmiştim internetten. Çok keyifli izlemesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…