2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canım işten eve gidince kendimi bıraktığım yerde kalıyorum. Spor yapmayı bırak ben evde yemek bile yapmıyorum. Sağolsun kv yemek yapıyor onlarda yiyoruz. :KK1:
Beni baya tembelleştirdi hamişlik.:KK9:
Bütün gün yatsam bile yine kendimi yorgun hissediyorum

Aslında ben de yorgun oluyorum, eve gelince atasım geliyor kendimi yatağa, ama ben zaten ağır şeyler yapmıyorum,20 dak yürüyüş ve 10-15 dak egzersiz,il başlarda yorgunluk da olunca zorlandım ama daha sonra iyi hissettirdi bana,inşallah üşenmem de devam ederim, hadi siz de başlayın, hep beraber spor yaparsak gaza geliriz, birbirimize destek oluruz :KK34:

Aslında ben de yorgun oluyorum, eve gelince atasım geliyor kendimi yatağa, ama ben zaten ağır şeyler yapmıyorum,20 dak yürüyüş ve 10-15 dak egzersiz,il başlarda yorgunluk da olunca zorlandım ama daha sonra iyi hissettirdi bana,inşallah üşenmem de devam ederim, hadi siz de başlayın, hep beraber spor yaparsak gaza geliriz, birbirimize destek oluruz :KK34:

Ben kendimde o ışığı göremedim tatlım :KK9:
Birde bugün hastayım ondan da herşey pek bir zor geliyor bana

merhaba kızlar 2 gün girmedim sayfalar almış başını gitmiş maşallah. kızlar kızıma isim aramaya başladım da aklınıza gelen güzel ve anlamlı isimler varsa yazabilir misiniz

benim kızım olursa rüya oğlum olursa demir :)) ama esila ismi ok hoşuma gidiyo yada petek..

kızlar birde ben 2 haftadır sürekli yorgun bitkin akşamda direk uyku haliyle oluyorum midem ağrıyo.bugün demir ilacımı içmedim işe giderken unuttum hapta evde kaldı ama inanamassınız o kadar iyiyimki cin gibiyim:) ne uyku ne yorgunluk nede mide ağrısı maşallah diyim kendime :) demekki ilaçtan sanırım.

:nazar:Hayırlı uğurlu olsun yenı sayfamız Rabbim nazarlardan saklasın bütün hamişleri çok yoğun ve paşamdan ötürü tatlı yorgunluklarım oluyor ama elhamdülillah ama okuyorum gördükçede yazıcam inşallah hepiniz Allaha emanet olun...:KK49:

kızlar birde ben 2 haftadır sürekli yorgun bitkin akşamda direk uyku haliyle oluyorum midem ağrıyo.bugün demir ilacımı içmedim işe giderken unuttum hapta evde kaldı ama inanamassınız o kadar iyiyimki cin gibiyim:) ne uyku ne yorgunluk nede mide ağrısı maşallah diyim kendime :) demekki ilaçtan sanırım.

ben de olmadı öyle bir etki.
her zamanki halim bomba gibiyim içtğimden beri :KK34:
içtiğin markayla alakalı olabilir belki.

kızlarrrrr geldimmm bennn cinsiyetiii yüzde yüzzzz erkekkkkk:KK31: :21:
her şey yolunda çok şükür :KK31:

kızlar dua nasıl oluyor ne okuyorsunuz o gün tarihte kim varsa ona mı okunuyor :26:

o zaman demir ilacının saatlerinde bi ayarlama yapsan belkide hiç yorgunluğun kalmıcak. bi dene bakalım :KK8:

kızlar dua nasıl oluyor ne okuyorsunuz o gün tarihte kim varsa ona mı okunuyor :26:

evet canım listeye bakıyoruz o gün kim varsa onun niyetine kendininde bebeğininde sağlıklı sıhhatli olması için okuyoruz. dualar ilk sayfada yazıyo besmeleyle sırayla okuyorum ben. gremediim gün olursada hepsini arka arkaya okuyorum hayırlı olsun bu arada canım oğluşun :KK8: :21:

İyi akşamlar güzel anneler nasılsınız bugün yoktum umarım gününüz iyi geçmiştir. rm07 ve yarim duanızı okudum allah kabul etsin inşallah:emir_bebek:

Selam herkese,
Ne kadar çok şey değişmiş. Neden diğer sayfa kapandı?
Arkadaşlar size bir sorum olacak 10 gun once kafamı duvara vurdum 2 gün sonra burnumdan beyın sıvısı geldi mecburen önce tomografi çekildi. Buna çok üzüldüm bebeğe radyasyon etki eder diye, 2 tane kurşun yelek giydim ama yine de endiişeleniyorum.?
Sonra da 3 gun hastanede müşahade altında yattım. sıvı gelmeyince çatlak vardır şüphesiyle 20 gün yatacaksın dediler hareket etmek yasak. Eğer geli,rse menenjit riski var bu da çocuk için ve benim için çok tehlikeli.
Siz siz olun hamileyken dikkatli olun gerçekten çok zor.
Ve hala bizim bebek göstermiyor cinsiyetini. Var mı benim gibi olan ????

Canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin bebeğin için korkma allahın izniyle hiç bişey olmaz.

ay kızlar birazdan hastaneye gidicem çok heycanlıyım :KK31:
ana kucağı piyasada en hafif olanı cnm
sunny baby markası
Eki Görüntüle 626641

Özellikleri:

Grup 0 + (13 kg’a kadar olan bebekler için) E4 Belgeli

Sallanabilme ve sabitlenebilme özelliği

5 Noktalı emniyet kemeri

Ayarlanabilir emniyet kemeri askıları

3 farklı pozisyonda kullanılabilen taşıma kolu

Extra destekli omuz koruma bölümü

Alüminyum taşıma kolu

Kolay ve rahat taşıyabilme

Net ağırlık. 2,7 kg

ooooo süpermiş valla bende bilseydim öle bişey alırdımm geçtiii artıkk

evet canım listeye bakıyoruz o gün kim varsa onun niyetine kendininde bebeğininde sağlıklı sıhhatli olması için okuyoruz. dualar ilk sayfada yazıyo besmeleyle sırayla okuyorum ben. gremediim gün olursada hepsini arka arkaya okuyorum hayırlı olsun bu arada canım oğluşun :KK8: :21:

Gözün aydın erkek annesi :)

teşekkürler canlarım :KK16:

X