2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
gece gece aklıma bişi takıldı.. memurlar doğum izninde maaşlarını aylıkmı alıyor yoksa ssigortalı gibi toplu mu? ona göre birikim yapacağımda az az :26::26::26::26:

günaydın canım her ay düzenli alacaz diye biliyorum,talnız ek ödemeler yatmayacak sadece maaslarımız yatacak

Günaydıııın güzel annişler. Gerçekten kimseler yok ya. Genelde bu saata kadar 2-3 sayfa doldurmuş olurdunuz :44: yoksa pazar ve hava etkisiyle daha uyanmadınız mı? Hadi kalkın nerdeyse öylen oldu bebişleriniz de acıkmışdır

ne güzel canım ama ben giyemiyorum kotlarımı önü açık oluyorlar ama öylede ben giyemiyorum.
topuklu ayakkabıda dolgu topuklu giyme özürlüyüm ben giydim bi kaç kere bileğimi kırıyordum. bana normal topuklu lazım platformda olabilir. aahhh ahhh çok özledim çokkk

canım ben arabaya bayıldıımmmm

çok güzel bir seçim olmuş canım bebek odası için. ferah bir görüntüsü var. Yağız içinde mutlulukla büyüsün inşallah

gece gece aklıma bişi takıldı.. memurlar doğum izninde maaşlarını aylıkmı alıyor yoksa ssigortalı gibi toplu mu? ona göre birikim yapacağımda az az :26::26::26::26:

memurlar aylık olarak alıyormuş canım ben öyle duymuştum forumda

bikaç güne yerleştirirsin artık kızının cicilerini. ohh ne güzel olur şimdi o oda. bitince bize göstermeyi unutma

Kızlar sizce bunu mu alsam yaaaa :18:
digerine tamam dedik ama nedense bizim aklımız bunda da kaldı...
neden diceksiniz....

evin bütün mobilyaları kahve tonlarında bu da acaba mavi mi olsa diyoruz.....
diğerini ben en baştan beri cok begeniyorum ama bu da daha alımlı duruyor.....

nolur gercekten içinizden geçenleri paylaşın cok ihtiyacım var ona göre mobilyacıyı arıcammm
sizin fikirlerinize çok önem veriyorummm:93:

Canım o biri daha sakin duruyor bence :44:

Son düzenleme:

resimlerini paylaşırsın bitince dimi:)))))

işlerde yardımcı olanlar olunca gercekten cabuk bitiyor
akşama heryeriniz agrıdı mı:)) bizde dün aynı sekilde değişiklikler yaptık gece heryerim agrıyodu ama ne güzelde uyumuşum:))))

nddd : az kaldı hadi ya şunun şurasında 3 bilemedin 3 bucuk ay sonra giyersin rahaaat rahat .)) bugünlerin de tadını cıkartalım boşveeeerrr
bebek odası seciminde kararsız kaldım marinin renkleri daha canlı duruyo üfffffffff :26:

bence kesinlikle bu. daha canlı daha güzel valla bayıldım buna

bence kesinlikle bu. daha canlı daha güzel valla bayıldım buna

evet yaaa daha canlı işte benimde kafamı karıştıran o olduuu öööööööööööfff

suanda tren 2-1 önde bakalımmm valla oylama yapıcam ama nasıl yapılır burda bilmiyorum:26:

canım ben hemen görüşlerimi paylaşayım senle. ilk beğendiğin sade ferah ve çok güzel.
ama benim hayalim denizci konseptli bir oda yapmak oğluma. haliyle ikiciyi görünce o daha hoş geldi bana.
benim evimin mobilyalarıda kahve tonlarında. ben o yüzden oğlumun odasını daha renkli yapmayı düşünüyorum kırmızı lacivert beyaz gibi renkler kullanmayı düşünüyorum.
hem çocuklarda renkli şeyleri daha çok sever. eğer gerçekten kararsız kaldıysan ve değiştirme imkanın varsa çocuk odası için marineli olan gerçekten çok hoş

genelde tüm erkek odaları bu sekilde kaç kişide gördüm zaten mobilyacı da en cok bunu veriyoruz dedi:))
bende herkesin böyle diye hiiiç bakmamıştım bile ama renkleri daha bi canlı ve gösterişliiii
trende daha sakin.. bakalım suanda fikirlerinizi degerlendiriyorum teşekkür ederim...

Başkalarını boşver canım sen.
senin gönlünden ne geçiyor hangisi içine siniyor ona göre karar ver.
ikiside ayrı güzel. ama canlı mı olsun sade mi önemli olan o

treni mi begendin? anlaMAdım ???

Evet canım trenli olanı. Bilmem ben olsam onu seçerdim herkesin görüşü ayrı. Odadaki renkler çok önemli bence, sakin renkler bebeği de sakinleştirir. Masala benim evim de kahve rengi tonlarında çünkü kahve rengi ağaç ve yer rengi ' sakinlik ve rahatlık' dir. Çocuklar için renkli seçilir çünkü onlar çocukdur neşe ve mutluluk saçar . Kısaca fikrim şu, senin bakışına bağlı eğer bu birinci çocuksa ve yine düşünüyorsan trenliyi seçerdim çünkü ileride kızım olsa ona da kullanırım. Eğer yok buna ayrı oda ve 13-14 yaşına kadar onu kullanır dersen denizcıyı. Evet hevesliyiz ama ileriyi de düşünmek gerek heralde para havadan gelmiyor :93:

CANIM IKISIDE COK GUSEL AMA BIZ OGLAN annesı olucagımı z ıcın lajıvert daha cok ılgı cekıyor sana sorum su eger durumun varsa yanı ıkncı bebek kız olursa mavı oda takımın ona uymaz kahfe olan her ıkısınede uyar yanı benım durumum olsa lajıvertı alırım kız dada degıstırırımm fılann ve yerım olsaa senn para sorunun yoksa ıkıncıdede baska alabılrısen lajıvert super ve ötesiiiiiiiiiama ıkıncı bebek kız olursa kahfe takımının ıkısınede uyar benceeee ona gore al derımm yanı

iştemısın bgn dee:44:
kocacıgımda mesaı deeoglumla yanlızız gene bgn dee cicilerimiz yıkadık da astıkk lavıvert hast.cıkısı aldıydım genekı makıneye atmamısım rengı su koyu verdııelımde ıkı yıkadım astım sımdıkhehe

sennle zevklerımız fılan aynı hangı ay dogumlusun kac yasındasın cnm

slmmm güzel anneler ve minikleri :))nasısılsınz bakalım?biz oğlumla çok iiz maşşallah bugün bir enerjiğiz sormayın sabah güzel bir kahvalatı yaptık sonra güzelce makyaj yaptık saçlarımıza maşa yaptık ve işe geldik. biraz süslü olalım dedik :)))oğlumda çok beğenmiş olacakki tekmeleyip durdu :)))

kızlar benım balkonu gorsenız suanda full paşamın camasırları ıle doluuuuuuuuuu4.makınada yıkanıyor dalan roxy matık aldım kısa yıkama yapıyorum magazanın tozu gıtsınıyee sonra da utu ye heheh

annesı yesın onun dötünüde ötünüdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

evet canım işteyim yine. aman canım iiki makinaya atmamışsın fena olucakmış bütün kıyafetler
aralık ayında doğmuşum canım ben 28 yaşındayım
ikimizinde oğluşu olucak.
bugün tekmeleri nasıl oğluşunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…