2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ohhh susluler sızıı ana ogulllllll

bu arada admen senn oglanı hepp zencı olarak hayal edıyorum su fotodan avatardan dolayı heeeeeeee

Başkalarını boşver canım sen.
senin gönlünden ne geçiyor hangisi içine siniyor ona göre karar ver.
ikiside ayrı güzel. ama canlı mı olsun sade mi önemli olan o

inanmıcaksınız ama yorumlarınızdan önce bende eşimi diyodum ya 2. kız olursa ne yapıcaz diye:))) sonucta 3-4 sene sonra bebiş isteriz Allah izin verirse...
lacivertli bi erkeği düşününce tabi daha hoşşş
para sorun değilde 1 tane cocuk odamız var ondan dolayı inşallah 2 erkek olur :))
bakalım diger annişler ne dicek umarım görürler ve onlarda yorum yaparlar teşekkür ederimmm

oh mis misss hava ne kadar kapalı olsada bizim havamız önemliii :82: ya benimkide cok hareketli nazar degmesin vallahii
cok süslenmişsin bak sana da nazar degmesin admen canım:)) hemen bi boncuk yapıştıralım

cok sukur bel agrımyokya ondan dlayı korkum gectı sukurr aynen genekı atmamısım ya alırkende zaten lajıvertı sevdıgım ıcın aldım tek dedım elımde yıkarım genelde boyası lajıvertlerın cıkar yaaolede oldu ehh
hmm bende mayıs dogumluyum 25 olucammınsl hayırlısı ıleee

oglumun tekmelerının azalmaa sebebını buldum ılerkı aylardakı ark.sordum normal dedı buyudukce azalırmıss
benım paşa da bır yere toplanıyorr beklıyor uyuyo orda sonra kayarkene bır cosuyorr suadada öle yer degıstırıyorr pat pat gurultu yaparak gecıyorhehee karnım ıyıce gerıldı artık yırtılmamız yakın dıye dusunuyorumm her gun zeytın yaglı krem suruyorummmm dr cuma gıdıcez ınsll o zaman kdr bırseyomaz ıse dr sorarım soru lıstemı hazırlıcamm geneeeeee:44::44:

bıs cıkıyoruz 4 gıbı babamız gelıcek yemek yapmamız gerekk optuk sızı cokkkkkkkkkk

ohhh susluler sızıı ana ogulllllll

bu arada admen senn oglanı hepp zencı olarak hayal edıyorum su fotodan avatardan dolayı heeeeeeee

suzancım biliyomusun benim zencilere karşıda özel bir ilgim vardır...bayılırım onların rengine:))gerçi bende kocamda pek beyaz sayılmayız hani baya bi esmeriz anlıcan:)) bebeğimizde öle olsun teyzesi çikolata niyetine yeriz biz onu :))

özendim valla sana şuan. ben en paspal halimle geldim bugün işe. öyle zor geldi ki yataktan kalkıp giyinip işe gelmesi. saçımı topuz yapıverdim en kolayından

saol nazar boncuğun için :)) aynen cnm bizim havamız ii olsun gerisi boşşş...ben bakımıma hep önem vermişimdir şimdiye kadra..bakkala bile saçlarım dağının gitmem mutlaka toparlarım..işteki arkadaşlarım hep derlerdi sen bi evlen çocuğun olsun bak bakalım süslenebilicenmi diye..ama evlendim anamm daha bi süslü oldum çıktım onlarda sinir oldular nasıl böle kendine zaman ayırıyosun diye..ee ne varki bunda canım hem kendimi daha ii hissediyorum..

özendim valla sana şuan. ben en paspal halimle geldim bugün işe. öyle zor geldi ki yataktan kalkıp giyinip işe gelmesi. saçımı topuz yapıverdim en kolayından

aaa olmaz bitanem her ne olursa olsun herdönem güzel ve bakımlı görünmeliyiz...bakma bende yataktan zor kalktım ama 1 saatte kendime geldim..oğluşumun tekmeleri gece yatırmadıda saolsun ama o tekmeledikçe benim keyfim dahada çok yerine geliyor...

benim hep bir yerlerim ağrıyor canım. artık çok düşünmüyorum ağrılarımı. çünkü hepsi normal ağrılar. hem doğuma hazırlıyor vücut kendini hem de bebeğe yer açıyor
güzel şeyler duyarsın inşallah canım doktorundan.

bizimkide babasına benzerse sarı bi çocuk olur. bir araya getirip sütlü çikolata niyetine yeriz ikisinide

doğru söylüyosun canım. hem erkek çocuklar annelerini güzel görmek isterler her zaman. hem eşimiz hem oğlumuz için güzel bakımlı görünmemiz lazım. akşama bi güzel duşumu alıp yarın süslenip gelicem bende işe

kızlar gece yatırmadı oynadı falan hatta uyandırdı diyorsunuz ya ben öyle bişey hissetmiyorum yaa benim oğlum gece uyuyor galiba ben ne zaman uyansam 5-10 dkya o da başlıyor oynamaya.
bu da normaldir herlde dimi :26:

kızlar gece yatırmadı oynadı falan hatta uyandırdı diyorsunuz ya ben öyle bişey hissetmiyorum yaa benim oğlum gece uyuyor galiba ben ne zaman uyansam 5-10 dkya o da başlıyor oynamaya.
canım beni gece ağrılarım uyutmuyor
gece 1 e kadar çok hissediyorum hareketlerini. bütün gece çok hissetmiyorum. sadece sağıma soluma döndüğümde oda benle birlikte dönüyor biraz kıpırdanıp duruyor. ben gibi yerleşiyor heralde
sonra bir daha sabah 7 de hissediyorum hareketlerini. rutin gibi böyle bu aralar. gün içinde zaten sık sık hissettiriyor oğlum kendini

ha şöyle ohhh yarasın :)))evet sütlü çikolatayada bayılırım tatlım :)))

ohh ne güzel yaa gece deliksiz uyumayı ben özledim valla..ama benim oğlum çok ratsız etmiyor yani onun o güzel tekmeciklerinden şuan için bir rahatsızlık duymuyorum ama benim uykularımı bölen uyku pozisyonu (sola yatmaya çalışıyorum ama çok zorlanıyorum her dönüşümde uyanıyorum en az bi 10 kere uyanıyorum yani ve buda beni baya bi sinir ediyo halsizlik yapıyo (

ha şöyle ohhh yarasın :)))evet sütlü çikolatayada bayılırım tatlım :)))

doğsalarda yesekkk

bende bu yüzden gün içinde hep yorgun oluyorum

canlarım bişey danışmaya geldim.

birkaç gündür karnım alt kısmında bir ağrı hissediyorum. sanki bebek oraya baskı yapıyor gibi. ama bebeğin hareketlerinide karnımın üst kısmında hissediyorum.
karnım büyüyüp gerildiği için mi ağrıyordur ki acaba?
var mı bilginiz??

canımcım niye olduğunu bilmiyorum ama benimde orada ağrım oluyor...farkettiğim kadarıyla çok hızlı hareket ettiğimde ve yorulduğumda daha fazla ağrıyoooo dinlenincede hemen geçiyo..acaba bizim ufaklıklarda yoruluyorda bizde işretmi veriyorlar böylelikle :))

öyle bişey olabilir belki. ben bütün ayaktayım nerdeyse ara ara oturuyorum. bazen unutuyorum oturup dinlenmeyi. bebiş sinyal veriyor galiba hakkaten. otur azıcık dinlen diye. oturunca benimde ağrım kalmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…