2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

canım bu ayakları ben cok araştırdım az daha alıcaktım ama sonrabunların bi değişikiğini begendim ( keçeden yapılmışları var onlardan aldım:))
yoksa bun ayaklardan alıcaktım
yani benim secimi ayaklar:))

ben keçeden aldım arkasına mıknatıs yapıştırcam magnet olarak vericem bizimkiler hep başkalarının bebiş sekerlerini yapıştırıyolar buzdolaplarına bende içine resim koyup vermeyi düşünüyorum inşallah :)))
kadınlar mutfaktan cıkamıyo malum bol bol baksınlar ogluşumaaaa:KK9::KK9:

Herkes nerde gezmektemisiniz cici anneler:))
ben bugün feci yoruldummmmm

evi komple değiştirdik nerdeysee Yağız bize cok güzel gelicek inşallaahhh
bütüüüün bir gün resmen taşınır gibi evi değiştirdikkk

Ve akşam üstü gidip bebek odamızı da aldık 15 gün sonra gelicek inşalllah bu arada bizde badana filan yapıcazzz
bebek odamızı hatırlatayım:))

$bebeğiminodası.jpg

benim doktorum boyatma dedi özellikle son 3 ay kala o yüzden boyatmıyorum. ya evet bencede bu yaz biz bu hamiş kıayetlerle geçircez benim için öyle en azından çünkü doğumdan sonra bi süre yine göbek olacak artık baskılı hamiş tişörtü yerien önü düz olanlardan alıyorum ben ağustos eylül öyle geçecek gibi.
genelde ilk 3 ay boyatmayın derler ama ne bilim :26:

slm hamiş anneler.nasılsınız...ben buğün kış sezonu indiriminde bir astronot mont begendim ama alamadım.kararsız kaldım fiyat
30 tlydi.kışın fiyatları ne onu da bilmiyorum.bu tür giysiler kullanışlı olurmu.yoksa kısa mont mu alayım
sizce.Eki Görüntüle 684970 ayaklı değildi 1 yaşa kadar giyer dedi bayağı büyüktü.eldivenide vardı.malum istanbul çok soğuk mont almam gerek.
bence kullanışlı olur bi arkadaşım bütün kışı bunla geçirdi kışın montla falan uğaşmıyordu çocuğa bundan giydirip çıkıyordu dışarı
valla potuk gibi oluyordu
:KK1:normal monttansa böyle daha az üşüyordur eminim

ayakları çok beğendim :)

Ve akşam üstü gidip bebek odamızı da aldık 15 gün sonra gelicek inşalllah bu arada bizde badana filan yapıcazzz

Eki Görüntüle 684998
hayırlı olsun çok güzelmiş ama dolabını göremedim yok mu yoksa bu resimde mi yok:nazar:

hayırlı olsun çok güzelmiş ama dolabını göremedim yok mu yoksa bu resimde mi yok:nazar:

hıı o da var tabii 3 kapaklı :)) bak onu fark etmemişim
bide beşiği büyüyyen beşik tabiii
hugglo markası ordan daha detaylı göreblirsiniz daha bir sürü modeli var ama ben bunu sectim nedense:))
teşekkür ederim inşallah sagsaglim öderiz:KK1:

herkes nerde gezmektemisiniz cici anneler:))

evi komple değiştirdik nerdeysee yağız bize cok güzel gelicek inşallaahhh

ve akşam üstü gidip bebek odamızı da aldık 15 gün sonra gelicek inşalllah bu arada bizde badana filan yapıcazzz

Eki Görüntüle 684998

güle güle kullan canım güzel olmus oğlusunun odası :)

bende onlarla ilgili bir liste yaptım canım. önümüzdeki ay onları alıcam.
aklımdakileri yazayım bende.
2 emzik - 2 biberon - ateşölçer - küvet file takımı - tarak fırça - tırnak makası - şampuan - lohusa takımı - bebek çantası bunlar vardı galiba listemde yaklaşık ta 400 tl fiyat çıkarmıştım. alacaklarımı markalarını fiyatlarınıda yazıyorum. gidip alıyorum sonra. bir de ateş ölçeri alından dokundurmadan ölçen bişey alıcam.sen nasıl bi ateş ölçer düşünüyorsun ??

cnm ya braun ya medisana ateş ölçer alıcam ve ayrıca Arzum Bebbe Nem Ve Sıcaklık Ölçer(odanın içini ölçer)

Arzum Bebbe Nem Ve Sıcaklık Ölçer - Anne / Bebek / Oyuncak - Hepsiburada.com

kuzum çok tepki vermişsin ya üzme bu kadar kendini hep hamilelikten bak en azından düşünmüş işte hiç bişey yapmasa daha mı iyi bence üzme kendini bebeişte üzülür :KK43: bak özürde dilemiş yapar bişey emin ol :)

canım elimde olsa ben işten doğuma giderdim ama bende kendi evimde değil ailemin yanında yapacağım doğumu eşimde bana 32 de hemen memelkete diyor ama ben 3-34 gibi g,deceğim. zaten 37 de doktordan rapor asanda kapı dışarı yapıyorlar mecbur kullanamak zorundayız o 8 haftanın 3 ünü. sen eşine desen ki müdür 37 olmadan ayrılamazsın vs dedi desen yer mi bilmiyorum benimki asla yemez de . ama düşük tehlikende varmış ya evinde ol istiyor oda karışık bi durum:KK43:

bayıldım ya bende alcam aynısından :)

alan var mı güvenilir mi acaba ya site ?

biraz dar ama dediğim gibi altına battaneyi hop büyüdü pişman değilim aldığıma

banyo kuveti.. filesi... maşrafa ve kova yok listede aldın mı bilmiyorum ama göremedim listede :)

maşrafa ve kova benimde almam gerekiyor

Chicco Bebek için Egzersiz Oyuncağı - e-bebek.com BUNU BEĞENDİM AMA PAALI GİBİ FAKAT ANA KUCAĞI GİBİ DE DURUYOR ANA KUCAĞI ALMAK İSTEMİYORUM BEN.
Tiny Love Gym 5 Hareket Merkezi Oyun Halısı - e-bebek.com
Chicco Renkli Egzersiz Oyuncağı - e-bebek.com

NE DERSİNİZ HANGİSİ SİZCE

cnm evin büyük ve maddi durumun iyise tiny love diyorum değilse Chicco Renkli Egzersiz Oyuncağı diyorum :KK31:

bende kot pantolonlarımla topuklu ayakkabılarımı giymek istiyoruummm

bendeee daha dün düşündüm giysem düşermiyim acaba diye :KK52:

slm hamiş anneler.nasılsınız...ben buğün kış sezonu indiriminde bir astronot mont begendim ama alamadım.kararsız kaldım fiyat
30 tlydi.kışın fiyatları ne onu da bilmiyorum.bu tür giysiler kullanışlı olurmu.yoksa kısa mont mu alayım
sizce.Eki Görüntüle 684970 ayaklı değildi 1 yaşa kadar giyer dedi bayağı büyüktü.eldivenide vardı.malum istanbul çok soğuk mont almam gerek.

astranot montları herkes tavsiye ediyor bende alıcam :KK31:

arabayı çok beğendim cnm ilk defa gördüm sende adresi varsa paylaşırmısın cnm

Eki Görüntüle 684998

o zamanda şimdide çok beğendim :KK9:

kızlar banyo filesi için diyorlarki ilk bir ay bebek çok üşür file yukarıda kalıyor bebekte üzerinde ee suyun dışında olunca bebek garanti üşür dediler
en iyisi küvetin dibine küvet süngeri vb birşey koyup bebeğin vücudu komple suyun içerisinde kalıcak şekilde yıkamak aklınızda olsun bende file aldım ama kullanmıcam sanırım

Son düzenleme:

bende bu tarz mont almayı düşünüyordum canım kış için ama gercek fiyatlarını bilmiyorum
30 tl bana uygun gibi geldi...
ama şuanda o kadar cok masraf var kii bu tür şeylere yatırım yapamıyorum imkanın varsa bana iyi gibi geldii

cnm ya braun ya medisana ateş ölçer alıcam ve ayrıca Arzum Bebbe Nem Ve Sıcaklık Ölçer(odanın içini ölçer)

Arzum Bebbe Nem Ve Sıcaklık Ölçer - Anne / Bebek / Oyuncak - Hepsiburada.com

biraz dar ama dediğim gibi altına battaneyi hop büyüdü pişman değilim aldığıma

maşrafa ve kova benimde almam gerekiyor

cnm evin büyük ve maddi durumun iyise tiny love diyorum değilse Chicco Renkli Egzersiz Oyuncağı diyorum :KK31:

bendeee daha dün düşündüm giysem düşermiyim acaba diye :KK52:

astranot montları herkes tavsiye ediyor bende alıcam :KK31:

arabayı çok beğendim cnm ilk defa gördüm sende adresi varsa paylaşırmısın cnm

o zamanda şimdide çok beğendim :KK9:

kızlar banyo filesi için diyorlarki ilk bir ay bebek çok üşür file yukarıda kalıyor bebekte üzerinde ee suyun dışında olunca bebek garanti üşür dediler
en iyisi küvetin dibine küvet süngeri vb birşey koyup bebeğin vücudu komple suyun içerisinde kalıcak şekilde yıkamak aklınızda olsun bende file aldım ama kullanmıcam sanırım

tesekkür ederim

banyo filesi genelde banyo küvetlerinin içinde geliyor sanırım...
dediğin gibi ilk aylar zaten annanne babanne ile yıkanır ayyy cıbıl cıbıl bide kayıyolardır elden çok zordur yıkamak ama 5 dk da yıkamak lazım üşümesinler diyee Allah ım o günlerde yakında gelicek :)))

gece gece aklıma bişi takıldı.. memurlar doğum izninde maaşlarını aylıkmı alıyor yoksa ssigortalı gibi toplu mu? ona göre birikim yapacağımda az az :26::26::26::26:

cok güzel olacak insallah düşünüyorumda ufaklıklar cok sanslı :) biz 3 kardes aynı beşikte buyumusuz :)

her cocuk kendi dönemini yaşıyor canım :)) bakalım bizimkiler ne dicekler cocuklarına hehhe

gece gece aklıma bişi takıldı.. memurlar doğum izninde maaşlarını aylıkmı alıyor yoksa ssigortalı gibi toplu mu? ona göre birikim yapacağımda az az :26::26::26::26:

ben bilmiyorum işçiyim ben işci kalcam daa:79:

Cnm bende arabayi begendim ben samsunluyum nette samsun nejdet sekerleme var ama face de daha fazla cesit var ben nikah sekerimide buraya yapturmistim guzel seyler var

Güzel anneler ve melekleri nasılsınız bakalım biz iyiyiz kızımlan ama aranızda akşamları karnı gerilip patlayacak gibi olanlar varmış aynı dertden bende buzderibim ve bayadır oluyor bana birde biraz yürüyüş yaptığımda karnım taş gibi oluyor yemekten sonrada gerim gerim geriliyorum patlayacak gibi doktoruma sorucam mutlaka ama tahminim gazdan dolayı zaten hamile kalmadan öncede gazlı biriydim yemekten sonra karnım davul gibi olurdu dünde öyle olunca yarım meyveli maden suyu içtim sonra rahatladım çok şükür bebişimde hiç kıpırdamadı anca ben rahatlayınca gece hareket etti yani normal bir durum sanırım buuu:44::44::44::44::44:

bende yemekten sonra cok geriliyorum
herkesde olagan bi durum sanırım ama genelde fazla kaçırınca oluyoo yemekten bi süre sonra kıpraşmalar başlıyoo
anlıyorum ki ogluşumda doyuyor ne büyük bir mutluluk yaaaa Allah ın mucizesii

günaydınlar hamısler ve cücüklerii nasılsını z bakalımm dün gece oglus benı aglattı gene yaa:KK14::26:
st 11 kadargene sesı cıkmadı tek tukk ses yaptı rahımuzerınde okaa bende babasına sıkayet ettım konus su oglunlaa benı zudu bgn halende uzuyor dıye sonra yattık babamız konustuda konustu ses yok!!acayıp dıl dokuyor opuyor fılan derkennn(cok sukur)pat dıye babamıza tepık atı hemde sert madem uyuyormus paşaamm:21::21::emir_bebek:ve ben bır aglamaya basladım esım dıyor ne oluyorr dıye hehe
ama 2 st uykumu olur ya?? oda az az vurma ıle uyku arasında az az vuruormus demkkı esım dedı bak uyandırdık oglanı dıye sonrakı bırakta uyusun hehe sabah a kadar tepık de tepık sınırlendırdık sanırımsamm hhe olsun ben uykusuz kaldım ama ıcım rahat ettı cokkk sukurrrrrrrrr:21::21:sonra babamız dıyor oglana bır rahat vermedın dıyee ehe:KK9::KK9:

sabahda 6,5 da kalktık babamızi işe gonderdıkk mutfaga gırdık bgn dolapa dırız ıcn yaprak sarca z komsularla bana (canınız cekerse yollayım hee:KK53:)ıcını hazırladım evımı temızledımm toparladım kahvaltımızıda taa 7 de yaptık babamız la sımdı ıse meyve yıyozz sıze bakıyoruzz:21: buldumbenım belımmutfak lavobosunda ıken bırseyler yıkayıp toparlarken agrıyor cozdum buyuk bulasıkları yıkadımm gene basladı lavobuyu sevmıyor cnm hehe neysekı buna sukur
şimdi gecmıse bakma zamanıı bakım da gelimmm
:KK55:

yukarda yazdıgım seyi bunun içinde yazıcam bu ara aglama dönemi sanırım yaww
ipe sapa aglıyoruz noluyo bizeeeee

inşallah dogunca da öyle mııışıııl mışıııl uyur bebişin sende rahaaaat rahat büyütürsün canımm

nazar degmez umarım ama benimkide süreki kıpır kıpır açkande tokkende ama bu sefer de diyom ki acaba bi derdi mi var neden bu kadar cok kıpırdıyo diye
kıpırdasa bi deeert kıpırdamasa ama ne biliyim biraz fazla evhamlıyız galibaa normal heraldeee ne de olsa buldumcukuzzz :)) en azından ben öyle görüyorum kendimiii
:KK1::KK24::KK76:

selam annelr ve cücüklerii oglusu st 5 den berı sol taraf arkasına bobregımee baskı yapıyo rdu ve suandaa tam su dk larda yer degıstırıyorr o kaa st dıl doktum oksadım yer egıstırmedı sımdı sıze yazarken kayıo kayıp duruyor :nazar::nazar:cok canım yandıı ama suku r gectı sımdıkk bunada sukurr artık pek hareket etmıyor sadece baskı yapıyor canımı yakıyor snaıırm catlıyorum eltım bgn öle dedı sennkı catlamaya baslıyor dedıı gobısımm cok sıvrı duruyor ve 1 haftadır cnm yanıyordaaa:18::18:hayılrısı bakalım bende artıkg gunduzlerıde zeytın yaglı krem suruyorumkıne nemlı kalsınlarr ehh
esım ısten gelınce gusel dondurmamız ıle yuryuz yaptık amcasıgıle gıtıkk sanırım kocısım yarında ıse gıdıyorr ee para gerek eksıkler dogum ve evmızın ılk taksıtı var artıkınn hayırlıs ıle odeme kolaylıgı ver YARABBI...:KK31:öle işte tam yatıcaktık kaynım aradı az once bısdedı arabasının lastıgı patlamıs esım asagı ındı degıstırcekler gelene kdr burdayım hehe:KK53:
sans ıstee heheee bu arada asansorumuz bozuktuu 7.kata kadar soluk soluga kaldım esım ceksede benıı merdıven cıkmak cok zoruma gıdyıor ama duz yoll super oluyorrr:KK52::KK52:
ee sız ne yaptınız bakımmm

canım ayaklı olanlar pek tavsıye edılmıyor boyu uzadımı kalıyor dıyee bence ayakasız modelını al yada ayagı cıkan modeldenn ınsll:13:

ben giyyorum hep kot pantalonlarımıda dolgu topuklarımı daa....
kot pantalonlarımı daha cok dügmesi acık kullanıyorum lastik gecirdim dügmeyle ilik arasına zaten üstüne bol giyince belli olmuyor:))))
ben düz ayakkabı ile yürüyemiyorum hep belim agrıyo ama hafif arkası yüksek olunca iyi oluyo garip ama gerçek:KK23::KK23:
kız topuklu ayakkıbıyı hıc onermıyorlar ama kan dolasımı ıcınn fılan dıye ben oldum olası spor ayakabısı gıyıyorum bgn esım dıyor babetını nıe gıymıyorsun(k v ank.gelırken almısdaa sagolsunn:)dedım bu daha rahat amaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52:
arabalı modelll supermısssssssssssssssssssssssssssssss:KK52::KK52:

Eki Görüntüle 684998
ay cok tatlı oda takımınız ya gule gule yatsın kırletsın ınslll cnm ıı halletmısınız herseyı sukurr:KK8:

bende yemekten sonra cok geriliyorum
herkesde olagan bi durum sanırım ama genelde fazla kaçırınca oluyoo yemekten bi süre sonra kıpraşmalar başlıyoo
anlıyorum ki ogluşumda doyuyor ne büyük bir mutluluk yaaaa Allah ın mucizesii

yukarda yazdıgım seyi bunun içinde yazıcam bu ara aglama dönemi sanırım yaww
ipe sapa aglıyoruz noluyo bizeeeee

inşallah dogunca da öyle mııışıııl mışıııl uyur bebişin sende rahaaaat rahat büyütürsün canımm

nazar degmez umarım ama benimkide süreki kıpır kıpır açkande tokkende ama bu sefer de diyom ki acaba bi derdi mi var neden bu kadar cok kıpırdıyo diye
kıpırdasa bi deeert kıpırdamasa ama ne biliyim biraz fazla evhamlıyız galibaa normal heraldeee ne de olsa buldumcukuzzz :)) en azından ben öyle görüyorum kendimiii
:KK1::KK24::KK76:

haylrısı ıle dogsunlarda sag saglım hıc endısemız bıtmıyor bıtmıcekde sanırım babalar pek takmıyor(yada öle gosterıorlar kendılerını ama

cok sukur her gunumuzee cnm benımmmmm:21::21:

Gunaydin annisler.boya islerimiz hala devam ediyor.esyali evi boyamak ne kadar zormus yaa.kizimin odasi cok tatli oldu pembis pembis oldu.aksama perdelerini takacak diger enistesi de oo bizim enisteler cok marifetli biri mobilyasini yapti biri boya badana yapti:KK9: kocam da onlarin basinda oturup ay oram buram agriyor diye soyleniyor cok is yapmis gibi:KK9::KK9: inanin bu yorgunluk viz geliyor bana bir an once olsun bitsin istiyorum.kizimin esyalarini posetlerde kutularda gordukce uzuluyorum:KK53::KK53:

Gunaydin annisler.boya islerimiz hala devam ediyor.esyali evi boyamak ne kadar zormus yaa.kizimin odasi cok tatli oldu pembis pembis oldu.aksama perdelerini takacak diger enistesi de oo bizim enisteler cok marifetli biri mobilyasini yapti biri boya badana yapti:KK9: kocam da onlarin basinda oturup ay oram buram agriyor diye soyleniyor cok is yapmis gibi:KK9::KK9: inanin bu yorgunluk viz geliyor bana bir an once olsun bitsin istiyorum.kizimin esyalarini posetlerde kutularda gordukce uzuluyorum:KK53::KK53:

hayd kolay gelsın cnm benımm dıkkat et kokuy akarsınn tmm muckxxxxxxx

kismeler yok burdaa bızde oglumla bır bakalım demıstık babamızda işe gıttı zatennn neyse aksama bakarız artık markete dogru yuruyelım bız yavasdan paşam laaaaaaaaaaa:KK24::KK24::KK24:

X