2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
6 ay olmazsa doğum izinleri 3 aylık bebeğimizi bırakmak zorunda kalıcaz. ben en çok ona üzülüyorum. 6 ayda en azından 5 ayı bitmiş olucak biraz daha büyümüş olucak bebişlerimiz. ben birde doğum izni bitince yıllık iznimide eklemeyi düşünüyorum iş yerimle görüşürüp. 1 hafta bile çookk kıymetli çünkü :KK16:

6 ay olmayack herhalde bende yıllık izinlerimide alıp ücretsiz izin alacam insallah maas alamıcak olmak hiiiç güzel değil ama gönlum hiç el vermiyo kucucuk bebegi bırakmayı

bende onlarla ilgili bir liste yaptım canım. önümüzdeki ay onları alıcam.
aklımdakileri yazayım bende.
2 emzik - 2 biberon - ateşölçer - küvet file takımı - tarak fırça - tırnak makası - şampuan - lohusa takımı - bebek çantası bunlar vardı galiba listemde yaklaşık ta 400 tl fiyat çıkarmıştım. alacaklarımı markalarını fiyatlarınıda yazıyorum. gidip alıyorum sonra. bir de ateş ölçeri alından dokundurmadan ölçen bişey alıcam.sen nasıl bi ateş ölçer düşünüyorsun ??

alından ateş ölçenlerden almanızı tavısye etmem kızlar düzgün calısanını görmedim en iyi markalarda bile ben eczanede satılan dijitallerden lacam kısa surede ve doğru olçuyor

sankı emirmek içi uygun değil canım arkadasımdan gördüğüm kadarıyla bebekler sureklı emmek ıstıyo düğmesi gögüs altına kadar olanlar daha kullnıslı gibi geldi bana
ayrıca sezeryan doğum yapan arkadasımda mutlaka geceliklerden al dedi sezeryan olunca sonda felan takılıyormus sureklı kontroller oluyormus,normal doğum bile alsa oğumdan sonra alttan bakılıyomus gene pijama takımı ıle acmak cok zor oluyormushele sezeryan için elbise pijamalar cok kullnuşlıymıs

6 ay olmayack herhalde bende yıllık izinlerimide alıp ücretsiz izin alacam insallah maas alamıcak olmak hiiiç güzel değil ama gönlum hiç el vermiyo kucucuk bebegi bırakmayı
bencede çıkmayaak bende yıılık izinlerle idare edeceğim bi süre. çünkü herkes çıkmaz o daha seçime 1 yıl var diyor. haklılarda. zaten beim 1 yaşında bebeği olan arkadaşlarım bile diyor ooo bizim zamanımızda da çıkacakdı yalan oldu diyolar :KK43:

bencede çıkmayaak bende yıılık izinlerle idare edeceğim bi süre. çünkü herkes çıkmaz o daha seçime 1 yıl var diyor. haklılarda. zaten beim 1 yaşında bebeği olan arkadaşlarım bile diyor ooo bizim zamanımızda da çıkacakdı yalan oldu diyolar :KK43:
ben hala çıkacağına inanıyorum çıksın ama yaa. :KK14:

slm kızlar nasılsınız birkaçgün giremedim 100 küsür sayfa olmuş ama bu sefer okuyamıycam önemli birşey varmı bilmediğim yada bana cevap vermem gereken birşey yazıldımı bilmiyorum bu sefer okuyamıycam valla okuyayım derken yemek yemeyi bile unutuyorum bağımlılık yaptı bu form bende:))

tünaydınnnnnnn...
Nasılsınız minişler ve anneleri..??
Bikaç gün yine arayı açtık anneannemiz vardı 2 gündür giremedik akşam uğurladık bugün burdayız. babamızla güzel bir kahvaltı yapıp onuda gönderdik koştuk geldik... Geçmişe hiç bakmadım korkmamak için.. :18: şaşı olmaktan korktuk önce yazalım sonra bakalım haftaya bitiririm herhalde..:KK53:
Dün doktor kontrolümüz vardı... çok çok çok güzel geçti :nazar:
Oğluşum maşallahh 900 gr , 34.5 cm olmuş :nazar:
Sonunda hep suyun az derdi oda süper, düzelmiş..
Renkli resmimizi aldık. cd de vericekti ama güzel pozlar vermedi oğluşum..Bi ara yemek yer gibi ağzını açıp kapattı minik dudaklarıyla nam nam nam yapar gibi :KK9::KK9: Hımmmmmm bu arada tek sorunumuz kanım düşmeye devam ediyo en son 1.5 ay önce yaptırdığımda 10.1 e düşmüştü şimdide 9.6 ya inmiş.. 9 a düşerse 2 ünite kan verilecek... :KK31:
Anneannemizle birazcık alış veriş yaptık inşallah ilerleyen dakikalarda fotomuzu ve aldıklarımızı yükleriz..
Şimdilik bu kadar aklımıza geldikçede yazarız...
Geldi geldiii :KK1: Mide yanmamıza rennie şurup verdi tuzlulara ve hamur işlerine dikkat dedi :44: artık vücut ödem toplamaya başlarmışş :KK37: doğum tarihimiz temmuz 10 la en geç 23 arası dedi 23üne kadar bekleriz olmazsa mecburen sezeryan dediii tabiki tercihimizzz normallllmişşşş...
:nazar:sıze cnm benımm kanınada dıkkt ett ınsll benm sukur o sorun yokama genede kan ılacı ıcıyorum öggg ınsl yukleyınde bakalımm muckk

kızlaaarr çoook uykum var benim yaa. artık haziran gelsin izne çıkayım istiyorum. evde dinlenip oğlumu beklemek istiyorum.
hergün biraz daha dayanılmaz oluyor benim için çalışmak. heryerim ağrıyor.
iş yerinde işlerimi bir düzene koysam çok rahatlıycam 1,5 ay kaldı inşallah iş yerinde herşey yoluna girerde bende kafam rahat izne çıkarım artık. doğum izni 6 ay olmasada çıkıcam haziranda izne. hep diyordum doğumdan önce az zaman kalana kadar çalışırım diye ama yapamıycam onu anladım. :KK50::KK50:
ayy canım benım ınsll hayılrısı le gelsınde sende kayıf yap bıraz cnm yaaaaaaaa:KK19:

kızlar dün iyi olmadığımdan bahsetmiştim akşam üzeri tansiyonumda 8e 4tü eşim geldi sağolsun ilgilendi benle şimdi iyiyim çok şükür başım zonkluyor az biraz ama gerilmem azaldı sanki ağrımda azaldı,
sabahta kalkınca duş aldırdı eşim sağolsun saçlarımı kuruttu kendime geldim biraz :KK9:
cevap yazan düşünen herkese çok teşk. ederim fıstıklarım
hepinizi çok çok çoookkkkk öpüyorum :KK54:
kendinize ve tosbaklarınıza cici bakın :KK16:
ıı sevındım cnm benımm sagol sun esınn ALLAH razı olsunnnn

gecmıs gene aldı sımdı yaprak bıttı yemek yedık ark.ilee kuafore gıdıyoruz aksm esım gelınce yemekden sonra hemm yuruyuş olsun dıye hemdeee ziyaret maksatlı esımın amcasına gıdecegızz hayırlsı ıle bakalımm cok optummm sıziiiiiiiiii:KK12::KK12::KK12:süslenelım bırazzz:21::21::21:

bende kot pantolonlarımla topuklu ayakkabılarımı giymek istiyoruummm
ben de şu lanet taytlardan kurtulmak istiyorum. ev için kullandığım 2 taytım var dön dön onları giy üstüme yapıştılar artık

eşim de 2 ay daha sabret diyo ama sanki doğurunca hemen incecik kalacaz ya hiç sanmıyorum nerdeee...

keşke canım ama umudum kalmadı :KK43:

aynen ya bende dip boyam aldı başını gidiyor :KK43: ufff eski saçlarımı özledim ben
boyatanlar var aslında ama valla sıkıldım kına yakacam nerdeyse :S

ben de şu lanet taytlardan kurtulmak istiyorum. ev için kullandığım 2 taytım var dön dön onları giy üstüme yapıştılar artık

eşim de 2 ay daha sabret diyo ama sanki doğurunca hemen incecik kalacaz ya hiç sanmıyorum nerdeee...

aynen doğurduktan sonrada hemen giyemicez ki. yine tombiş olcaz doğuruncada. :KK50:

benim doktorum boyatma dedi özellikle son 3 ay kala o yüzden boyatmıyorum. ya evet bencede bu yaz biz bu hamiş kıayetlerle geçircez benim için öyle en azından çünkü doğumdan sonra bi süre yine göbek olacak artık baskılı hamiş tişörtü yerien önü düz olanlardan alıyorum ben ağustos eylül öyle geçecek gibi.

slm hamiş anneler.nasılsınız...ben buğün kış sezonu indiriminde bir astronot mont begendim ama alamadım.kararsız kaldım fiyat
30 tlydi.kışın fiyatları ne onu da bilmiyorum.bu tür giysiler kullanışlı olurmu.yoksa kısa mont mu alayım
sizce. $LACIVERT-ERKEK-BEBEK-TULUM-MONT-KABAN-ASTRONOT__68742239_0.jpg ayaklı değildi 1 yaşa kadar giyer dedi bayağı büyüktü.eldivenide vardı.malum istanbul çok soğuk mont almam gerek.

bende kot pantolonlarımla topuklu ayakkabılarımı giymek istiyoruummm

ben giyyorum hep kot pantalonlarımıda dolgu topuklarımı daa....
kot pantalonlarımı daha cok dügmesi acık kullanıyorum lastik gecirdim dügmeyle ilik arasına zaten üstüne bol giyince belli olmuyor:))))
ben düz ayakkabı ile yürüyemiyorum hep belim agrıyo ama hafif arkası yüksek olunca iyi oluyo garip ama gerçek:KK23::KK23:

X