2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
panikatakmı oldum ne acaba :KK9:
bikaç saat sonra yola çıkıcaz... alt tarafı ist(anadolu yakası)'dan bursaya gidicez ama maşallah aldı beni bi telaş... bugüne kadar yaptırdığım tüm tetkik ve tahlilleri dosyaladım... o dosyayı da aldım attım valize... burdan karşıya geçmek gibi bişey bursaya gitmek ama ben neden streslendim acaba bu kadar... ablama doktoru 5 aydan sonra yasaklamıştı bursa-istanbul... bilinçaltıma yerleşmiş demekki....:KK31:

aman canın sakın stres yapma kendine .. herkeste aynı olcak diye bişey yok. sakin ol bebegini düşün ben öyle yapıyorum ve bende de panik atak var malesef.

Anne adaylari ilk anneler gunumuz yaklasiyor.okuz kocam her ozel gunde oldugu gibi hediyeyi benim secmemi istiyor.hediye olmaz ki oyle.sadece parasini vermis oluyor.oyle sinirlendim ki anlatamam.sabahtandir tutamiyorum kendimi agliyorum.tamam hediye secemiyorsun da su kirmizi isikta duran cicekcilerden bi cicek al.ama kendin al daha mutlu olurum.ooff off.istemiyorum hediye felan diye isyan ettim.sabahtandir ozur diliyor

kuzum çok tepki vermişsin ya üzme bu kadar kendini hep hamilelikten bak en azından düşünmüş işte hiç bişey yapmasa daha mı iyi bence üzme kendini bebeişte üzülür :KK43: bak özürde dilemiş yapar bişey emin ol :)

kuzucuklarım bana bi akıl verin lütfen:KK43:canım fena halde sıkkın
ben mayısın 10 da 32.haftam dolduğu için rapor alıcam.ama ben haziranın 5 ne kadar çalışmak istiyorum.raporlu olmam çalışmama engel değil özel bi işyeri olduğu için.yani en azından doğum paramı halletmiş olmak için 1 ay daha çalışıyım diyorum. işyerimde annemlere çok yakın hastanemede öle 10 dk.ama eşim istemiyor rapor alıp çıkıcan diyor.kesin kararlı.evde dinlenicen diyor başkada bişi demiyor.nasıl ikna edicem ben ya.
birde 10 yıldır çalışıyorum.rapor bitiminde çalışmıycamda bu durunmda tazminatta alamıycam sanırım.umarım patronum hakkımı verir bu aralar bu olaya çok canım sıkılıyor:KK43:(((
canım elimde olsa ben işten doğuma giderdim ama bende kendi evimde değil ailemin yanında yapacağım doğumu eşimde bana 32 de hemen memelkete diyor ama ben 3-34 gibi g,deceğim. zaten 37 de doktordan rapor asanda kapı dışarı yapıyorlar mecbur kullanamak zorundayız o 8 haftanın 3 ünü. sen eşine desen ki müdür 37 olmadan ayrılamazsın vs dedi desen yer mi bilmiyorum benimki asla yemez de . ama düşük tehlikende varmış ya evinde ol istiyor oda karışık bi durum:KK43:

kızlar bebeme oyun halısı aldım

fazla büyük değil ama işlevli altına bir battaniye sererim hop büyüdü :KK9:

Fisher Price Yağmur Ormanı Jimnastik Merkezi - e-bebek.com

bayıldım ya bende alcam aynısından :)

Bayanlar www.pijamadunyasi.com.tr super fiyatlar.20 tl den basliyor bakin mutlaka
alan var mı güvenilir mi acaba ya site ?

günaydın şişko göbekler :) hafta sonu keyfi yapıyoruz oğlumla şu ana demet akalınla coşup giderli dinliyoruz :) liste yaptım kızlar paylaşıyorum bakalım eksik varsa ekleyin olur mu

OĞLUM İÇİN
*SÜT POMPASI
*ATEŞ ÖLÇER(medesa yada arzum)
*EMZİK (ortodontik philips 23 tl)
*1 ADET BİBERON (nuk 20tl)
*TIRNAK MAKASI
*PARK YATAK
*YATAK SÜNGERİ
*ALT AÇMA MİNDERİ (2adet almak istiyorum )
*TAŞIMA PUSETİ
*CİBİNDİRİK
*UYKU SETİ
*OYUN HALISI
*ÇAMAŞIR FİLESİ
*BURUN ASPİTARÖRÜ
*ISLAK MENDİL (uni baby yedidoğan saf sulu)
*TEKLİ ALT AÇMA(can bebe)
*SAÇ FIRÇASI(chicco)
*KULAK ÇÖPÜ(chicco)

BENİM İÇİN
+ÖNDEN DÜĞMELİ 2 ADET PİJAMA TAKIMI
+GÖĞÜS PEDİ
+YÜKSEK BELLİ KİLOT
+EMZİRME SÜTYENİ

günaydın şişko göbekler :) hafta sonu keyfi yapıyoruz oğlumla şu ana demet akalınla coşup giderli dinliyoruz :) liste yaptım kızlar paylaşıyorum bakalım eksik varsa ekleyin olur mu

OĞLUM İÇİN
*SÜT POMPASI
*ATEŞ ÖLÇER(medesa yada arzum)
*EMZİK (ortodontik philips 23 tl)
*1 ADET BİBERON (nuk 20tl)
*TIRNAK MAKASI
*PARK YATAK
*YATAK SÜNGERİ
*ALT AÇMA MİNDERİ (2adet almak istiyorum )
*TAŞIMA PUSETİ
*CİBİNDİRİK
*UYKU SETİ
*OYUN HALISI
*ÇAMAŞIR FİLESİ
*BURUN ASPİTARÖRÜ
*ISLAK MENDİL (uni baby yedidoğan saf sulu)
*TEKLİ ALT AÇMA(can bebe)
*SAÇ FIRÇASI(chicco)
*KULAK ÇÖPÜ(chicco)

BENİM İÇİN
+ÖNDEN DÜĞMELİ 2 ADET PİJAMA TAKIMI
+GÖĞÜS PEDİ
+YÜKSEK BELLİ KİLOT
+EMZİRME SÜTYENİ

banyo kuveti.. filesi... maşrafa ve kova yok listede aldın mı bilmiyorum ama göremedim listede :)

Son düzenleme:
Tünaydın güzel anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek::emir_bebek: Bugün yoğun çalışma halindeyiz balkonları yıkadık malum bahar geldi balkon sefası yapmak lazım artık. :KK9: Çamaşır faslımızı da bitirdik yemeklerimizi yapmaya geldi sıra. biraz dinleniyoruz şimdi. Geçmişi okumadım daha müsait olunca onu da aradan çıkarırız. Hepiniz iyisinizdir inş! hepinize keyifli hafta sonları ve çalışanlara da Allah kolaylık versin... Ha bişi daha anlatcam akşam uzandım göbeğimi de açtım eşim kızımla konuşuyordu, bizim cimcime tekmelerle karşılık veriyordu sonra benim göbek sağdan bir yamulmaya başladı resmen meksika dalgası yaptı yaklaşık 30 sn sürdü. Eşim diyor şımardı bak bize neler yapıyor :KK9::KK9::KK9: İnanılmaz birşeydi yaa tabi benim gözler yine dolu dolu :KK16::KK16: Canım kızım benim..

Tünaydın güzel anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek::emir_bebek: Bugün yoğun çalışma halindeyiz balkonları yıkadık malum bahar geldi balkon sefası yapmak lazım artık. :KK9: Çamaşır faslımızı da bitirdik yemeklerimizi yapmaya geldi sıra. biraz dinleniyoruz şimdi. Geçmişi okumadım daha müsait olunca onu da aradan çıkarırız. Hepiniz iyisinizdir inş! hepinize keyifli hafta sonları ve çalışanlara da Allah kolaylık versin... Ha bişi daha anlatcam akşam uzandım göbeğimi de açtım eşim kızımla konuşuyordu, bizim cimcime tekmelerle karşılık veriyordu sonra benim göbek sağdan bir yamulmaya başladı resmen meksika dalgası yaptı yaklaşık 30 sn sürdü. Eşim diyor şımardı bak bize neler yapıyor :KK9::KK9::KK9: İnanılmaz birşeydi yaa tabi benim gözler yine dolu dolu :KK16::KK16: Canım kızım benim..

daha ordayken bile kendilerini sevdiriyorlar :) şımarıklar babalarına şımarıyorlar bizim bebek de öyle yapıyor :)

ay cnm biraz alakasız olucak :KK17: aynı gün mü evlenmişiz :KK1:

arkdaslar pijama dunyasında bı arkadas cok ucuz demıs baktım ucuz gercektn ama pıjamalar pamuklumu degılmı kuması nasıl hıc bı acıklama yok kapıda odeme var ama o ıyı bısey

kızlar dün iyi olmadığımdan bahsetmiştim akşam üzeri tansiyonumda 8e 4tü eşim geldi sağolsun ilgilendi benle şimdi iyiyim çok şükür başım zonkluyor az biraz ama gerilmem azaldı sanki ağrımda azaldı,
sabahta kalkınca duş aldırdı eşim sağolsun saçlarımı kuruttu kendime geldim biraz :KK9:
cevap yazan düşünen herkese çok teşk. ederim fıstıklarım
hepinizi çok çok çoookkkkk öpüyorum :KK54:
kendinize ve tosbaklarınıza cici bakın :KK16:

geçmiş olsun canım allah şifa versin

X