2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
tünaydınnnnnnn...
Nasılsınız minişler ve anneleri..??
Bikaç gün yine arayı açtık anneannemiz vardı 2 gündür giremedik akşam uğurladık bugün burdayız. babamızla güzel bir kahvaltı yapıp onuda gönderdik koştuk geldik... Geçmişe hiç bakmadım korkmamak için.. :18: şaşı olmaktan korktuk önce yazalım sonra bakalım haftaya bitiririm herhalde..
Dün doktor kontrolümüz vardı... çok çok çok güzel geçti
Oğluşum maşallahh 900 gr , 34.5 cm olmuş
Sonunda hep suyun az derdi oda süper, düzelmiş..
Renkli resmimizi aldık. cd de vericekti ama güzel pozlar vermedi oğluşum..Bi ara yemek yer gibi ağzını açıp kapattı minik dudaklarıyla nam nam nam yapar gibi Hımmmmmm bu arada tek sorunumuz kanım düşmeye devam ediyo en son 1.5 ay önce yaptırdığımda 10.1 e düşmüştü şimdide 9.6 ya inmiş.. 9 a düşerse 2 ünite kan verilecek...
Anneannemizle birazcık alış veriş yaptık inşallah ilerleyen dakikalarda fotomuzu ve aldıklarımızı yükleriz..
Şimdilik bu kadar aklımıza geldikçede yazarız...
Geldi geldiii Mide yanmamıza rennie şurup verdi tuzlulara ve hamur işlerine dikkat dedi :44: artık vücut ödem toplamaya başlarmışş doğum tarihimiz temmuz 10 la en geç 23 arası dedi 23üne kadar bekleriz olmazsa mecburen sezeryan dediii tabiki tercihimizzz normallllmişşşş...

Son düzenleme:
oohh ne güzel haberler getrimişsin.
benim doktorum doğumla ilgili hiç konuşmadı benle. bende hiç sormadım açıkçası erteliyorum galiba
mide yanması için bende rennie şurup kullanıyorum. günde ne kadar içebilirmişsin bişey dedi mi o konuda doktorun?

kızlaaarr çoook uykum var benim yaa. artık haziran gelsin izne çıkayım istiyorum. evde dinlenip oğlumu beklemek istiyorum.
hergün biraz daha dayanılmaz oluyor benim için çalışmak. heryerim ağrıyor.
iş yerinde işlerimi bir düzene koysam çok rahatlıycam 1,5 ay kaldı inşallah iş yerinde herşey yoluna girerde bende kafam rahat izne çıkarım artık. doğum izni 6 ay olmasada çıkıcam haziranda izne. hep diyordum doğumdan önce az zaman kalana kadar çalışırım diye ama yapamıycam onu anladım.

canım benimki ilkinde 150 çıktı ikinci de normaldi bence değil

oyy maşallah size:)) negüzel haberler bunlar allahım devamınıda getirsin tatlım...hep iyi haberler alalım yavrularımızdan ..

günde 4 defa canım (sabah,öğle,akşam,yatarken) 1 ölçek iç dedi ama bn farkettim ki normalde yok çok aç kalırsam ve baharatlı şeyler yersem oluyor.. Benim doktorumda söylemiyodu bn sordumda öyleee doğum nasıl olur dedim sen sezeryan mı istiyosunda soruyon dedi güldü

tatlım bende aynı durumdayım...5 te uyandım 2.sabahım bugün allahtan son yarın 12 ye kadar yatcam inşallah:))

canım yaa ben doktora sormadım nezaman izne hakkazandığımı..şu hesaplama işinide anlamıyorum..tahmini doğum tarihi 29 temmuz...ben tam olarak nezman hak kazanıyorum sölermiisn???

hımmm birde bebişin maşallahı varmış haftasına göre.. üst sınırlardaymış kilo ve boy dikkat et biraz dedi ne alaka ama yaaa...tosuncuk olsun nolcak hatta annemle beraber gittik annemde demesin mi kızım kendiside 4.750 normal doğum oldu diye doktorun yüzündeki ifadeyi şuan tarif edemiyorum.. adam korktu mu noldu..
Bu ara 10 kiloyuda tamamladım bnmde maşallahım var..

heheh bende sorsam mı o söyleyene kadar beklesem mi karar veremedim. çekiniyorum ben nedense doktordan neyse bir dahaki kontrol 30 nisanda zaten. o zamana kadar düşünürüm. belki doktorda konuşma vakti geldiğini düşünür

ayyy senin beben ne güzelmiş öyle bitter çikolataaa

saol cnmm..:))) zaten gerçektede biraz ona benzicek çünkü biz karı koca çikolata tenliyiz baya bi esmeriz anlıcan:))) dudaklarımız ve gözlerimizde çok büyük...doktor geçen kontrolde bana benzetti köfte gibiydi dudakları yavrumun maşallah...

nddd cim bende mide yanması için şurup aldım rennie..doktor günde 8 kaşığa kadar içebilirsin dedi..benim genelde işe sabahları geldiğimde oluyo ve en fazla 5 tane falan içiyorum..mesela evdeyken bazı zamanlar hiç olmuyo bile...ahhh evim evim güzel evim...imkan olsada evlerimizde oturup beklesek bebeklerimizi(

yani böyle bi sorunun varsa söle doktora ve hiç boşuna çekme o acıyı...benim doktorum hamileliği boyunca tam 20 şişe bitirmiş :)))

günaydın herkeseee en sonunda şeker yüklemesi yapıldı 9 da gittim 10:30da çıktım 2 kere kan tahlili verdim.bi açlık bide 50 gr şeker yüklemesinden sonra işe geri döndüm.hiç bişey olmadı yani severek yaptırabilceğiniz bir test :) bide bebişim 25+2 günlük kilosu 750 gr boyu 30 cm sanırım iyidir... :)

4 hazirandan sonra çıkabilirsin sende canım yanlış hesaplamadıysam
yarın bende erken kalkmıyorum haftaya heep öğlenciyim 1 gün hariç yuppiii

maşallah canım oğlunada sanada. benim eşimde 4700 doğmuş ve evde. benim oğlumda haftasından 1 hafta önde gidiyor hep. bizim oğlanlar tosuncuk olcaklar galiba

elifcim gözün aydın canım..sevindim senin adına..negüzel sende atlattın...darısı benim başıma artık:))maşallah kilosu da boyuda çokk ii...

ayy ne şeker bişey olur oo

içiyorum canım bende dayanılmaz gerçekten o acıya. bazen hiçbişey yok ama bazen ağzıma geliyor o kadar fena oluyorum. ben doktoruma sormadım açıkçası. zaten hamileliğimden öncede kullanıyordum rennie. bana arkadaşım ve kuzenim kullandıklarını söylemişlerdi ben ondan içiyorum.merak ettim bir sınırı var mı diye en fazla 3 kaşık içtim bende bugüne dek.

ah canım yaa keşke evde olsak dimi. çıkıp yürüyüş yapsak bebeciklerimizle. onları beklesek bütün işimiz gücümüz onlarla konuşup oyalanmak olsa. akşam eve gidince açıyorum karnımı okşuyorum oğlumla konuşuyorum. ona bişeyler anlatıyorum oda anlarmış gibi tekme atıyor bana. o kadar mutlu oluyorum ki. daha şimdiden ona vakit ayırmaya çalışıyorum işten kalan zamanlarımda. sende doğum izni bitince çalışçaksın dimi ?

sende kolay atlatmışsın canım şeker yüklemeni maşallah
bebişinde gayet iyi canım bence maşallah onada

slm kızlar
esimin izmir de olusunu fırsat bilip yeni evlenen ama çok uzakta oturan arkadaşıma gidicez annemle birazdan şimdiden yol büyümeye başladı yol güzümde biz çamlıcadayız o kurtköy de ist ardişlerim annarlar bi de trafik

evet hayatım çalışıcam şu yasa bi çıksa ohhh biraz kalırız bebişlerle...tek umudum o erken izne çıkmam için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…