2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Çok güzel bilgiler kuzum çok teşekkür ederim

Hava çok güzel gidin gezin tabi.
ben şuan sadece uyumak istiyoruuummmm

oğluşum aynı babası hık demiş burnundan düşmüş..

3-6 ay grubumuz

1-3 ay grubumuz

Hastane çıkışlarımız 2 takım biri 5li diğeri 20 li

Havlu ve alt açma takımımız

şimdilik bunlar ama daha çoooookkk eksiğmiz var..

evet hayatım çalışıcam şu yasa bi çıksa ohhh biraz kalırız bebişlerle...tek umudum o erken izne çıkmam için
6 ay olmazsa doğum izinleri 3 aylık bebeğimizi bırakmak zorunda kalıcaz. ben en çok ona üzülüyorum. 6 ayda en azından 5 ayı bitmiş olucak biraz daha büyümüş olucak bebişlerimiz. ben birde doğum izni bitince yıllık iznimide eklemeyi düşünüyorum iş yerimle görüşürüp. 1 hafta bile çookk kıymetli çünkü

Kızçemle gelebildik
Annemden size yazıyorumEşim akşam
yemeğinde ''hayatım senin boşuna boşuna evde durmana gerek yok.
Sİtede gezip tozacağına git anneme.Ben adamlarla ilgilenirim.Boya
badana işleriyle.'' deyince dün akşam anneme bıraktı bizi.
Hiç boya kokusu almadan badanadan sıyrılacağım.Pazartesi annemle birlikte
temizlik yapacağız.Canım kocam,hayatımın anlamı çok düşüncelidir
Şimdi keyif yapıyoruz ve annemle dışarıya yürüyüşe çıkacağız.Güzel havanın
tadını çıkaralım kızçemle açılalım
Sizleri kocaman öpüyoruzzz

oğluşum aynı babası hık demiş burnundan düşmüş..

şimdilik bunlar ama daha çoooookkk eksiğmiz var..
oğlun çook tatlı canım. ne güzelde poz vermiş. bizim ki son iki kontrolde hep sakladı göstermedi güzel yüzünü
aldıklarında çok şirinmiş güle güle kullan canım inşallah.
eksikler hiç bitmiyorki canım. aldıkça yeni bir eksik çıkıyor. dün lyre nin gönderdiği listeye baktım şimdi ona göre bir hazırlık çalışması planlıycam.

hepsi çok güzel maşallah iyi günlerde giysin...sen kıyafeti çıkartmışın aradan..benimde sadece kıyafet kaldı..ama ben öle 3-6 ay falan almayı düşünmüyorum şimdi...hele şu 3 ayını bi atlatayım hayırlısıyla ozmanda çıkar alırız..yeni modellerden..bakalım hayırlısı

benim de ateş ölçer ile ana kucağı termos anne bebek çantası lahusa takımı boydan gecelik bu eksikler bitmiyor yahu yazdıkça geliyor aklıma

çok tşk ederiz teyzesi bnm oğluşumda hep eller yüzde oluyoda bunu yakalaya bilmek için yan yatırdı doktorum öyle aldık görüntüyü

sağol canım.. aslında belki bi kaç takımda daha alabilirim artık büyük şeyler kaldı..

benim de ateş ölçer ile ana kucağı termos anne bebek çantası lahusa takımı boydan gecelik bu eksikler bitmiyor yahu yazdıkça geliyor aklıma

aynen canım o saydıkların bndede geçerli.. Beşik, araba, ana kucağı (puset), emzik biberon takımı, gecelik (bi takım var bi tanecik daha alıcam), çantamız yok ayhhh daha çıkıyo varda varrrr...

aslında daha hiç bişey almamışım :18: Gözüm korktu bir an 3 aycık kaldı çabuk geçer artık.. bn zaten hep son 3 ay kala başlarım demiştim şuan heycan bastı yaa..

Son düzenleme:
bende onlarla ilgili bir liste yaptım canım. önümüzdeki ay onları alıcam.
aklımdakileri yazayım bende.
2 emzik - 2 biberon - ateşölçer - küvet file takımı - tarak fırça - tırnak makası - şampuan - lohusa takımı - bebek çantası bunlar vardı galiba listemde yaklaşık ta 400 tl fiyat çıkarmıştım. alacaklarımı markalarını fiyatlarınıda yazıyorum. gidip alıyorum sonra. bir de ateş ölçeri alından dokundurmadan ölçen bişey alıcam.sen nasıl bi ateş ölçer düşünüyorsun ??

bizde çok uğraştık her yerden baktık ama yok göstermedi oğlum yüzünü. çıkınca görürsünüz diyor heralde

eksikleri artık yavaş yavaş bitirmek lazım canım. zaman iyice azalıyor. hepsini tek seferde almak çok zor gerçekten

ara ara eksiklerimizi paylaşalımda aklımıza gelmeyenleri hatırlayalım bak mesela küvet sağol nddd cim..

kızlar dün iyi olmadığımdan bahsetmiştim akşam üzeri tansiyonumda 8e 4tü eşim geldi sağolsun ilgilendi benle şimdi iyiyim çok şükür başım zonkluyor az biraz ama gerilmem azaldı sanki ağrımda azaldı,
sabahta kalkınca duş aldırdı eşim sağolsun saçlarımı kuruttu kendime geldim biraz
cevap yazan düşünen herkese çok teşk. ederim fıstıklarım
hepinizi çok çok çoookkkkk öpüyorum
kendinize ve tosbaklarınıza cici bakın

biz bi öğle molası vericez görüşürüz yine...

çook geçmiş olsun canım. iyi olmana sevindim.
ne güzel eşinde bakmış sana. o ilgide iyi gelmiştir sana
çünkü biz bayanları bazen ilgisizlikte hasta edebiliyorrr.
bundan sonra çok yorma kendini canım. artık iyice ağırlaştık. normalmiş gibi davranmamalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…