2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Bu uçak muhabbetini bilmiodum ben ya biz de haftaya cuma gidices giresuna kısmetse ve ben tam 28. haftamda olcam kısmetse onu soralım bakalım hem aynı gün doktor randevumuz da var... Birde şimdi tetanoz aşısının ikincisi için 22 nisanda gel dedi hemşire, tam gününde mi olmak lasımki ??? bi hafta sonra olsa ne olur acaba??Fikri olan varmı??

Herkese mışıl mışıl uykularr...

günaydınnnn..yine bugün haftasonu ve yine topik bomboşşşşşş :KK43:((umarım herkes için iyi bir haftasonu olur..biz çalışanlarada ...

Gunaydin kizlar cookk isim var bu gun.boya badana temizlik.ablam gelecek oglenden sonra.ne yapacaz bilmiyorum.cok buyudu gozumde boya isi..:KK52:

Gunaydin kizlar cookk isim var bu gun.boya badana temizlik.ablam gelecek oglenden sonra.ne yapacaz bilmiyorum.cok buyudu gozumde boya isi..:KK52:

günaydın cnm...aman sen sakın karışma ve o ortamda bulunma...diğer ufak işleri yap ...kolay gelsinnn :))

Güzel anneler ve melekleri nasılsınız bakalım biz iyiyiz kızımlan ama aranızda akşamları karnı gerilip patlayacak gibi olanlar varmış aynı dertden bende buzderibim ve bayadır oluyor bana birde biraz yürüyüş yaptığımda karnım taş gibi oluyor yemekten sonrada gerim gerim geriliyorum patlayacak gibi doktoruma sorucam mutlaka ama tahminim gazdan dolayı zaten hamile kalmadan öncede gazlı biriydim yemekten sonra karnım davul gibi olurdu dünde öyle olunca yarım meyveli maden suyu içtim sonra rahatladım çok şükür bebişimde hiç kıpırdamadı anca ben rahatlayınca gece hareket etti yani normal bir durum sanırım buuu:44::44::44::44::44:

işin rahatsa eşinle bir daha konuş bence en azından bebeğin olası masraflarından bahset. belki o zaman oda biraz daha yumuşar bu konuda.bende haziranın ortasına kadar çalışmayı düşünüyordum aslında ama şuan bile çok zorlanıyorum. işim gereği çok fazla ayakta kalıyorum. ne kadar da oturup dinlensemde çoğunlukla ayaktayım bu da günden güne zorluyor. bence şimdiden düşünmeyin izin işini mayıs başında kendini de dinle bakalım iyi hissedersen eşinle bir daha konuşursun.

işim rahat çok şükür.hem annemede yakın 10 dk falan.bakalım ilerleyen zaman neyi göstericek.bugün konuşucam inşallah izin verir kuzum

Canım sen bu iyi niyetini burda yazdın ama patrona sakın ödeme şekli önerisinde bulunma...Sadece tazminatımı almak isterim gibi konuş
Bölük pörçük paranın bereketi olmuyor.Biliyorum sen ona bile razısın ama o toplu vermek zorunda :KK66:

:) yok canım benim bulunmam.yeterki versinde tazminatımı istersen çek versin sorun değil

aynen öyle iş maddiyata gelince herkesin sevgisi bitiyor ne yazık ki. ama sen yinede bi şansını dene canım.bence insaflı davranacaktır. benim bizim iş yerinede bu tarz konularda pek güvenim yoktu. ama benim bi pers ayağındaki problemden dolayı işten çıkmak istedi. ameliyat olmuştu ama yinede zorlanıyordu. tazminat olmasada en azından çıkışımı verselerde işsizlik maaşımı alsam demişti.1 yıldır çalışıyordu. bende görüştüm umutsuz bir şekilde ama kabul ettiler hem tazminatınıda verdiler. öyle sevindiki kızda çok borcu vardı onunda. bence senin patronunda anlayışlı davranıcaktır. ihbarı vermesede hiç olmazsa kıdemini verse yine yeter.inşallah kabul ederler canım :KK16:

ihbarı falan düşünmüyorum canm yeterki beni hakkım olan kıdem tazminatımı versin ve beni işten kovsunda bende işsizlik maaşımı alabileyim.işim evime çok uzak 2 araç değiştirmek zorundayım yakın olsa doğumdan sonra geliim diyim ama bunun mümkünatı yok.inşallah insafına denk gelirimde verir tazminatımı

pc öğretmeni canım arkadaşların dediği gibi onlar doğduktan sonra anlıyorlar herlde hepsi değil ama çogu öyle sanırım. sen canını sıkma inşallah o da farkına varacak önceliği bebişiniz olacaktır...
odunluk içlerinde var işte ben de doluyum bugün neyse :))

mucizevi çok güzeller hayırlı olsun :)

paradoksscum arada öyle bi geriliyor ya davul gibi hele bi de derin nefes almaya çalış öyleyken off çatır çatır çatlıyacak gibi hissediyorum valla. geçmiş olsun canm dinlen bakalım biraz

nddd canım nevresim takımı daha çok lazım olmaz mı ne bileyim çok da güzelmiş :)
pike battaniye gibi bişey zaten çokta battaniye aldım. nevresim takımı daha iyi olucak sanırım :KK16:

Merhaba kızlar

Bugün kontrolümüz vardı, Rabbim'e çok şükür kızlarımın gelişimleri normal ve çok iyiler.:KK16:

Bugün bir de şeker yüklenmesi yapıldı, biliyorsunuzdur sınır <140 ama benim 146 çıktı. Doktor pazartesi 75gr glikoz daha yapalım dedi. Olmazsa dahiliyeye sevk edecek. Şeker yüklemesi yaptıranlar bu değer çok mu yüksek?

günaydın canım. kızlarının iyi olmasına çok sevindim. :KK16:
benim şeker yüklemesi 75 lik yapılmıştı 104 çıkmıştı değeri. doktorda normal demişti.senin doktorun bişey dedi mi peki ?

aynısının nevresim takımını miniçol bebeden 31 tlye almıştım.bence nevresim al daha kullanışlı olur. zaten battaniye iş görür.

günaydın canım bende nevresimi almaya karar verdim. 30 tl butik bebede. e birde kargo var tabi. ama hafta sonu kargo bedava oluyor galiba ona göre alıcam :KK1:

Çok teşekkür ederim, evet dün o pasajdaydım iki saate yakın elbise denedim pantolon denedim ama güsel olmadı hiçbiri, çok hamile kıyafeti gibi:):) bi elbise beğendim çook ama boyu kısa oldu falan işte.Pes ettim çıktım sonra , bugün outlette defactoda güsel bi tayt kotla tshırt buldum aldım ama nihayet kafama göre:):) o kadar mutluyumki şu an:KK16::KK16::KK16::KK16: Bu arada ilgilenirseniz izmitliler outlette panayır başladı bugün.:KK51:

bende dün defacto dan bi gömlekle bluz aldım canım. zaten birtek orda bişeyler bulabiliyorum bende :KK9:

günaydınnnn..yine bugün haftasonu ve yine topik bomboşşşşşş :KK43:((umarım herkes için iyi bir haftasonu olur..biz çalışanlarada ...

günaydın tatlım. yine ben varım. ama bende çok duramam bugün sanırım. çok iş var çookkk

kolay gelsin canım. valla düşününce bana bile zor geldi. işte çalışmak daha kolay boya badana işlerinden :KK9:

işim rahat çok şükür.hem annemede yakın 10 dk falan.bakalım ilerleyen zaman neyi göstericek.bugün konuşucam inşallah izin verir kuzum

inşallah canım hakkında hayırlısı olur :KK16:

ihbarı falan düşünmüyorum canm yeterki beni hakkım olan kıdem tazminatımı versin ve beni işten kovsunda bende işsizlik maaşımı alabileyim.işim evime çok uzak 2 araç değiştirmek zorundayım yakın olsa doğumdan sonra geliim diyim ama bunun mümkünatı yok.inşallah insafına denk gelirimde verir tazminatımı
verir bence ya o kadar insafsız olamaz insanlar dimi. :44:

evet canım avcılarda oturuyorum komşum :))hangi hastaneye gidiyosun avcılardamı yoksa başka biyerdemi??

avcılarda gitmiyorum hastaneye kuzum. işyerim güneşlide o yüzden burda yakın bi yere gidiyorum annemlerde burda doğuma kadar burdayım.sen hangisine gidiyorsun avcılarda?

günaydın canm.hava çok güzel ama maalesfe bende çalışan annelerdenim:KK43:

günaydın cnm .sakın o ortamda durma cnm boya işi bitince bakarsın çok fazlada yorma kendini.

günaydın cnm...aman sen sakın karışma ve o ortamda bulunma...diğer ufak işleri yap ...kolay gelsinnn :))

günaydınlar hamısler ve cücüklerii nasılsını z bakalımm dün gece oglus benı aglattı gene yaa:KK14::26:
st 11 kadargene sesı cıkmadı tek tukk ses yaptı rahımuzerınde okaa bende babasına sıkayet ettım konus su oglunlaa benı zudu bgn halende uzuyor dıye sonra yattık babamız konustuda konustu ses yok!!acayıp dıl dokuyor opuyor fılan derkennn(cok sukur)pat dıye babamıza tepık atı hemde sert madem uyuyormus paşaamm:21::21::emir_bebek:ve ben bır aglamaya basladım esım dıyor ne oluyorr dıye hehe
ama 2 st uykumu olur ya?? oda az az vurma ıle uyku arasında az az vuruormus demkkı esım dedı bak uyandırdık oglanı dıye sonrakı bırakta uyusun hehe sabah a kadar tepık de tepık sınırlendırdık sanırımsamm hhe olsun ben uykusuz kaldım ama ıcım rahat ettı cokkk sukurrrrrrrrr:21::21:sonra babamız dıyor oglana bır rahat vermedın dıyee ehe:KK9::KK9:

sabahda 6,5 da kalktık babamızi işe gonderdıkk mutfaga gırdık bgn dolapa dırız ıcn yaprak sarca z komsularla bana (canınız cekerse yollayım hee:KK53:)ıcını hazırladım evımı temızledımm toparladım kahvaltımızıda taa 7 de yaptık babamız la sımdı ıse meyve yıyozz sıze bakıyoruzz:21: buldumbenım belımmutfak lavobosunda ıken bırseyler yıkayıp toparlarken agrıyor cozdum buyuk bulasıkları yıkadımm gene basladı lavobuyu sevmıyor cnm hehe neysekı buna sukur
şimdi gecmıse bakma zamanıı bakım da gelimmm
:KK55:

avcılarda gitmiyorum hastaneye kuzum. işyerim güneşlide o yüzden burda yakın bi yere gidiyorum annemlerde burda doğuma kadar burdayım.sen hangisine gidiyorsun avcılarda?

canım bu iş konusunda allah yardımcın olsun..anladığım kadarıyla doğumdan sonra çalışmayı düşünmüyorsun...burda tamamen patronunun insafına kalmış..benim bi arkadaşım senin gibiydi durumu saolsun patronu çıkışını verdi tazminatını verdi ve 1.000 tl de bebek için hediye demiş fazladan yatırmış hesabına...inşallah seninde böyle olur kuzum..kocanda kötülüğünü istemiyo dinlenmeni istiyo...ben işime geri dönücem doğumdan sonra buyüzden şu izin yasası bi çıksa bende hemen ayrılıcam izne..çıkmassa son ana kadar beklemeyi düşünüyorum..bizim şirket Allahtan her ay maaşımızı verecek toplu olmıcak yani..o konuda şanslıyım..bakalım hayırlısı..

bende avcılarda gitmiyorum cnm ..daha doğrusu avcılardaki tüm hastaneleri denedim ama hiçbirinden memnun kalmadım..yenibosnada nisa hastanesine gidiyorum

Ankaralı Turgut yozgatlı - YouTube

sabah sabah dınleyeesım var bu tarz hareketlı sarkılarııı yozgatlııııııııııııııııııııııııııııı

Keşke bebeğimin üzerine düşse :KK43: Şimdi bile ağlıyorum.
Sanki bebeği istemiyormuş gibi davranıyo, ben ne zaman bebeğime bişi alsam burnumdan getiriyor..
2 ay kadar önce araba aldık, borcumuz var, ama arabadan başka düşündüğü bişey yok artık.
Yok arabadan ses geliyo, yok arabayı çalıştıramadım, yok gazı bitti, yok kirlendi....
Çok şey mi bekliyorum bilmiyorumki..
Daha bebeğimin hiçbir hareketini merak etmedi, elini ben alıp koyuyorum karnıma..
Galiba kızım da küstü, hiç tepki vermiyo babasına :KK43:
Of Allahım başka dert vermesin ama çok kırılıyorum çooook :KK43:

Aslında yorucu bişi yapmamıştım ama hareket etmeyince korktum biraz.
Çünkü son 1 haftadır hareketleri dışardan bile görülüyodu..

Eşime gelince o hala benim hamile olduğumun farkında değil.. Ya da işine gelmiyo.
Bi insan bebeği için hiç mi plan yapmaz. Herşeyi ben düşünüyorum ben söylüyorum :KK43:
Ona göre daha doğuma çok zaman var, alınacaklar doğum yaklaşınca alınabilir.
Kalmış 3 ayım, hangi bi ihtiyacı alıcaz son ayda..Yavaş yavaş eksikleri tamamlayalım derdindeyim ben.
Af Rabbim, sen yardım et..
ınsl.ılerkı zmnalarda senı anlar cnm ya gec olmadan evet ark.dedıgı gıbı bazıları bebek dogunca ancakk anlıyorlarmıs ve cok etkılı oluyormuss baba lıgı bnm ark.öledıı esı pek tepkısızdı ama dogunca sımdı sbh uyanınca yanına alıyormus ıse gıdesı gelmıyor dıyor eskı kendıne ozen gsteren adam o ozen vaktını sh kızı ıle gecırıyor dıyorr:KK34:ınsl senn kıde akıllarnır ve ölede olur benım esımde arabasına cok duskun pazarları genelde onunlaa dıyorum artık yavasdan azaltkı ne bebegımız gelnc e araba yı elınden alıcaz oglumun o dıyorrumm :KK9::KK9:kusura bakma yaniiii benıme sımde dıyor daha 2,5 ay var dıyro laırız dıyor aa erken dogum dıyorum e az cok aldık kalanını sen doguma gırınce ben alırım dıyor:KK47:bende kusra kalma yıkanıp utulencekk cant ahazır olucak o ka dedım heh:KK9:

Kızlar bunlar da benim bebişe aldıklarım, kıyafet işini biraz abarttım galiba ama bazıları 3-6 ay ve 6-9 ay büyüyünce de giyer inşallah:21: Büyük eşyalarını daha almadık bakalım, internetten indirim bekliyorum:KK53:Eki Görüntüle 684340 Eki Görüntüle 684341 Eki Görüntüle 684342 Eki Görüntüle 684343 Eki Görüntüle 684344 Eki Görüntüle 684345 Eki Görüntüle 684346 Eki Görüntüle 684347 Eki Görüntüle 684348 Eki Görüntüle 684349 Eki Görüntüle 684350 Eki Görüntüle 684351 Eki Görüntüle 684352
cokkk tatlılar hepıcıdee ya güle güle gıysınler ınsl bak alısverıs hevesım kabardı heeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52:

ii geceler bayanlar
mercımeg nerdesın sen kızzzzzzzz:KK4::KK4:bu zaman oldu nerdesın sennn:KK57:bebiş nasılll hey gerı nereye gıttınn gel geri cabukk pless:KK70:

Merhaba kızlar

Bugün kontrolümüz vardı, Rabbim'e çok şükür kızlarımın gelişimleri normal ve çok iyiler.:KK16:

Bugün bir de şeker yüklenmesi yapıldı, biliyorsunuzdur sınır <140 ama benim 146 çıktı. Doktor pazartesi 75gr glikoz daha yapalım dedi. Olmazsa dahiliyeye sevk edecek. Şeker yüklemesi yaptıranlar bu değer çok mu yüksek?
merbalar cnm esın senn memurıyeten dolayı ayrı yerdedı dımı ALLAH kavustursunn canım benım:KK70: bende 50 lık yaptırdım sınır dedı 100 luk ıctım sukur normal cıktı merak etme ınsl norml cıkr sennkıdeeeeee:KK19:

Bu uçak muhabbetini bilmiodum ben ya biz de haftaya cuma gidices giresuna kısmetse ve ben tam 28. haftamda olcam kısmetse onu soralım bakalım hem aynı gün doktor randevumuz da var... Birde şimdi tetanoz aşısının ikincisi için 22 nisanda gel dedi hemşire, tam gününde mi olmak lasımki ??? bi hafta sonra olsa ne olur acaba??Fikri olan varmı??

Herkese mışıl mışıl uykularr...
cnm o asıların suresı oluyor senn ıcın yanıı ebeyı ara sor bence ıcın rahat etsınnn:KK70:
canım kendını yorma sakın olurmu? kolay gelsınn merly cımmmm:KK76:

Güzel anneler ve melekleri nasılsınız bakalım biz iyiyiz kızımlan ama aranızda akşamları karnı gerilip patlayacak gibi olanlar varmış aynı dertden bende buzderibim ve bayadır oluyor bana birde biraz yürüyüş yaptığımda karnım taş gibi oluyor yemekten sonrada gerim gerim geriliyorum patlayacak gibi doktoruma sorucam mutlaka ama tahminim gazdan dolayı zaten hamile kalmadan öncede gazlı biriydim yemekten sonra karnım davul gibi olurdu dünde öyle olunca yarım meyveli maden suyu içtim sonra rahatladım çok şükür bebişimde hiç kıpırdamadı anca ben rahatlayınca gece hareket etti yani normal bir durum sanırım buuu:44::44::44::44::44:
cnm ay buyudukce yerı daralıyor saıırm hepımızde ondan dolayı soru ıcındeyız takvımler bakıyorum artık 8.aydan gun laan bızler ınsll babagımız buyudugu ıcınn daralıyoruz bedede nefe s darıgı basladı sagıma soluma donerkenee nefes nefese kalıyorum artıkınnnnnnnnnn
gaz durumuda sabahalrı olyor bende:KK17:
ınsll cnm benım hak ettıgını verır yaaaaaaaaa:KK19:

canım bu iş konusunda allah yardımcın olsun..anladığım kadarıyla doğumdan sonra çalışmayı düşünmüyorsun...burda tamamen patronunun insafına kalmış..benim bi arkadaşım senin gibiydi durumu saolsun patronu çıkışını verdi tazminatını verdi ve 1.000 tl de bebek için hediye demiş fazladan yatırmış hesabına...inşallah seninde böyle olur kuzum..kocanda kötülüğünü istemiyo dinlenmeni istiyo...ben işime geri dönücem doğumdan sonra buyüzden şu izin yasası bi çıksa bende hemen ayrılıcam izne..çıkmassa son ana kadar beklemeyi düşünüyorum..bizim şirket Allahtan her ay maaşımızı verecek toplu olmıcak yani..o konuda şanslıyım..bakalım hayırlısı..

bende avcılarda gitmiyorum cnm ..daha doğrusu avcılardaki tüm hastaneleri denedim ama hiçbirinden memnun kalmadım..yenibosnada nisa hastanesine gidiyorum

aminnn canım inşallahhh.en azından 1 yıl çalışmıycam sonrasında annem bakıcak.ablamında kısmetse ikizleri olucak o yüzden annem bu zamanda ablama bakıcak.kayınvaldemde olmadığı için bebeğime 1 yıl ben bakıcam.inşallah iyi bi anına denk gelirim:)))dua ediyorum sadece hakkımı versin hediyesini istemem:))))
avcılardaki hastaneleri bende çok araştırdım ama kimse memnun değildi birde çok pahalı.nisa hastaneside çok iyi banada yakın ama gitmedim.hakkımızda hayırlısı neyse o olsun kuzum

sonra grüşmek uzere hnm larrrrrrrrrrrrr bır cıkıyoruz oglusumlaaaaaaaa yapraklar bızı beklerrrrrrrrrrr:KK54::KK55:hamarat oglum benım:KK9::KK9::KK66:

aminnn canım inşallahhh.en azından 1 yıl çalışmıycam sonrasında annem bakıcak.ablamında kısmetse ikizleri olucak o yüzden annem bu zamanda ablama bakıcak.kayınvaldemde olmadığı için bebeğime 1 yıl ben bakıcam.inşallah iyi bi anına denk gelirim:)))dua ediyorum sadece hakkımı versin hediyesini istemem:))))
avcılardaki hastaneleri bende çok araştırdım ama kimse memnun değildi birde çok pahalı.nisa hastaneside çok iyi banada yakın ama gitmedim.hakkımızda hayırlısı neyse o olsun kuzum

amin canm inşallah gönlündeki gibi olur herşey...

X