2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Eki Görüntüle 681018 inşşallah normal dogum yapar ve bu anı bızlerde yasarızzz cok dua edıyorum hayırlısı ıle normal dogumum olsun dıyeee hepımız ıcınnnnnn:21::21::21:(not:hazıran topıgınden alıntıdır:)

Eki Görüntüle 681018 inşşallah normal dogum yapar ve bu anı bızlerde yasarızzz cok dua edıyorum hayırlısı ıle normal dogumum olsun dıyeee hepımız ıcınnnnnn:21::21::21:(not:hazıran topıgınden alıntıdır:)

suzan ya tüylerim diken diken oldu...çok farklı bir şey bu yaa ...kim bilir bizler hangi duygularda olucaz..inşallah cnm normal oluruz ama ben o acıdanda çok ama çokkk korkuyorum nasıl dayanıcaz allahım kuvvet verrrrrrrrr

benm eşim de çok korkuyo :) oyuzden ayda 2 kere faln :) çok rahatım oyuzden ilk düşük tehtidm oldu dr yasaklmstı sorun yok soğucagınada ınanmıorum çunku sen doğur dıo 40 da cıksın 2. cocuk olucakmış :KK9: korkmayın hanmlar sevdıkten snra eşlerimz hç bse olmaz

Biraz rahatladim diyebilirim cnm umarim ole olur

canım hayırlı olsun...odasının bitmiş halinide merak ediyorum...hadi artık herkes bitirsinde bakalım bi minnakların şirin odalarına :))

odasını boşalttık bugün canım yarında park yatağı gelicek.şimdide şifonyer gibi bişey bakıcam odası için. büyük dolap almam heralde daha tam karar vermedim. odasına bir tanede tekli koltuğumuzu koydum. emzirme koltuğu gibi :KK1:önümüzdeki ayda emzik ateş ölçer banyo küveti gibi şeylerini alıcam.onun içinde bir liste yapmam lazım.:KK1:
o kadar rahatladım ki bugün anlatamam bebeğimiz için bişeyler yaptık hep öyle bekliyorduk bişey yapmıyorduk içim sıkılıyordu benim. şimdi başladık ya arkası gelir. ne almam gerektiğini daha iyi görürüm en azından :KK16:

bende çocuğun pek aklı ermeden bi kardeş sahibi olmasından yanayım aslında... 5-6 yaş sonrasında kıskançlık oluşabiliyor çünkü... örn; abimle benim aramda 5 yaş var ve ben bebekken üstüme yastıkları koyup bide kendisi otururmuş... şimdi çok seviyo o ayrı ama yine de istemiyorum o kadar yaş farkı... paylaşmayı öğrensinler istiyorum... bunu küçük yaşlarda sağlamak daha kolay kanımca... Allah izin verirse (şartlar neyi gösterir bilmiyorum ama) bende kızımız 1-1,5 yaşındayken tekrar bebek sahibi olmak için çalışmalara başlarız diye düşünüyorum... 3. çocuğu da istiyoruz elbette ama bu biraz da ikinci bebeğimizin cinsiyetine bağlı olucak sanırım... bir oğlumuz olursa üçüncü bebeği yapmayız ve anne-babalığın tadını çıkarmaya devam ederiz... eğer üçüncü çocuğu yapıcaksak, bunun için yaş faktörünü de dikkate almam gerekiyor... :KK34:

bende 3 çocuk çok isterdim ama o biraz zor sanırım. bakalım ilkini bir doğuralımda :KK1::KK1:

Canım çok güzel bunlar ya inşallah güle güle giydirmek ve kullanmak nasip olsun!

çookk teşekkür ederim canım. inşallah bebişimi içinde görmekte nasip olur.:KK16:

buraya yolun düşerse beni de davet edin kızlar :KK12:

ben çok isterim gelmeyi ama doğum iznine kadar benim hiç imkanım yok bir yerlere gitmeye.e doğum iznini alıncada gücüm kalmaz heralde. artık eylülde bebeciklerimizle görüşürüz inşallah :KK1:

oyy yesinler cicilerini... sağlıkla kullansın inşallah:nazar:

sağol tatlımmm :KK16:
Bizde oğluşumun odası için hazırlıklara başladık şükür. geriside gelir inşallah :KK16:

odasını boşalttık bugün canım yarında park yatağı gelicek.şimdide şifonyer gibi bişey bakıcam odası için. büyük dolap almam heralde daha tam karar vermedim. odasına bir tanede tekli koltuğumuzu koydum. emzirme koltuğu gibi :KK1:önümüzdeki ayda emzik ateş ölçer banyo küveti gibi şeylerini alıcam.onun içinde bir liste yapmam lazım.:KK1:
o kadar rahatladım ki bugün anlatamam bebeğimiz için bişeyler yaptık hep öyle bekliyorduk bişey yapmıyorduk içim sıkılıyordu benim. şimdi başladık ya arkası gelir. ne almam gerektiğini daha iyi görürüm en azından :KK16:

bende 3 çocuk çok isterdim ama o biraz zor sanırım. bakalım ilkini bir doğuralımda :KK1::KK1:

çookk teşekkür ederim canım. inşallah bebişimi içinde görmekte nasip olur.:KK16:

ben çok isterim gelmeyi ama doğum iznine kadar benim hiç imkanım yok bir yerlere gitmeye.e doğum iznini alıncada gücüm kalmaz heralde. artık eylülde bebeciklerimizle görüşürüz inşallah :KK1:

sağol tatlımmm :KK16:
Bizde oğluşumun odası için hazırlıklara başladık şükür. geriside gelir inşallah :KK16:

tabi canım yaa onlar için ufacık bişey yapmak bile çok mutluluk verici :)))bak emzirme koltuğunu iyi düşünmüşsün bende çok isterdim ama odası zaten çok küçük anca mobilyasını sığdırım başka bişey almaz yani...neyse bende sandalye koyarım orda emziririm kuzucuğumu..

evet cnmm bu senenin açılışını yaptımmmm :))) daha yemezdim mayısa kadar ama artık daynamadım resmen gözümün önünde dondurma resmi geçiyordu...hayatım benim bünyem çok zayıf bi rüzgarda bile hemen hasta olabiliyorum ben ve çok kötü atlatırım iğnelerle...eee napıym başka o yüzden çok dikkat ediyorum..mesela çoğunuz artık kalın mont ve atkıları çıkatmıştır ben hala sabah işe gelirken ve akşam çıkarken atkıyla dolaşıyorum :)))
Aman canım sen dikkat et o zaman az ye dondurmayıda. hasta olmaktan iyidir. birde hamilelikte hastalık çookk zor geçiyor :KK52:

Canım ben 7. aydan sonra almayı planlamıştım ama burada görüyorum ki herkes nerdeyse her şeyi bitirmiş :KK43: Bu arada hoşbulduk:)

canım o zamana kadar beklemeye can mı dayanır :KK9::KK9: ben tembelliğimden bu zamana kadar bekledim. şükür başladık artık :KK1::KK1:

doğrudur canım inanırım bazı bünyeler hassas ama gercekten ne kadar dikkat edersen o kadar cok hasta oluyosun malesef böyle...
bende atkı pek takmıyorum ama şu 2-3 gündür kalın montumu yeniden giymeye başladım havalara belli olmuyo :))) inşallah hasta olmazsın bakalım

bende dondurma diye agaca cıkıcaktım nerdeysee valla resmen agzımın suları akıyoduuu:nazar: afiyet olsun sana da :KK9:

iki gündür havalar şaşırdı valla Bursada kar yağıyor o kadar soğudu hava biranda. :KK53::KK53:

doğru söylüyosun canım şimdi burada alınması gerekenlerin ve hangilerinin iyi olduğunun araştırmasını yapıyorum artık hafta sonlarımı oğluşuma ayıracam :)

ayır tabiki :KK34: ama malesef erkek bebişlere çok az seçenek oluyor. ben o yüzden her görüp çok beğendiğim kıyafeti aldım. çünkü az olduğu için hemen bitiyor :KK1::KK1: birde indirimleri çok takip ediyorum iyi şeyler yakaladım hep öyle :KK34:

tabi canım yaa onlar için ufacık bişey yapmak bile çok mutluluk verici :)))bak emzirme koltuğunu iyi düşünmüşsün bende çok isterdim ama odası zaten çok küçük anca mobilyasını sığdırım başka bişey almaz yani...neyse bende sandalye koyarım orda emziririm kuzucuğumu..

bizimkinin odasında kocaman bi L koltuk var emzirme işini de orda hallederim sanırım... ayrıca kızımız büyüyünce o L koltuğu neremize kaldırıcaz asıl merak konusu bu :KK9:

oyyyyy çok muhteşem bir görüntü yaaa. bende bugün usg de oğluma bakarken onu öpüp kokusunu içime çektiğimi hayal ettim. misss oğlum benimmm :KK16:
İnşallah doğumlarımızda çok sıkıntı yaşamayız kızlar :KK16:

oyyyyy çok muhteşem bir görüntü yaaa. bende bugün usg de oğluma bakarken onu öpüp kokusunu içime çektiğimi hayal ettim. misss oğlum benimmm :KK16:
İnşallah doğumlarımızda çok sıkıntı yaşamayız kızlar :KK16:

amiiiinnnnnnnnnn

suzan ya tüylerim diken diken oldu...çok farklı bir şey bu yaa ...kim bilir bizler hangi duygularda olucaz..inşallah cnm normal oluruz ama ben o acıdanda çok ama çokkk korkuyorum nasıl dayanıcaz allahım kuvvet verrrrrrrrr

Bende sezeryandan çok korkuyorum sonra kalkamam ağrıdan bebeğime bakamam diye :KK50: her doğumda zorluk var aslında hiçbişeyin garantisi yok. hakkımızda hayırlısı olsun canım

benimde odam çok küçücük aslında ama ben oda takımı almıycam. bir tane park yatak bir tane şifonyer ya da iki dolap alıcam o kadar. o yüzdende tekli koltuğum çok rahat sığdı odaya.
zaten ilk aylar park yatağı büyük ihtimalle yatak odasında kullanıcam :KK16:

bizimkinin odasında kocaman bi L koltuk var emzirme işini de orda hallederim sanırım... ayrıca kızımız büyüyünce o L koltuğu neremize kaldırıcaz asıl merak konusu bu :KK9:
heheeheh kaldırmayın canım belki kızınız da çok sever o koltuğu

az önce biri kendi sitesinin linkini atmış. bende girip bi bakayım dedim ve bu kapı süsünü gördüm bayıldıımmm..
oğluma denizci konseptli bir oda yapmayı düşünüyorum. Bugün gezerkende gemili bir kapı süsü görmüştüm o da güzeldi ama bu çok orjinal tam hayalimdeki gibi :KK16:
acaba kendim yapabilir myim. veya bu sitedeki kıza sorayım kaça yapıyor diye. bana sıkıntı verir böyle şeyle uğraşmak :KK1::KK1:
$101_2606.jpg

az önce biri kendi sitesinin linkini atmış. bende girip bi bakayım dedim ve bu kapı süsünü gördüm bayıldıımmm..
oğluma denizci konseptli bir oda yapmayı düşünüyorum. Bugün gezerkende gemili bir kapı süsü görmüştüm o da güzeldi ama bu çok orjinal tam hayalimdeki gibi :KK16:
acaba kendim yapabilir myim. veya bu sitedeki kıza sorayım kaça yapıyor diye. bana sıkıntı verir böyle şeyle uğraşmak :KK1::KK1:
Eki Görüntüle 681054

güzel bencede...
ama fiyatını sor belki uygundur... ben kendim yapmaya uğraşamam gibi geliyo... kendim yapsam bile sonra onu beğenmem diye bulaşmıyorum hiç...

en çok gördüğüm bebek arabası markalarından biri pierre cardin. sonra da chicco geliyor zaten. Benim isteklerime pek cevap vermediği için ben pek bakmadım. Birde çok etkilemek istemiyorum ama ben ne kadar böyle çift tekerlekli araba gördüysem döndürürken çok zorlanıyorlar. ama tek tekerlekli olanlarda öyle bişey görmedim ben hiç.ben o yüzden hiç düşünmedim böyle bir araba.

şimdiki modellerde tabi bazılarında çok rahat bütün tekerler 90 derece dönüyor ayarlayabiliyorsun yani bir bak bence hemen karar verme

Annişler benim mide çok kötü
Göğüs aralarım acayip yanıyor şuan resmen ağlıyorum.evde havuçta yok ki yiyim.
Sizlerinde mide ekşimesi başladımı?

Son düzenleme:
güzel bencede...
ama fiyatını sor belki uygundur... ben kendim yapmaya uğraşamam gibi geliyo... kendim yapsam bile sonra onu beğenmem diye bulaşmıyorum hiç...
benimde gözüm yemiyor kendim yapmaya ama çook beğendim. ben bi anneme göstereyim bakayım o anlar böyle şeylerden. ben malzemesini alırım oda diker. bişeyler örmek istiyor annem ama artık zor geliyor gözlerde yakını görmez oldu bu dikip kesmeli belki yapar :KK1::KK1:

X