2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
hemde nasılll başladı benim boğazıma kadar yanıyor. rennie şurup kullanıyorum canım ben. bi süre sonra yenilen şeylerde etki etmiyor o yanmaya. ilacı içmeden olmuyor yani. ağzıma acı su geliyor benim o kadar fena durumdayım yani :KK50:

Evet aynen benimde çin işkencesi gibi.Bi doğsun bu bebişler ben totişlerini ısırıcam bu günleri hatırlayıp :KK9:

geçmiş olsun ya benm de 3-5 gündür aada yanıyor ama dayanılmayacak gibi değil yani idare ediyorum. ben de sabahları mide ağrısı oluyor haplardan mı artık bilmiyorum işte ona dayanamıyorum. böyle karnım da taş gbi oluyo 15-20 dk sürüyo Allahtan:KK50:

bu arada arkadişler bu akşam öylesine civile uğradık kocişle ama araba alıp çıktık kısmet işte:KK1:

Baby2Go 8809 Proton ift Ynl Bebek Arabas (2013 Model Yeni Renkler ) % 20 ndirimde.. - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

çok beğenerek aldım katlanınca küçücük kalıyor gayet kullanışlı geldi bana. bu kırmızıdan aldık
:KK49:

Allah tan senin ki kısa süreli öğleden beri çekiyorum. :26:
Bu arada güle gülekullanın arabanızı. :KK16:
Ben bir yerde duydum bu araba tekerleri sağlam olanlar kauçuk olanmış sizin arabanın tekerleri kauçukmu içi boş olanlardanmı?

ahh canım okdar iyi anlıyorumki seni bende 1 ay önce başladı ama dayanılacak gibi değildi gerçekten...geçen hafta doktor randevum vardı bişeyler yapın dedim..rennie şurup verdi ve herkes içiyo hiçbir zararı yok günde 8 kaşığa kadar içebilirsin dedi...inan bir haftadır okadar rahatımki....midem yandığı an hemen içiyorum en az 2 saat rahat ettiriyo valla...sende sor bi doktoruna izin verirse iç hemen ..

Ay canım.Uzun süreli ilaç yokmuymuş 2 saatte bir içilmez ya... :44:

biz de pazar günü ikeadaydık. aynı beşiği beğendim, çok tatlı duruyor ama sallanmadığı için vazgeçtik. oradaki görevli ilerleyen zamanlar için sallanan beşikler gelecek dedi.talepler o yöndeymiş. ama bize yetişmez tahminim. şimdi yavrularımızın paşa gönülleri ne isteyecek bilinmez. o yüzden sallanabilen ve sabitlenen bi beşik almayı düşünüyorum ben.

Ben sallamaya ve alıştırmaya karşıyım o yüzden sabit olanlardan alıcam.(Ay büyük konuşuyorum heralde bide benim bebiş sallanmak istermiş hep.) :KK1: :KK1:

Son düzenleme:
ben ilk aylarda hiç aşermedim ve o dedğin meyveden aşermeyi çok istiyordum hemde gecenin bi yarısı kocamı kaldırıp göndermekti hep hayalim ama olmadı :KK43:((hepte kocamın başına kalkarım bunu ban dua et bak seni hiç zorlamadım diye :))) artık yazın bol bol uygun fiyata yersin tatlım

vay hain vay:) demek öyle planların vardı kocişin için ama olmadı hee
valla benimde olmadı beee amaaan ne şanslı adamlarmış bizimkilerdeeeee

Eki Görüntüle 681018 inşşallah normal dogum yapar ve bu anı bızlerde yasarızzz cok dua edıyorum hayırlısı ıle normal dogumum olsun dıyeee hepımız ıcınnnnnn:21::21::21:(not:hazıran topıgınden alıntıdır:)

bayıldımm bu resme ve yazıyaaa

canlar ben yemeğe gidiyorum...vee yemekten sonra ne olursa olsun artık dondurma yiycem çok kararlıyımmmm:))) ılık suyumuda hazırladım inşallah hasta olmam...
Her zaman buluşup tanışmak ve bu muhabbetleri sanal ortamdan gerçeğe taşımak taraftarıyım... Biz kasım anneleri eşlerle beraber tanıştık son sürat görüşüyoruz..
O yüzden İzmir veya İstanbul da buluşma olursa haberim olsun:KK49:

Son düzenleme:
Hanımlar sabahın köründe her zamanki gibi ben ayaktayım :KK9: alıştım artık bu saatlerde kalkmaya! benim kız harakiri yapıyor sanki içimde bir lavaboya kalkıyorum sonra uyku yok :) şimdi bir kahvaltı yapalım sonra da geçmişi okuyalım.. :KK16:

Hanımlar sabahın köründe her zamanki gibi ben ayaktayım :KK9: alıştım artık bu saatlerde kalkmaya! benim kız harakiri yapıyor sanki içimde bir lavaboya kalkıyorum sonra uyku yok :) şimdi bir kahvaltı yapalım sonra da geçmişi okuyalım.. :KK16:

günaydın cnm bende uyandım.bebegim acıkmış az önce bir bardak süt içtim.benm bebişte çok tekmeci.açlığa dayanamayınca anneyi uyandırıyor.uyku sorunu çekiyorum.biraz zorla uykuya dalanlardanım.umarım doğunca bebiş benim gibi zor uyuyan olmaz.gelir uykusuz geceler.

bende çocuğun pek aklı ermeden bi kardeş sahibi olmasından yanayım aslında... 5-6 yaş sonrasında kıskançlık oluşabiliyor çünkü... örn; abimle benim aramda 5 yaş var ve ben bebekken üstüme yastıkları koyup bide kendisi otururmuş... şimdi çok seviyo o ayrı ama yine de istemiyorum o kadar yaş farkı... paylaşmayı öğrensinler istiyorum... bunu küçük yaşlarda sağlamak daha kolay kanımca... Allah izin verirse (şartlar neyi gösterir bilmiyorum ama) bende kızımız 1-1,5 yaşındayken tekrar bebek sahibi olmak için çalışmalara başlarız diye düşünüyorum... 3. çocuğu da istiyoruz elbette ama bu biraz da ikinci bebeğimizin cinsiyetine bağlı olucak sanırım... bir oğlumuz olursa üçüncü bebeği yapmayız ve anne-babalığın tadını çıkarmaya devam ederiz... eğer üçüncü çocuğu yapıcaksak, bunun için yaş faktörünü de dikkate almam gerekiyor... :KK34:

bence de arada az yaş farkı olması daha iyi. Benim ablamla aramda 2,5 yaş var. Hem kardeşiz hem de hayatımızda her leyi birlikte yaptık. Arkadaşlarımız ortak oldu, ilk defa ailemiz olmadan birlikte dışarı çıktık, ilk defa yalnız tatile gittiğimizde birlikteydik. Tam iki arkadaş gibi buyuduk. Yaş farkı fazla oluncagenelde buyuk olan cocuk küçüğü yanında istemez. Küçük olan da büyüğü ispiyonlar filan. :) Böyle arkadaş gibi olunca aile de çok rahat ediyo. Bi yere gittiğimizde birlikte oldupğpumuzu birbirimizi hep koruyacağımız biliyorlardı. Ben ikinci cocuğu düşünürsem 3 yaştan fazla bırakmamak isterim.

ben de geçmişi okumak için erkenden oturuyorum güya ama okurken tekrar uykum geliyor :)) zaten gece uykusuzluklarım da iyice arttı..

kizlar hastane odasi suslemesi, bebek sekeri, mevlut malz. vs gibi urunleri kendileri yapacaklar icin bir adres buldum.. malzemelerini temin edip kendimiz hazirlayabiliyoruz.. sahsen listemi cikardim malzemeleri alip kendim yapacagim.. cunku son ay evde vakit baska turlu olmez heralde oyalaniriz hemde :) bakmanizi tavsiye ederim cok secenek var .. el becerisi ve tasarim gucuyle cok uygun fiyata guzel seyler yapilabilir ..

bebek şekeri ve nikah şekeri malzemeleri - birmax

Allah çok faydalı yıkılan bir adres... Ben aslında bonbon marketten şu sabunlardan yaptırıcam. Ama buradan da minik pembe cam şişelerden aldım. İçine badem şekeri değil de çakıl taşı şeklinde renkli çikolatalardan doldurucam. ayyy her şeyden aldım. organze kumaşlardan da aldım. silikon tabancasıyla silikon uç da aldım... Allahım aklımı koru. :) $ddd.jpg

bugün çok geçmiş birikmemiş şaşı olmadan geldik:KK9::KK9::KK9:
Ay daha 942 ye kadar okuayabidim :)

bende bundan almak istiyorum benim şehrimde de yok ikea acaba iç derinliği ne kadar ve ayarlanabiliyor mu ?

ya ayarlanabiliyormu parmaklık yatak ve iç derinliği ne kadar ?

doğunun gözünü seveyim bu konuda bayan olsun isterse 10 yaşında olsun yer veriyorlar ben ankarada egoda bayıldım resmen kimse yer vermedi ama konyamız iyidir:)

süper oldu bunu duyduğum benimde 37 cm çıkıyor :) kg içinde var mıki böyle bir formül :)
ürünün özelliklerinde açıklaması var canım 60- 120 2 katlı bir tarafı çıkabiliyor bu modelde parmaklık boyutlarını bilmiyorum alanlar var ama topikte
geçmiş olsun ya benm de 3-5 gündür aada yanıyor ama dayanılmayacak gibi değil yani idare ediyorum. ben de sabahları mide ağrısı oluyor haplardan mı artık bilmiyorum işte ona dayanamıyorum. böyle karnım da taş gbi oluyo 15-20 dk sürüyo Allahtan:KK50:

bu arada arkadişler bu akşam öylesine civile uğradık kocişle ama araba alıp çıktık kısmet işte:KK1:

Baby2Go 8809 Proton ift Ynl Bebek Arabas (2013 Model Yeni Renkler ) % 20 ndirimde.. - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

çok beğenerek aldım katlanınca küçücük kalıyor gayet kullanışlı geldi bana. bu kırmızıdan aldık
:KK49:

bende bundan istiyorum kırmızısından civile sordum 370 demişti sanırım nette biraz daha uygun 2 kere katlanıo hatcback arabası olanlar için ideal bi ara civilin internet sitesinde indirime girmiş 320 ye düşmüş satcı öle demişti aam kaçırdık tabi bakalım çok acelesi yok ya biraz indirim takip edeceğim bende:KK53::KK53::KK53::KK53:

günaydın sevgili hamişler gecmişi okumadan yazayım dedim dun e bebekte prıma prımıumcare bebek bezini 20 milyona aldım ındırımdeydı normal fiyatını bılmıyorum ama real marketınde aynı bez 32 tlydi :)

[h=5]Bu gün Kahkahalar , yeni heyecanlar , ve sürprizler olsun...
Buluşmak için telefonlaşmalar olsun...
Kavuşmalar olsun.. "biz" olsun; "ben" olmasın...
Mutluluk parayla, eğlence zoraki olmasın...
Kimse sıkılmasın, hastalık olmasın.
Bir kere söylensin ve yeter olsun .
En önemlisi sevgi olsun ...
Gözlerinizin içini güldüren,
İçinizi Isıtan, dostlukları güçlendiren;
Sevgi dolu, umut dolu bir gün olsun
Günaydın, günaydın herkese.
:KK16::KK16::KK54:[/h]

ben ilk aylarda hiç aşermedim ve o dedğin meyveden aşermeyi çok istiyordum hemde gecenin bi yarısı kocamı kaldırıp göndermekti hep hayalim ama olmadı :KK43:((hepte kocamın başına kalkarım bunu ban dua et bak seni hiç zorlamadım diye :))) artık yazın bol bol uygun fiyata yersin tatlım

bendensin eşim diyor ya arkadaş insanın canı bişey ister araştırırız bulurz gece gider alırt gelirim bende anlatırım hamile iken gece kalkıp şunu aldım diye ama yok diyor :)

canım nerelerdesin.
seninde bugün kontrolün vardı dimi? ne yaptın nasıl geçti ??

ya canım doktordan sonra oğluma alışveriş yaptık gelincede uyudum çok yoruldum giremedim :) artık başladık bizde liste yaptık dışına çıkmadan alıyoruz. kıyafet almayacağım artık o tamamlandı hemen büyüyecekler anneanne babanne de alıyor. yatağınıda aybaşında alcağız öyle işte. doktor amcamız haftası ile boyu ve kilosu uyumlu dedi. sordum bi anda yoruluyorum tansiyonum düşüyor vs dedim oda normal kocaman oldu oğlun artık dedi öyle :)

bugün çok geçmiş birikmemiş şaşı olmadan geldik:KK9::KK9::KK9:

ürünün özelliklerinde açıklaması var canım 60- 120 2 katlı bir tarafı çıkabiliyor bu modelde parmaklık boyutlarını bilmiyorum alanlar var ama topikte

bende bundan istiyorum kırmızısından civile sordum 370 demişti sanırım nette biraz daha uygun 2 kere katlanıo hatcback arabası olanlar için ideal bi ara civilin internet sitesinde indirime girmiş 320 ye düşmüş satcı öle demişti aam kaçırdık tabi bakalım çok acelesi yok ya biraz indirim takip edeceğim bende:KK53::KK53::KK53::KK53:

evet var ama özellikleirnde yatağın eni ve boyu yazıyor canım iç derinliği yazmıyor ben onu merak ediyorum asıl

evet cnm bende isterim hem yüz yüze birbirimizi görmüş oluruz..açıkçası ben buraya resmimi paylaşmak istemem nolur nolmaz üye olmayan herkeste burayı takip edebiliyor dimi??internette kişisel bilgilerimi paylaşmam ben..oyüzden böyle bir orgaanizasyon yapılırsa gidip biyerlerde güzel bir sohbet ortamı yapabiliriz...ist Avrupa yakasında oturan diğer arkadaşlarda fikirlerini söylesinler bakalım nolcak??

bende avrupa yakasındayım bencede istnbulda bir buluşma ayarlanabilir:)

günaydın herkese.benim de yine reflü başladı.arada bir oluyor böyle .gerçi biraz da yediklerimden.ilaç kullanmak da istemiyorum.

günaydın kızlarrrrr nasılsınız bakalım. dün gittik gördük doktor amcamısı :) malum ay başına 15 gün kaldı ay başında alacağım ben süt pompasını sizce hangisini almalıyım ? lansinoh, medela, philips mi alsam? birde emzik alacağım bir tane yedek bulunsun parmak emmesinde anlatan arkadaşlardan korktum çünkü onun içinde yine philipsin Ortodontik emzikleri var çene ve diş yapısnın gelişimine katkı sağlayan ne diyorsunuz?

Gereksiz olduğunu düşündüğün ne yazdın anlayamadım canım ? :44:

canım bi derdim vardı onu paylaştım özel bi konuydu benim için zaten utana sıkıla yazmıştım ama kimseyi pek ilgilendirmedi heralde o yüzden bende sildim..

günaydın bu arada nasılsın

X