2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

evet cnmm bu senenin açılışını yaptımmmm :))) daha yemezdim mayısa kadar ama artık daynamadım resmen gözümün önünde dondurma resmi geçiyordu...hayatım benim bünyem çok zayıf bi rüzgarda bile hemen hasta olabiliyorum ben ve çok kötü atlatırım iğnelerle...eee napıym başka o yüzden çok dikkat ediyorum..mesela çoğunuz artık kalın mont ve atkıları çıkatmıştır ben hala sabah işe gelirken ve akşam çıkarken atkıyla dolaşıyorum :)))

yok anasının gözü
kız sen epey mızmızsın ya

oh afiyet olsun

canım sıkılıyor benim de yapacak hiçbirşey yok.izleyecek birşey de yok tv de.

saol cabım :)))

bugün izlicek dizin yokmu??bazıları hergüne bi dizi sığdırya ondan sordum...benim izlediğim üç dizim var...muhteşem yüzyıl,seksenler ve yalan dünya...bak bugün seksenler var onu izleyebilirsin ben izleyemiyorum işteyim..biz eşimle hastasıyız ve gülmekten kırılıyoruz :))

onuda sevmessen internetten yalan dünyanın dünkü bölümünü izle benim yerime ben izleyemedim (şuaralar yalan dünyada fonemen olan bi vasfiye teyze var ortalığı yıkıp geçti o karakterle.....NE ÇEKTİN BE ADİYEFFFFF :)))

Canım ben 7. aydan sonra almayı planlamıştım ama burada görüyorum ki herkes nerdeyse her şeyi bitirmiş Bu arada hoşbulduk:)

:)))))) koptum resmen elleri öylemi

yok anasının gözü
kız sen epey mızmızsın ya

yok canım ya ne mızmızı ben istermiyim hasta olayım ama napıym işte bünyem çok zayıf..keşke bünyem olacağına kendim zayıf olsaydım derim hep :)))sen hiç grip olunca 1 ayda tam 23 tane iğne oldunmu??ne grip ama dimi...benim böyle ağır geçiyo işte hayatım ..

doğrudur canım inanırım bazı bünyeler hassas ama gercekten ne kadar dikkat edersen o kadar cok hasta oluyosun malesef böyle...
bende atkı pek takmıyorum ama şu 2-3 gündür kalın montumu yeniden giymeye başladım havalara belli olmuyo :))) inşallah hasta olmazsın bakalım

bende dondurma diye agaca cıkıcaktım nerdeysee valla resmen agzımın suları akıyoduuu afiyet olsun sana da

aman yarabbi tövbee....
ben de dişlerimden çektim ömrüm boyunca... hala da çekmekteyim... geçmişler olsun bebemmm ne diyim... ama bazı hastalıkların bazı vücutlarda kronikleşmesi ciddi ciddi zor iş...

Canım ben 7. aydan sonra almayı planlamıştım ama burada görüyorum ki herkes nerdeyse her şeyi bitirmiş Bu arada hoşbulduk:)

tabi canım bizim kızlar hızlı..bende ilk başlarda senin gibi düşünüyodum ama baktım olcak gibi değil aldım valla çoğu şeyini...bu ay sonuda odasını yerleştiricem artık hayırlısıyla...sende yavaştan başlasan iyi olur az kaldı bak sayılı gün geçiyo :))

saol canım..inşallah vardır evde ye hemen...burada da pek yiyecekten bahsetmek istemiyorum insanların canı çekmesin diye.. hele akşamları alan olur olmaz vicdan azabı çekerim sonra....

saol canım..inşallah vardır evde ye hemen...burada da pek yiyecekten bahsetmek istemiyorum insanların canı çekmesin diye.. hele akşamları alan olur olmaz vicdan azabı çekerim sonra....

:)) yok taze bitti ama suanda canım istemiyo başka tatlı yemiştim de:)))
zaten bu aşermek başka bişiymişşş birden içten geliyoo delircek gibi oluyosun olsa da yesek olsa de yesek diye

çok şükür şu devirde hersey var da zorlanmıyoruzz

doğru söylüyosun canım şimdi burada alınması gerekenlerin ve hangilerinin iyi olduğunun araştırmasını yapıyorum artık hafta sonlarımı oğluşuma ayıracam :)

ayyy çoook komik bişey yaa... ben 2. ayımdaydım daha kışın ortası kudurdum resmen bi meyve istiyo canım... kocamı aradım garibim nerden bulmuşsa almış 3 tanesi 20 tl... pazar günü de kadıköydeydik... bi baktım o meyve çıkmış kilosu 20 tl... aşkım dedim nasıl düştük böyle bi hataya... 3 tane yettimi yetmedi alır 1 kilo yerdim doya doya

ah aahh kadıköy bi başka..

ben ilk aylarda hiç aşermedim ve o dedğin meyveden aşermeyi çok istiyordum hemde gecenin bi yarısı kocamı kaldırıp göndermekti hep hayalim ama olmadı ((hepte kocamın başına kalkarım bunu ban dua et bak seni hiç zorlamadım diye :))) artık yazın bol bol uygun fiyata yersin tatlım

normalde hiç sevmemki...
işin en gıcık kısmı da o sanırım... normalde asla yemediğim şeyleri istedi canım hep...

olsun 3 tane müçtene nasıl iyi gelmiştir:)) sen yine iyisin bizim bi tanıdıgın biri 120 tl ye böyle azıcık azıcık seyler almışşşş

valla ne biliyim ya benim öyle seylerim pek olmadı iştee ama olsa kesin aldırırdım bendee kocam çok bekledi hadi canın bişey istemiyo mu alcam diye ama ı-ııhhh :) canım benim yaaaa
bizde 2 -3 sene bekledik ama bebiş için napalımm sonrada görme böyle oluyo demekkiii

he bide benim canım cok sakız çekiyodu ilk aylar deli gibi sakız çiniyodum falım hemde sadece damla sakızı

benimde tm tersi canım.bende yeni evlendim 10 ay oluyor adam çok istekli bende bebeğe bişi olur die çok endişeliyim.birşekilde isteklerini yerine getirmeye çalışıyorum ama artık ne kadar memnun kalıyor bilemiyorum.soğumasınıda istemiyorum.kaldım arada.[/QUOTE]

eeeee guzelde adam ıstemöıyo ne yapalım kızlar bazen ben dusunuyorum acaba kılo aldım dıye begenmıyomu benı dıye cok aklıma takıyorum ben bunu yaaa daha yenı evlendık pat hamıle kaldım ben ne yasadıkkı zaten ne bılım nasıl dıcemıde bılmıyorumkı ona offfff ....[/QUOTE]

ınsl cıkkmaz cnm

HIm söylediklerin mantıklı geldi canım.Bari kendimi biraz zorlayayım ya bu konuda[/QUOTE]

kızlar bnm dr onerıyor ve ıns normal ınden olur dogumlarımız

eslerınıze gelınce ısteksızlıklerı kg ye baglı dgldr bebege bırsey olur dıyedırkıı ne benm esım arastırmıs sprem faydası oldugu ıcın korumasız oluyor iş güç ler
ki sızde esını noraml dguma faydası oldugunu ve normal dogurmak ıstedıgınızı ınsl kıı duyurun belkım ısteklerı artarr ve sonrası sıze kalmıss dökturunn
bende sogumustum ama dr duyunca ve dogumda cekecegım sancınınnn daha hafıf olacagını dusunduk cee ıstek gelıyor ınanınn hehehe hersey oglumuu dırek kucagıma alma hayalımın gercek olması ıcın ınslll

benimde eşim 30 yaşında ben 28 geç mi olur yani 5 yaş :44:
bende biraz aralarında yaş farkı olsun diye düşünüyorum. bakalım kısmet o zaman nasıl düşünücez bakalım.
cok guseller cnm helee ayakkabısı pek tatlı yaa ı gunlerde kullansın ınsll

Dinen bi sakıncası yok dimi cinsel ilişkinin? doktorların dediğinden ziyade bunu araştırıyorum da bişi bulamadım.Sakıncası olsa bulurdum herhalde diye düşündüm bende en sonunda.
canım benım neden?sakıncsı olsunkı cok sukur kı helalımıle yapıyoruz ve helal olan bırsey ve elılıgın temelı olan bırseyy dımı ama

aynen bebegm mazarat lıgı pek omassa 1,5-2 yas dan sonraa ıkıncıye sonra aynı sekıldee 3.nasıp see tabıı hakkımızda hayırlısıı

canlar ben yemeğe gidiyorum...vee yemekten sonra ne olursa olsun artık dondurma yiycem çok kararlıyımmmm:))) ılık suyumuda hazırladım inşallah hasta olmam...
oo sen yenımı yıyon kız ben haftada 3-4 kez bır dondurma hopp cok hosuma gıdıyorrr:131::131::131:

wayy benım canımda cektıydı metro ya gıttık baulamadık adam 1 aydan gelır dedıydıı bende dedım nede olsa o zmana kdr dogum yokya bekleyelım vaktı gelınce dogalından yerızz ve suan vaktı vee her hafta alıyor bıttıkcee esım dıyor kronıklestı mı ne bıttıce yıyorsun daha gonlun gecemedımı dıye ve kg sı 17 tl dusmuz normaldee bayagı pahalıydıı nete arastırdıydım nerde ne zman cıkar dıyede o kadr yanıı hehehe ama suann hmm yarında alım durrr hehehe

benim de muhteşem yy favorim zaten çarşamba günü topiğe bekleriz.yalan dünyayla intikamı izliyorum bir de.bugün birşey yok

ay çok hoşsun güldürdün beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…