2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
şimdiki modellerde tabi bazılarında çok rahat bütün tekerler 90 derece dönüyor ayarlayabiliyorsun yani bir bak bence hemen karar verme

sağol tatlım. ben bugün aldım bebek arabasını. graco fusio aldık birde onun oto koltuğunu. çok beğendim içimede sindi. inşallah kullanıncada memnun kalırım

Ay daha 942 ye kadar okuayabidim :)

bende bundan almak istiyorum benim şehrimde de yok ikea acaba iç derinliği ne kadar ve ayarlanabiliyor mu ?

ya ayarlanabiliyormu parmaklık yatak ve iç derinliği ne kadar ?

doğunun gözünü seveyim bu konuda bayan olsun isterse 10 yaşında olsun yer veriyorlar ben ankarada egoda bayıldım resmen kimse yer vermedi ama konyamız iyidir:)

süper oldu bunu duyduğum benimde 37 cm çıkıyor :) kg içinde var mıki böyle bir formül :)

Annişler benim mide çok kötü
Göğüs aralarım acayip yanıyor şuan resmen ağlıyorum.evde havuçta yok ki yiyim.
Sizlerinde mide ekşimesi başladımı?
hemde nasılll başladı benim boğazıma kadar yanıyor. rennie şurup kullanıyorum canım ben. bi süre sonra yenilen şeylerde etki etmiyor o yanmaya. ilacı içmeden olmuyor yani. ağzıma acı su geliyor benim o kadar fena durumdayım yani

bende baktım canım çok güzel yapmış geröekten..bende oğlumun adını güzel bir şekilde yaptırıp kapısına asmak istiyorum ama nerde nasıl yapılır bilmiyorum ??

geçmiş olsun ya benm de 3-5 gündür aada yanıyor ama dayanılmayacak gibi değil yani idare ediyorum. ben de sabahları mide ağrısı oluyor haplardan mı artık bilmiyorum işte ona dayanamıyorum. böyle karnım da taş gbi oluyo 15-20 dk sürüyo Allahtan

bu arada arkadişler bu akşam öylesine civile uğradık kocişle ama araba alıp çıktık kısmet işte

Baby2Go 8809 Proton ift Ynl Bebek Arabas (2013 Model Yeni Renkler ) % 20 ndirimde.. - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

çok beğenerek aldım katlanınca küçücük kalıyor gayet kullanışlı geldi bana. bu kırmızıdan aldık

canım nerelerdesin.
seninde bugün kontrolün vardı dimi? ne yaptın nasıl geçti ??

ahh canım okdar iyi anlıyorumki seni bende 1 ay önce başladı ama dayanılacak gibi değildi gerçekten...geçen hafta doktor randevum vardı bişeyler yapın dedim..rennie şurup verdi ve herkes içiyo hiçbir zararı yok günde 8 kaşığa kadar içebilirsin dedi...inan bir haftadır okadar rahatımki....midem yandığı an hemen içiyorum en az 2 saat rahat ettiriyo valla...sende sor bi doktoruna izin verirse iç hemen ..

güle güle kullanın canım iyi günlerde ..

bende baktım canım çok güzel yapmış geröekten..bende oğlumun adını güzel bir şekilde yaptırıp kapısına asmak istiyorum ama nerde nasıl yapılır bilmiyorum ??
o da iyi fikir. nette araştırmak lazım vardır mutlaka yapan bi yer. tek tek harflerde satılıyor öyle bişeyde alabilirsin

bizde şimdi kocamla yazıcıdan kızımızın ismini çıkarttık... mukavvaya yapıştırıp kesip süslüycez inşallah... kapı süsü hazır almıycaz...

aa ne güzel hayırlı olsun canım. güzelmiş gerçekten inşallah memnunda kalırısınız kullanırken

bizde şimdi kocamla yazıcıdan kızımızın ismini çıkarttık... mukavvaya yapıştırıp kesip süslüycez inşallah... kapı süsü hazır almıycaz...
evde olsam inan bende yapıcam da en azından denerim. ama çalışırken hiçbişeye takatim kalmıyor. eve geldiğim gibi sadece uzanıp dinlenmek istiyorum. ama bu gemi çok aklıma yattı çok beğendim. inşallah annem yapabilir

inşallahhh çok da güzel olur eminim...

o da iyi fikir. nette araştırmak lazım vardır mutlaka yapan bi yer. tek tek harflerde satılıyor öyle bişeyde alabilirsin
evet internette baktım var bikaç tane ama oralardan almak doğrumu bilmiyorum ben pek internetten alışveriş yapan biri değilimde...artık olmadı eminönüne gitcem orayada bakıcam

kızlarrrr hepinizi çok öpüyoruz oğlumla...biz artık eve gidiyoruz ve iki gün izinliyiz inşallah bol bol dinlenicezz..ara ara sizede bakarız merak ederiz çünkü..burası bağımlılık yapıyor bakmadan duramayız artık :))

kendinize çook ii bakın tabi bebişlerede...

haydinnn iyi geceler...

iyi gecelerrrr..
bizede müsaade...

Perşembe günü cnm gelecek
Bİm dede bebek arabası 150 tl cuma günü

Cnm bende aynı beşiği ve birde şifonyer alıcam gardırop sonradan alıcam.

biz de pazar günü ikeadaydık. aynı beşiği beğendim, çok tatlı duruyor ama sallanmadığı için vazgeçtik. oradaki görevli ilerleyen zamanlar için sallanan beşikler gelecek dedi.talepler o yöndeymiş. ama bize yetişmez tahminim. şimdi yavrularımızın paşa gönülleri ne isteyecek bilinmez. o yüzden sallanabilen ve sabitlenen bi beşik almayı düşünüyorum ben.

evet internette baktım var bikaç tane ama oralardan almak doğrumu bilmiyorum ben pek internetten alışveriş yapan biri değilimde...artık olmadı eminönüne gitcem orayada bakıcam
pek bildik sitelerde göremedim bende.
kapı süsü bebek şekeri falan yapan yerlere sorucam bende bu gemiyi yapabilirler mi diye. belki yapan birini bulurum

iyi gecelerrrr..
bizede müsaade...

iyi geceleerr kızlarr öpüyoruz sizi ve bebeciklerinizi oğlumlaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…