2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Arkadaşlar bende birkaç haftadır sabah kalkınca birkaç dk ve çok ayakta kaldığım zamanlarda topuklarımda acayip bir ağrı olmaya başladı. bir de merdiven hareketlerinde diz eklemlerimde ağrı başladı. ağırlık arttığından diye düşünüyorum. topuk dikeni diye bişey varmış. öyle bişey olabilir. ama merak ettim acımı paylaşan var mı diye.:)

kızlar işten apar topar çıktım. sizle konuşurken işleri toparlamaya vakit kalmadı
evime geldim nihayet ama çookk yorulmuşum. bir duş alıp yatmak istiyorum ama bu saatte duş almayıda hiç sevmiyorum. kurulanıp yatana kadar gece yarısı oluyor. ya ben ne kadar tembel üşengeç oldum böylee. çok kızıyorum kendime

sabaha az kaldı. yarın 10 da doktorla randevumuz

bizimde yarın 9 da:) bakalım oğluşlarmız ne kadar olmuş:)

Herkeze iyi uykular bende daha dayanamıyorum uykuya...
Bol bol bebişlerinizi görün rüyanızda ben haftada 2 defa görüyorum emzirirken filan.

ben de geceleri sürekli rahatsızım ama Shuma yastık aldım inanın o kadar rahat ettim ki... Lavabo sorununuzu çözmez tabi ama onu da gun içinde bol sıvı tuketim yatmadan 2 saat once sıvı tuketimini kesmekle azaltabilirsiniz.

herkese günaydınnnnn uykucular nerdesinizzz =))

biz kalktık kahvaltımızı yaptık,ütümüz var iş güç derken öğle olur.sonra arkadaşlarla vedalaşma turları var ona gidicez kızımla
2 gün sonra düşüyoruz yollara inş.

cnm aynen ben bakıyorum annelere iş güç,gez toz!!o çocukla 2 dk vakit geçirim kaliteli zaman geçersin birşey öğrensin derdi yok kimse de.
e mesela hem sohbet edeyim geri kalmim istiyorsun hem bu çocuk niye ayakta gezerek yemek yiyor diyorsun.
vallahi evladın için gerekirse bir zaman fazla aktif olmucaksın o çileyi de çekip sızlanmıcaksın.
bir çocuğun düzeni otursun sen sonra onunla yap herşeyi değil mi?

dediğin gibi anneler hem herşey eskisi gibi olsun istiyorlar çocuklu hayata adapte olamıyorlar hem akıl vermeye kalkıyorlar.
en iyisi bildiğini okumak cnm.tecrübe edip görücez bakalım.
seneye bizde onlar gibi millete akıl vermeyiz inş. =)))

bende bunu beğendim
SET 4 LÜ ÇOK GÜZEL BİR MODEL BEBEK ŞEKERİ 95 TL GittiGidiyor'da 81497629
ama kelebek sanki erkek bebeğe olmaz gibi geld bana :44:

Arkadaşlar. Küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Arkadaşım sizler gibi gitti gidiyordan şeker aldı. Hiç ama hiç memnun kalmadı. Evet süsleri filan gorundugu gibi geldi ama ucuza kaçmak içiniçlerine koydukları badem şekerleri o kadar adi ve bayattı ki utandı gelenlere vermeye. İiçnden kurtu bademi cıkan bile oldu. Tabi herkes butcesine gore bir şeyler yapmak istiyor ama görmeden tatmadan alacaksanız bence badem şekeri yerine lavanta kesesi yaptırın. En azından riskiniz çok daha aza iner.

ellybundy ben arkalarına lavanta bağlatacağım arkadaşım öle yapmış.dediğin gibi en güvenlisi o

Ah tatlım yaşadığım şehirde eğer çarşıdaysam ne kadar AVM tuvaleti varsa hepsinin yerini öğrendim.Hiç bilmediğim pasajlara bile bu sebeple girmek durumunda kaldım.
Bebişin ağırlığı mesaneye baskı yapıyor totosunu kaldırmışsın çikoyla kandırıp ama ya ayakları oraya gelirse yada başı o zaman napıcan yine koşturucan wc ye

Üzülmeyin böyle diyetisyene başlarsınız doğumdan hemen sonra. İnanın kendi başınıza çabalamak ile arasındaki fark cok buyuk.Kesinsonuc alırsınız.

sabah sabah herkese günaydıııııııııııııııııııııııııınn

güzel bir haberle başladım güneee

önümüzdeki hafta bakanlıga 6 ay olması için belgeler gidecekmiş:))) ay inşallah onaylanırrrr

herkes kilodan bahsetmiş ben 25. haftamda 11 kilo aldım 85 falan görmesem diye dua ediyorum nasıl alıyorum anlamıyorum eşim istanbuldan geldiğimde yürüyüşe başlayacağız akşamları dedi inşallah faydası olur
oda çok tatlı markası neydi acaba güle güle kullanın

kızlar bir de dediki

bebek ters duruyor kafa yukarıda bacaklar aşağıda eğer şekil değiştirmezse sezaryen olman zorunlu hale gelir dedi ama yüzde 99 dönüyor dedi

benim bir önceki kontrolumde bas yukardaydı gecen haftakınde bas asagıdaydı bebekler sureklı değiştiriyo pozisyonunu onemlı olan doğumdan oncekı en son halı :))

Günaydın canım güzel bir haber :) Bakanlığa belge gidecek duruma geldiyse genellikle onay imzaları için gider..sonunda onaylanacak diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…