2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
konuları biraz geç takip ediyorum ama :))))

oglum 1 yada 2 yaşına gelince belki bu halılardan alabilirim eger arabalara düşkün olursa çok hoşuma gitti
hem kız hem erkek için olanını paylaşıyorum

unisex:
V iftlik Hal - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

kız:
vi Evcilik Pembe Hal - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

erkek:
vi Trafik Oyun Hals Mavi - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

Bu arada bebefix sitesini tesadüfen buldum ama çok güzel seyler var

Gayet iyi gidiyorsun 10 kilo haftana göre normal ...en fazla 3-4 kilo al bundan sonra...:)

gercekten mii bana cok gibi geldi ya
3-4 kilodan fazla alırım gibi geliyor bana cok hızlı kilo alıyorum sankiii
bide bebeğimin kilosu da maşallah daha geçen hafta 940gr dı düşün.. ama bebege alıyorsam iyi :)))

sen kaç kilo aldın?

Kizlar kendime hamile yastigi ararken bebeklerin yeni dogduklarinda yan yatmalari icin yastik varmis onu gordum yorumlari okudum alan herkes cok memnun kalmis yenidogan guvenli yatis yastigi diye geciyo fiyatida cok uygun

oo maşallah hamilelik yakışıo her bayana
Canım neden garip olsun bence çok güzel oda takımı oluşturmuşsun.Bunların yanına birde duvar rafı ekle bence şık durur.(ikea STUFA GRUNDLİK RAF ) Cibinlikte alabilirsin.

ikedaki cibinliktende alacağım dediğin gibi rafda yapacağız stickerler falanda olacak mobilyaların farklı oluşu garip olurmu bilemedim biri parlak biri mat mı kalır gardrobu gördüm yakından ama ikeadakini hiç görmedim

Evet canim.o benim 5 seneden sonra ce-eeee yapti melegim.2 kere tup yaptik olmadi.amelyat olacagim ay ogrendim.o da ablam tabiri yerindeyse resmen zorla isetti benio kadar korkuyordum ki yine negatif cikacak diye wc ye giriyordum unuttum yapmayi diyip cikiyordum geri iki uc gun boyle gitti.ablam bogazliyacakti artik beni.o ilk ani hic unutmam.acaba gozlerim mi sasi oldu dedim.cift cizgi goruyorum allaahimm.ablamin itekleyerek soktugu wc den donumu cekmeden ciktim kosa kosa rabbime sukurler olsun binlerce kere

Ben 10 kilo aldım dr um iyi gittiğimi söyledi.55le başladım 65 oldum ama bende hamileliği 70 te bitiririm diye düşünüyorum.Dr akşam ekmeği kesmemi tatlı abur cubur bırakmamı söyledi.:44: ama aklım hep abur cubur da o ayrı...

yok cnm ben görmeden kalitesine bakmadan alma demek istedim

kızlar ben daha birkaç kıyafetten başka birşey almadım ne diyorsunuz cuma memllekete gideceğim o zaman kimse tutamaz beniiiii

hihihi .. internet guvenliginin ustunden birkez daha gecmis olduk bu vesileyle

İkeanın sitesinde ayrıntılı malzeme bilgisi vs var onu oku sonrada diğer dolap firmasıyla konuşup ikisini karşılaştırmak mantıklı geliyor.Hatta ikeanın müşteri danışma hattına açıp detaylı sorabilirsin mat mı parlakmı

Kizlar kendime hamile yastigi ararken bebeklerin yeni dogduklarinda yan yatmalari icin yastik varmis onu gordum yorumlari okudum alan herkes cok memnun kalmis yenidogan guvenli yatis yastigi diye geciyo fiyatida cok uygun
hamile yastıgı neymiş kiii

aha süper komik ve eglenceli bi anı olmuş Allah da yüzünüzü güldürmüş ne güzel:)))
zaten hep tam bıraktıgımız ay yada kafamızın dagınık oldugu ay hamile kalmışız....

aynı gidiyoruz desene bende 50 yle başladım 60 oldum..
benim doktorum yeme içme konusunda hiç bişi demiyoo
bende kafama göre takılıyordum sabah kahvaltısında iyi ekmek yiyorum ama akşam pek yemiyorum

abur cubur ne istiyo canın:44: benim sadece dondurma bide arada cipss ve meyve suyu o kadar :))

ikeanın sitesinden ben hiç bişi bulamıyorum yawww siz nasıl buluyorsunuz....

ben de 9 - 10 kilo aldım su anda. Hedefim en fazla 16 kilo almak. yani son 3 ayımda 2'şer kilo almak. Hiç tatlı sevmezdim ben ama 4. ayımdan beri aşırı tatlı düşkünlüğüm var. sanırım o tatlılar aldırıyo kilo bana.

Kizz sorma.oyle oldu.inanmiyacaksin ama o ay kocayi bir ya da iki kere gordumcok yogun calisiyordum.gece 11 e kadar felan.nasil oldu ben de anlamadim.nasip iste...

Vallaa 8 kilo aldim.doktorun bi dovmedigi kaldi cok korkuttu beni.ama yine de tutamiyom kendimi

evett o aklıma gelmedi bak hiç sağolasın akrilik bazlı boya diyor malzemesinde diğerinde lake diyor karşılaştırayım bir

16 yı buluruz bence de ... artık hamileikten sonra sıkı bi diyet biri bekliyorz
zaten herkes yok uyumucaksınız diyo ya kesin kilo veririz napalım artık şimdi yemicez de ne zaman yicez
ben kendimi kısıtlamıyorum valla hiç ama sadece az ve herseyden yiyorum
gece yiyomusun bilmiyorum ama bence saat 9-10 da yenen seyler daha cok kilo yapıyoo

ben bi ara bimdeki yaglı gevrege sarmıştım ondan kilo aldım gibi ..
ara ara bi kriz geliyo
Kizz sorma.oyle oldu.inanmiyacaksin ama o ay kocayi bir ya da iki kere gordumcok yogun calisiyordum.gece 11 e kadar felan.nasil oldu ben de anlamadim.nasip iste...

aynen canım benimde öyle olduuu o ay en az çalışmamızı yapmıştık
kafa da bitiyo hersey demekki ne kadar inanmak istemesek de

ben cok sinir oluyodum stres yapma diyenlere sanki insanın elinde olan bişi deee olunca oluyo iştee

neyse inşallah kucagımızda da görürüz şimdi MUtlu olma zamanı oohh keyfini de cıkartıyoruz işteeeee

Vallaa 8 kilo aldim.doktorun bi dovmedigi kaldi cok korkuttu beni.ama yine de tutamiyom kendimi

çok iyi almışsın 8 kilo

8 kiloya mı cok dedi yuh artık
kaç kilo alman gerekiyormuş pekiiiiiiiiiiiiiiii

Günaydınlarrrrrrrrr
Babamızla kahvaltı yapıp geliverdik yine
Galiba geçmiş yine çok fazla konu konuşulmuş
Çok yazmadan hemen okuyayım bennnnnnnn geliyorummmmmm
artık ne zaman geliriz

Tatlım Sen nasılsın?? orda görüyorumseni yazmıyorsun

Sen kaç kilo aldın????

iş le hamilelik nasıl gidiyor?

neler aldınız bebişeeee

biz bu cumartesi günü odamızı almaya gidicez inşallahh

hava bugün biraz kötü iyi bari evdede olsa yapıyorsun sporunu

Yapalım kuzummmm yazın yaparsın diyorlar...Yaz kendini bir gösteriyor
hemen kaçıyor.Sanki yazın bu şiş göbişlerle spor ne kadar yapabileceğiz ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…