2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

hakkaten yaa seni yazmışlar oraya
sen en son kontrole gittiğinde bebeğin duruşu nasıldı?,seninle aramızda 1 ay var bizim

evreleri tamamlanmayan dukanda zaten o kiloları gerii almak garanti...

canım ne tesadüfff benimde eşim bebeğin odasını boşalttı bugün..kanepe vardı o odada onu çıkarttık yazlığa gönderdik...perşembe günüde duvar kağıdını yapalım diyorum ..annemle konuştumda az önce ne acele ediyosun dursun daha diyo yaaa deliricem ne acelesi doğurucam nerdeyse...sanki sürekli evdeyizde zamanımız bolmuş gibi konuşuyolar...

admen canım seninle aynı haftadayız sen kontrole en son gittiğinde bebişin kaç kiloydu?

Son düzenleme:
kızlar yaaa bi arkadaş dondurma yiyorum yazmışya...benimde son zamanlarda fena canım çekiyo ama yiyemiyorum hasta olurum diye benim bağdemciklerim hemen şişer bide havalar hala ısınmadıya yersem hemen hasta olurum biliyorum...ama dondurmada gözümün önünden gitmiyor yaaa.bebeğime bişey olurmu??hani derlerya istediğin bişeyi yemessen bebekte izmi ne kalıyomuş???

admen canım seninle aynı haftadayız sen kontrole en son gittiğinde bebişin kaç kiloydu?

canım geçen hafta gittim kontrole aynı zamanda detaylıyada girdim..585 kilo 29cm di...doktor haftasıyla uyumlu dedi çok şükür..burdaki bazı arkadaşlara sordum onların daha kiloluydu bende acaba zayıfmı bebeğim dedim ama sonra dedimki her bebek aynı olmaz doktor normal diyosa kurcalamanın bi anlamı yok dimi :=)) senin kaç kilo??bide senin ikinci bebeğindi dimi oğluşun olacaktı yanlış hatırlamıyorsam??

valla bebekte iz kalırmı bilmem ama eğer senin canın çok istiyosa bence erit dondurmayı yinede ye
aklında kalacağına midende kalsın

valla bebekte iz kalırmı bilmem ama eğer senin canın çok istiyosa bence erit dondurmayı yinede ye
aklında kalacağına midende kalsın

öylede canım dondurma bu erittikten sonra ne anladım ondan ((neyse bi kaç hafta sonra havalar ısın ve bolca yerim artık kahvaltıda bile :)))

ben nerdeyse 1 aydır yiyiyorum... ama hemen ardından ılık su içiyorum... hiçde bişey olmuyo... benimde boğazım çok hassatır...

ben 1 nisanda gittim boyunu söylemedi ama kilosu 650 gr. dedi
1 hafta önde dedi doktor oyüzden seninkini merak ettim
benim ilk sezryen bu da büyük ihtimalle öyle olcak. yani günümden önce doğum yapıcam
eğer 1 hafta öndeyse daha da önce doğum gerçekleşebilir ve geçen hafta gittiğimde bebek doğum pozisyonundaydı
çok şaşırdım daha erken çünkü?
benim bi oğlum var bide kızım olcak inşallah

canım yaa yeni dikkatimi çekti ne güzel evlenir evlenmez hamile kalmışsın..peki istiyomuydun yoksa kazaylamı oldu??allah isteyen herkese senin gibi bekletmeden nasip etsin ....biz biraz bekledikte..yinede şükürler olsun rabbim nasip etti...geç oldu ama güç olmasın sağlıcakla gelsinler :))

anladım canım aman sağlıkla gelsinde ha bir hafta önce ha bir hafta sonra...peki bu aylarda doğum pozisyonunda olunmazmıymış ben bilmiyorumda??

ne güzel allahım sana ikisinide nasip etmiş darısı başıma artık...kız çocuk hastasıyımmmmmmmmmmm...ikinciye artık nasipse :))

öylede canım dondurma bu erittikten sonra ne anladım ondan ((neyse bi kaç hafta sonra havalar ısın ve bolca yerim artık kahvaltıda bile :)))

evet yaz gelsinde dondurmayla yatıp dondurmayla kalkalım
ama hamdolsun benim bademciğim şişmiyo
küçükken bi kere şişmişti, hatırlıyorumda yok böyle bi ağrı..

ewet çoookk istiyoduk hemde... son zamanlarımız hep dua etmekle geçti Allah'ım aratmasın diye... rabbim dileyen herkese nasip etsin... 28 yaşında olmuşum daha da zaman kaybetmek istemedim açıkçası... eşim benden 3 yaş küçük ona göre pek sorun olmazdı da ben üzülürdüm daha geç anne olursam... çok şükür o da çocukları çok seviyo... hayırlısıyla kucaklarımızın dolduğu günleri de görelm inşallah...

amin canım allahda gönlüne göre vermiş...almışsın küçük çocuğu zaten ohhhh çıtır :)))ama resimde gördüğüm kadarıyla sen daha çok çıtı pıtı duruyosun ..maşallah

genelde bu aylarda pek dönmüyolar
son aylara doğru dönüyolar?
evet ya şaka gibi ben hala inanamıyorum kızım olacağına
hatta geçen hafta gittiğimde tekrar sordum hala kızmı diye
çok istiyodum inşallah Rabbim utandırmaz
isteyen herkese nasip olur inşallah
sanada

amin canım allahda gönlüne göre vermiş...almışsın küçük çocuğu zaten ohhhh çıtır :)))ama resimde gördüğüm kadarıyla sen daha çok çıtı pıtı duruyosun ..maşallah

evet nedense öyle bi durum var
teşekkür ederim çıtı pıtı tabirine...
bi de ikimizde kızımız olmasını çok istiyoduk... Allah'ıma binlerce şükür olsun ki, kalbimize göre vericek inşalah...

bencede yaa sen eşinden çoook daha küçük duruyosun? şaşırdım

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

hatta sana bişey anlatayım..14.haftaydı sanırım 2li test için gittik doktor cinsiyeti belli olmuş hazırmısın dedi..eşim hemen atladı söyleyin diye...erkek dedi....ama ben mal gibi oldum doktorun suradına bakakalmışım dondum resmen...doktorda korktu sanırım noldu bişeymi oldu iyimisiniz sevinmedinizmi diye soruyo ama ben duymuyorum o an :))) sonra eşim demişki şokta şuan kendisini okadar kız olacak diye hazırladıki bunu duymayı beklemiyodu dedi:))yani o kadar çok seviyorum kızları...ama şimdi oğlum olcak o canım parçam benim allahım nasip ettiya ikiside evlat yeterki sağlıklı ve hayırlı olsunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…