2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

bizde hep başından beri kızmı kızmı diye bekliyoruz her ultrasnda... bizim hanım taaa 22mi 23. haftamı ne o zaman gösterdi ayrıntılıda... o güne kadar doktor sanırım bu erkek diyodu...yok dedim o kız... geçen hafta gittiğimizde tekrar sordu dr cinsiyet ne demiştim diye... eşim atladı... hocam kız demiştin erkek falan demiyceksiniz dimi diye... yok yok dedi hala kız

ben ilk çocukta yaşadım onu
doktor erkek dedi ben kaldım orda
hep kız istiyodum çünkü
ama gerçekten kız erkek farketmiyomuş
ama bunda doktor kız diyince bastım çığlığı
doktorda çok şaşırmıştı
ama öyle işte

ben bu gazla varyaaaaaa...
doğumdan hemen sonra inceck olurum söyliyimm

tatlım gaz değil gerçekten çok ii görünüyorsun..şuana aldığın kilolarda müsaade ette olsun artık...boşversene ya çocuk doğurucan okadarda olsun...hem bu yapıyla ilgili tamamen..bende kendimi bildim bile hiç çok zayıf olmadım..evlendiğimde 73 kiloydum ama göstermiyorum pek Allahtan kemikler iri :)))sonra biraz zayıfladım...sonra yine aldımmm...:)))hamile kaldığımda 76 kiloydum şuan 82 kilo olmuşum...90 la tamamlarsam ne ala(((

ayyy ne güzelll..darısı artık ikinciye inşallah...bunu bi doğurayım hayırlısıyla sonra iki yıl ara ondan sonra kız için çalışmalara devam :))))

Selam kızlar, ortalama kaç kilo aldınız, ben az mı aldım acaba?
Gerçi kilolu hamile kaldım (80kg), erkek kardeşim doktor, en fzla 9-10kg al demişti bana:)
Bakalım 3 ay sonra ne olacak halim. İştahta bi artış yok,normal yiyorum
Hamileliğimin başından beri toplam 6,5 kg aldım.

öylede canım dondurma bu erittikten sonra ne anladım ondan ((neyse bi kaç hafta sonra havalar ısın ve bolca yerim artık kahvaltıda bile :)))
bişey olmaz ya yemesende aşermek zaten psikolojik bişeymiş canım ama bende yiyorum :)

benimkide dönmüş 26.haftada doktor doğum pozisyonu almış dedi. yarın tekrar gideceğim sorayım bi pozisyon aynı mı diye

ya bende oğlan deyince. o kadar çok erkek istedim ki küçük adamlara bayılıyordum hep erkek bebekler dikkatimi çekerdi. 16. haftada sordum doktor oğlan dedi alkışladım resmen sevinçten :) ama 2. kız olsun süsleyelim :) Allah sağlık versn kız oğlan hepsi bizim :)

e bende o resimde 70 falanım zaten... bende iri kemikliyim ama ne biliyim ben sanki 100 görücem gibi...

bence az almşsın :) ben 65 ile kaldım şu an 72 yim hatta 73 e doğru süzülüyorum boyumda 1,70çom uzun değilim aslında çok iştahım artmadı daha doğrusu tutuyorum kendimi ama yinede alıyorum acayip bilemedim walla

cnm bende 6 kilo aldım...valla ben daha çok alırım diye bekliyodum ama çok şükür eski halimden pek bir şey farketmiyo birazcık karnım çıktı okadar...ama bu aydan sonra daha çok alıcaksınız diyolar ve ben bundan çok korkuyorum...şöyle bi 6 kilo daha alsam yeter :)

canım benim evde küçük eğer yaparsam veya yaptırabilirsem salona orta sehpa yerine onu koyarım büyük ihtimalle

Yok cnm benim salon bile denmez koltuklar arası bir yolluk atıyorum düşün artık nekadar küçük.

Canım ya 3 aylıkkken aaaa 6 ay olsun gör 6 ay oldum son aylar gör sen diyolar.
ya anlamıyorum bide birşey söylüyosun tv de bebklere şöyle davranın böyle davranın diye bende konu olunca anlatıyorum duyduklarımı ay sen doğunca gör öyle olmuyor işte görürsün sen diyolar.Bende susuyorum içimden ben pek ilgilenmedim demiyosunda diye gülüyorum...

tamı tamına 90 damızlık öküzler gibi hissediyorum şu an kendimi... neden böyle oldum yaaa

Canım ben 90 la hamiş kaldım 97 kiloyum 1.64 boy kimmiş damızlık.

e bende o resimde 70 falanım zaten... bende iri kemikliyim ama ne biliyim ben sanki 100 görücem gibi...

yarim bende çok takıyorum kafama ama burda 2 personel var bizim tedavi görüyorlar insan dua ediyor haline. eşimin iş yerinden bi arkadaşı geçenlerde oana demiş olmuyor elimde avucumda ne varsa tedaviye gitti bi arabam kaldı işte demiş. sonra senelik izne ayrılıp ankarada tedaviye gittiler üzüldük bizde Allah aratmasın ya

sana kesinlikle katılıyorum millet çok bilmiş bi onlar biliyor zaten her haltı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…