2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
aynen öyle... bi yerden başlamak lazım... günler uzadı aslında şanslısın... erken çıkışlarında çarşıdan alabilirsin... haftada 1 parça bişey alsan kârdır...

salı kontrolden sonra gidicez eşimle inşallah bir aksilik olmazsa. arabasını yatağını alıcaz.gideceğimiz yerde herşey var. çoğu eksiğini ordan toplarım diye düşünüyorum. paramız yeterse tabi ehehehehe

Allah yardımcınız olsun...

tabiki en az iki takım pijama olmalı kesinlikle her ihtimale karşı. bile olabilir bence

yatak konusuna baktım da bende şimdi :26: visco önermiyorlar.yarı ortaopedik olmalıymış.işbirin var 233 lira e o kadarda vermem yatağa yani
yarim seninkinin markası ne?

Dr.lar bebişlere lateks öneriyor visco gibi vücudun şeklini almıyor sünger gibi zamanla yatılan yer çökmüyor diyeymiş

Buraya bi göz atabilirsin canım;

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...islerinize-neler-aldiniz-14.html#post29655746

Ben hem pijama hem gecelik aldım aquanın. Yazlık, Ben aldığımda kıştı %50 indirim vardı ikisini 110a almıştım

allah yardımcın olsun canım çok yakın zamanda bende çok sıkıntı yaşadım çok üzüldüm sanada ama allah büyük dualarla yavrularımız sağlıklı olacak inşallah yaradan isterse ne olmaz inşallah senin bebeğinede sağlık ihsaneder dua edicem senin ve bebeğin içinde

canım boşver sıkıntı yapma hiç olmadı park yatakların kendi yatağından alırsın ablam uyku setinin yorganını koymuştu park yatağa oğluşu 1 yaşına girdi hala yorganları kullanıyor arkadaşımda yeni bir fikir verdi bana hani bizlerin kullandığı yatakların bir tarafında alez gibi kalın bir kısım oluyorya o kısımdan sorucam yatak satan yerlere belki bebek yatağı içinde vardır ayrı satılanı varsa eğer birde ondan alıcam park yatağının üstüne koymak için ee kışın birde yün battaniye sererim çarşafın altına olur herhalde diye düşünüyorum sanada belki fikir olur

ayrıca park yatağı aldığın yerde o beşiğe göre 3 çeşit yatak var ordan da bakabilirsin

zeytinyağı en güzeli tabi doğal yöntem. alternatif olarak lansinoh göğüs bakım kremi de olabilir, bebek emzirmesi gerektiğinde silinmiyor ve pişik için bebekte de kullanılabiliyor...
bunun haricinde ben de bebişime ne o bebek losyonlarından ne de bebek yağlarından kullanmak istemiyorum, sonuçta içinde birsürü katkı maddesi var, hiç yok deseler bile raf ömrünü uzatmak için var. en güzeli saf zeytinyağı.. arkadaşım hep bebeğine saf zeytinyağı kullanmıştı. çok da memnundu. en azından katkısız olduğu için içim rahat eder...

canım şimdi gördüm yazdıklarını ne olur bu kadar yıpratma kendini sonuçta sen bir can taşıyorsun onuda düşünmen lazım...

biz bebeklerimizi bekledik ve çok şükür kavuştuk..o yüzden Allah'tan gelen herşeye razıyız..doktorun dediği doğru olsa bile o senin evladın..

sen hiç o doktora bakma..bazıları çok terbiyesiz oluyorlar..ben çok okudum işte testleri çok riskli çıkıpta bebeği sağ sağlim doğan..içini ferah tut Allahın izniyle bebeğin çok sağlıklı olacak canım dualarım seninle

çok saol canım şimdi daha iyiyim düşünmüyorum artık bebeğime odaklandım onun için yapacaklarıma alışverişime kafayı yorucam artık dr mümkün olduğunca az gidicem ama bana ders oldu mevlam bir evlat daha nasip ederse asla şeker yüklemesi haricinde bir test yaptırmıcam bilseydim şimdide yaptırmazdım

bu arada günaydınlar kızlarrrr :)

hafta sonu 100lük şekeri yüklememi yaptırdım ama çok şükür değerlerim düşük çıktı yani şeker yok

doktoruma bugün göstericem yinede sonuçları

dün eşimle alışverişe çıktık..benki asla park yatak almam diyen kadın gittim park yatak aldımmmm

zaten bebeğime oda yapacaktım ben ama ayrıyetten yatak odamada bi beşik gibi bişey almak istiyordum..bambu beşiklere baktım 3-4 aydan fazla kullanma ihtimali hiç kesinlikle ve en ucuzu 400den başlıyor...sonra bi park yatak vardı e bebek mağazasından aldık 130 tlye baby&plus diye bi marka.. çok kaliteli bişey değil ama ben zaten en fazla 1 sene yatak odamda dursun diye böyle bi beşik aldım..anı kurtardık yani eşimle :)

mavili aldımmmm çok hoşumuza gitti..

sonraaa ana kucağı aldık oda sunny baby marka 0-13 kg olandan aldım en fazla bi sene hem sallama amaçlı hemde otoya bağlanıyor..

ben aslında chicconun istiyordum ama onun fiyatı 300 tlydi e 1 sene kullanıp yerine yenisini alacağım birşey için o kadar para vermek istemedim..ve çok memnun kaldık içi yumuşacık...1 sene sonrada sadece araca bağlanan bi oto koltugu alırız diye düşündük :)

bebeğimin ilk büyük eşyalarını aldım çok mutluyum kızlarrr dün gece heyecandan gözüme uyku girmedi

işte aldıklarımda bunlarrr

park yatak
Baby&Plus Çok Fonksiyonlu Park Yatak My Farm - e-bebek.com

oto koltugu(burda gözüktüğünden daha güzel )
Sunny Baby SB-402 Honey Taşıma Koltuğu Siyah - e-bebek.com

ha bu arada e bebek mağazısın personelinden çok memnun kaldık çok ilgili ve güler yüzlüler

Son düzenleme:

olsun canım öyle düşünme vardır herşeyde bi hayır demekki bunları yaşaman lazımmış..Allah bunca üzüntüden sonra sonunda yüzünü güldürecek inşallah canım..herşeyin bi mükafatı var sonuçta öyle düşün..

bir söz var ben çok beğenirim yine paylaşmak istiyorum..

Görelim Mevlam Neyler... Neylerse Güzel Eyler..

devamı..

Sen hakka tevekkül kıl

Tefviz et rahatı bul

Sabreyle ve râzı ol

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

Kalbin ana berk eyle

Tedbirini terk eyle

Takdirini derk eyle

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler...

içini ferah tut canım

sonucunun iyi çıkmasına sevindim sıkıntın bitmiştir artık ikiside güzelmiş güle güle kullanın bebek eşyalarına bakmak bile mutlu ediyor insanı almak dahada güzel tabi iyi yapmışsın park yatak almayla bambu beşikler çok cici ama çok kullanışlı değil malesef ah bizde bir başlayabilsek alışverişimize dün tam gidip alalım artık diyorduk trafik cezası yedik 350 tl kese sarsıldı yine beklicez galiba:)

Gunaydin kizlarr.ben 23+5 im bu gun.6. Ay kacinci haftada bitiyor.kafam cok karisiyor bu hesaplara.ilk ayi 6 hafta sayiyorlar sanirim.bi el atin yaa.anlatin bana:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…