2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Günaydınnnnn herkese...
Mutlu , sağlıklı, bol tekmeli, hızlı geçen (hatta hemen cuma günü gelen) bir hafta olsun...
Bu hafta kısmetse oğluşumu görücem 4.5 nerdeyse 5 hafta oluyo cumaya..
Yine kudurmuşsunuz nerden buluyosunuz bu çeneyi yaa sondan daldım bakalım geri doğru devam edicem..

evet bencede heyecanlılar ama yapıları gereği pek telaşa kapılmıyorlar heralde :)

he he eşinde benim gibi demek istanbul trafiğini hiç sevmiyor :) olsun canım bursada çok uzak sayılmaz bi hafta sonu gidersiniz işte ne güzel değişiklik olmuş olur

Yuppiiii 6 aylik hamileyim artiiikkkkk

ah canım yaaa kızma ablana kimbilir ne olduda ondan gelemedi. tabi önceden söyleseydi daha iyi olurdu. sende çok göze batan yerleri temizlersin. eşinide ara azıcık erken geliversin bugün

haftasonu gezilmiş canıımmm belliii kimsecikler yoktu yine 2 gün nöbet tuttum bende forumda
başka topicleri gezdik yalnızlıktan yeni doğum yapan anneleri okuduk duygulandııkk
ohh sende ne güzel gezmişsin missss

eheeheheh ilahi çok güldüm eşine yaaa. Bursa yolu daha düz geliyor demek ki o kadar bunalmış trafikten.
Buyrun canım bekleriz Bursaya bekleriz

Ben 8 yıl istda yaşadım alışığım trafiğe ama eşim her istanbul yolculuğunu söylene söylene yapar.Sabah kahvaltıda bu konuda tartıştık illa istnbula gidicez dedim.Akşam konu tekrar açıldı bende Bursada olur ama yol gözümde büyüyor dedim.Sonuçta iyi Bursada olur dedim.O da tamam canım istanbulda olur gezmiş olurduk o sebeple Bursa demiştim dedi.Ben tekrar Bursa olsun dedim.Bu hamilelik hormonları dengemi bozdu sanıyorum

Bursaya hiç üşenmez İstanbul trafiği ona ölüümmm gibi geliyor.Aslında Bursaya her dönüşte şu yusufun köftesini yemek için gidiyor desem yalan olmaz.

onun gözünde dünyanın bir ucuna gidilmiş yani olsun bişeyler yapıyor olmaları bile çok güzel.
Bende park yatak alıcam canım. bana en başından beri hep daha mantıklı geliyordu park yataklar

Dur kıız önce bir salı gelsin bende bir oğluşumu göreyim aradakileri silelim cumaya atlayalım

Yuppiiii 6 aylik hamileyim artiiikkkkk

eveeetttt

bizede ne yapsalar yaranılmıyor değilmi bende öyleyim şu sıralarr

Bursaya hiç üşenmez İstanbul trafiği ona ölüümmm gibi geliyor.Aslında Bursaya her dönüşte şu yusufun köftesini yemek için gidiyor desem yalan olmaz.

hehehe ama güzel hakkaten yaa. gelin gelin gezmiş olursunuz işte ne güzell. Hem belki banada uğrarsınız. bende ikea nın oralarda çalışıyorum

canım allah daha da hayırlı bir iş nasip etsin inş eşine, güzel haberlerle gel, allah elbet bir rısk verecek minnoşuna da size de üzülme

benim görümcem o poşetleri bazen yıkayıp tekrar kullanıyordu

oy maaşallah tosuncuğa benim bıcırık hala poz vermiyor dr bile uyuz oldu :))

canım üzülme benim de dayımın eşinin doğumunda bebişin ciğerlerini patlattılar çokşükür evde şimdi tabii bir ay hastanede kalmıştı, güzel haberlerini ver çok geçmiş olsun

hayırlı olsuunnnn

daha yeni bitirdim geçmişi birazdanda uyuyacam yarın şeker yükleme testimin sonucunu ve 2. tetanoz aşısını vurunmaya gideceğim inşallah hepinizi öpüyorum oğluşumla

avatar fotonuzu yesinlerrr çoook güzeell

benim görümcem de kervandan almıştı iki yıl önce bebek mobilyasını, ama kokusu iki yılda ancak çıktı, sanırım 4500tllik takımı tekstilleri dahil -halı hariç- 2750ye senetle almışlardı

ana dizini ilk kez duydum canım bilmiyorum ki bulursaan bana da haber ver

bizede ne yapsalar yaranılmıyor değilmi bende öyleyim şu sıralarr

Bende bende eşim benle nasıl konuşacağını şaşırmış durumda ne dese gıcık bişey söylüyorum. alttan almaktan fenalık gelmiştir adamcağıza

kızlar bu arada 842-890 arasındakileri okuyamadım gözüm yemedi muhtemelen işyerinde fırsatım da olmyacak, o sayfalarda önemlib ir gelişme varsa haber verin :))

kızlar size güzel ve bol sohpetler ben 6:30 uyandım şimdide gözlerim kapanıyor azcık şekerleme yapıp geliyom

hehehe ama güzel hakkaten yaa. gelin gelin gezmiş olursunuz işte ne güzell. Hem belki banada uğrarsınız. bende ikea nın oralarda çalışıyorum

Tatlım biz gelirsek ancak pazar günü gelebiliriz iş sebebiyle sende o gün muhtemelen evde keyif yapıyor olursun :)Hafta içi olsa yusufun köfteden getirirdik sana

kızlar bu arada 842-890 arasındakileri okuyamadım gözüm yemedi muhtemelen işyerinde fırsatım da olmyacak, o sayfalarda önemlib ir gelişme varsa haber verin :))

seni seniiii
sanırım o aralar ana kucağından falan konuşuldu. alınacaklar konuşuldu bende hatırlamıyorum kiii

sıvılar sayılıyor ama çay - kahve gibi kafeinli sıvılar sayılmıyor hatta bu tarz içecekler sıvı ihtiyacınızı arttırıyormuş bile. Doktorum soyledi bilginize. Çay içeceğinize bol bol salatalık yerseniz daha çok sıvı alırsınız dedi doktor. Çay aldığınız sıvıyı kaybetmenizi sağlıyormuş.

Ben de hiç bakmadım ama yaz olduğu için ve beli filan olmadığı için gecelik tercih edeceğim ben. Bu alışverişi ve emzirme sutyeni vs en sona bırakıyorum. Kaç kilo kaç beden olacağım iç bilmiyorum ki. HAziran ortasında alırım artık.

Canım önemli bir havadis yok..olunca haber ederiz.Kontrol paneline gir.Profil ayarlarından seçenekleri düzenleye gir ordan bir sayfada gösterilecek en fazla mesaj sayısını 20 olanı işaretle ve kaydet.Böylece kolayca msjları okur son sayfaya ulaşırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…