2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Arkadaşlar kafam karıştı fikrinizi almak istiyorum.Bebek odasını hazırlama konusunda zamanlama nasıl olmalı?Beğendiniz mi ?aldınız mı ?yada ne zaman alınmalı doğru zamanı kestiremiyorum :44:

ben pazar gunu baktım ilk defa... modokoya gittik annemle. Cogu yer 1 ay - 45 gün gibi bir teslimat süresi veriyor. Benim en cok begeindiğim ve kaliteli bulduğum Kervan Bebe oldu. Fiyatlar 3600 - 6000 arasında değişiyor. ;Tabi nakit verip pazarlık yaparsanız bu fiyatlar üzerinden daha da indirim olur. Ben bir modeli çok ama çok beğendim de 5500 tl idi. Biraz fazla geldi. DAha koltuğu perdesi halısı var. Genelde fiyatlara dahil olan şeyler büyüen beşik, 3 kapaklı gardrop, 3-4 çekmeceli şifonyer ve alt değiştirme masası,oyuncak dolabı bir de uyku seti ve yatak.

Nisan sonu sipariş vericez. Mayıs sonu - HAziran ortasına doğru elimizde olucak. Mobilyalar gelmeden duvar kağıdını kaplatıcam. Son 1 ay da kokusu çıkar. Halısını perdesini yaptırırım. Sonra da eLbiselerini yıkayıp yerleştiririz. Zaten ilk 5-6 ay odasında yatırmycam ama yine de bebek doğunca onları yerleştirmek için vaktim filan olmaz.

Asıl o diğil de eve yardıma gelen bayan da hamilekalmış benim:):) artık gelemiycek bana nereden bulucam yeni birini şimdi :KK43:

günaydın herkese bugün işe geldim ama valla dinlenmeye geldim desem yalan olmaz :) hafta sonu çok yoruldum.yorgunuz bizz :KK43:( benimde bu cumartesi şeker yüklemem var inş iyi geçer.dün tartıldım hamile kaldığımda 58 dim dünde 63.5 çıktım yani her ay 1 kilo almışım sanırım iyidir.bebişler iyi olsunda :))

merhablar hanımlar hayırlı haftalarmız olsun ınslll ben oglumu cok ozledım esım e cok dedım geceden berı ne olur bgn gıdelım dıye ama gıtmedıkaz sabret dıyor oda sabrete mıyor ama taa haftaya cumaa..bu arada bebegım gece 3, gibi uyandırdı benı kıı taa bu st kdrr gece zıpp zıp zıpp:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:ulaa dedım ne oluyor (sonra acıkmıstır dedım en son 5 de yeemk yemıstımm:KK17:)sonra cıkolu ekmek yedık oglumla ve daha da zıpp lamaya basladı hehe kı sbh namazındada öle dı cok sukurr ama sımdık uyuyorr babamızı ıse gonderırkende ölledıı ama mazarat oglusumm benı uyutmadı hıcc bugunn:21::21:bende kalktımm bebegımın beyazlılarını elımde yıkadımm asıcam bırazdann sonrada utuu sonra dıger kıyafetlerını yıkıcam ama onları makınede yıkar bır tozunu alırım magazada ne haldeler bılmıorumm cunkuu:KK8::KK8::KK6::KK6:

kızlar benım belım cok agrıyorrr dun sırtımda agrıdı kı sormayın gıtsın ama belım bır haftadır sureklı yaa her sbh o agrı ıle uyanıyorum suandada öle regl dakı bel agrısı gıbımmmm sızdede oluyormuuu

uyumuştur canım bebişin birazdan tekmelemeye başlar çok uzanmadıysan top oynarken sıkıntı olmaz. uzanmamak gerekiyor çünkü
evetttttt kız gece 3 den berı uyutmuyor benı bu sıpaaa yaa kaldıkı babamızıda uyandırdıkkk :nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:bu gece cokuykuzuz kaldım ben oglusumda gunduzkı top ısrafının ustesınden geldi hehe:KK9::KK9:

bebişkommm--senınle aynı ola bır tanıdıgm var ınsl kı ck sorun olmaz gorumcemın oglu o amelıyattan oldu hemde kucucuk bedenınde acık amelıyat ama sunu solemelıyımkı gorumcem kendını cok yıprattı (ve 4.bebesı psıkolojık olarak cok yırattı amaa)ama sımdı ıkısıde cok ıyı oglumuz 6 aylık oldu dıkıslerı ılestı hee su da var kapalı bır skeıldede kalp kapakcıgı kapanıyor ama bebeklr ıcın enn ıyısı 2 aylıkken olmasıymıs kı gorumcen-mlerdee o sure cıınde yaptırdılar onlar hacettepede yaptırdılarr ank.oturuyorlarr ve 1 hafta muayene gozlemde kaldı ve sonra amelıyat ve 1 gun sonrasındada evıne gectii

sımdıden kafana takıp da uzme belkıde dr yanlıs anlamasıdır (ınsl)ama cok sukurkı artık b tur seyler tıp da cok basıt ıslem olaak goruluyor cnm benımm ALLAH a emanetsınız ınl saglıcakla kucagımıza almak nasıpp olur dua ıle canım benımm

sonucunun iyi çıkmasına sevindim sıkıntın bitmiştir artık ikiside güzelmiş güle güle kullanın bebek eşyalarına bakmak bile mutlu ediyor insanı almak dahada güzel tabi iyi yapmışsın park yatak almayla bambu beşikler çok cici ama çok kullanışlı değil malesef ah bizde bir başlayabilsek alışverişimize dün tam gidip alalım artık diyorduk trafik cezası yedik 350 tl kese sarsıldı yine beklicez galiba:)

sağol canım:13:

ay o traik cezaları zaten insanı mahvediyor bizde geçen park cezası yedik:KK1: ben sinirden gülmeye başlaım eşimde keçileri kaçırdı :KK1: (2.ye park cezası yiyoda:KK9:)

daha bizler için vakit var canım sıkma canını ama insan bir an önce almak istiyor değilmi:KK55:

ben pazar gunu baktım ilk defa... modokoya gittik annemle. Cogu yer 1 ay - 45 gün gibi bir teslimat süresi veriyor. Benim en cok begeindiğim ve kaliteli bulduğum Kervan Bebe oldu. Fiyatlar 3600 - 6000 arasında değişiyor. ;Tabi nakit verip pazarlık yaparsanız bu fiyatlar üzerinden daha da indirim olur. Ben bir modeli çok ama çok beğendim de 5500 tl idi. Biraz fazla geldi. DAha koltuğu perdesi halısı var. Genelde fiyatlara dahil olan şeyler büyüen beşik, 3 kapaklı gardrop, 3-4 çekmeceli şifonyer ve alt değiştirme masası,oyuncak dolabı bir de uyku seti ve yatak.

Nisan sonu sipariş vericez. Mayıs sonu - HAziran ortasına doğru elimizde olucak. Mobilyalar gelmeden duvar kağıdını kaplatıcam. Son 1 ay da kokusu çıkar. Halısını perdesini yaptırırım. Sonra da eLbiselerini yıkayıp yerleştiririz. Zaten ilk 5-6 ay odasında yatırmycam ama yine de bebek doğunca onları yerleştirmek için vaktim filan olmaz.

Asıl o diğil de eve yardıma gelen bayan da hamilekalmış benim:):) artık gelemiycek bana nereden bulucam yeni birini şimdi :KK43:

Bilgiler için teşekkür ederim :) Bende fazla uzatmadan odayı önümüzdeki haftasonu almaya karar verdim.Bende kendi yatak odama bambu yatak koyup ilk 5 ay odasına geçirmiycem ama bebekle oda düzenlemek zor olur...Acilen yeni yardımcı bulman gerekecek desene :)Benimki 4 çocuk sahibi başka düşünmüyormuş

bu arada günaydınlar kızlarrrr :)

hafta sonu 100lük şekeri yüklememi yaptırdım ama çok şükür değerlerim düşük çıktı yani şeker yok :KK76:

doktoruma bugün göstericem yinede sonuçları:KK76:

dün eşimle alışverişe çıktık..benki asla park yatak almam diyen kadın gittim park yatak aldımmmm:KK52:

zaten bebeğime oda yapacaktım ben ama ayrıyetten yatak odamada bi beşik gibi bişey almak istiyordum..bambu beşiklere baktım 3-4 aydan fazla kullanma ihtimali hiç kesinlikle ve en ucuzu 400den başlıyor...sonra bi park yatak vardı e bebek mağazasından aldık 130 tlye baby&plus diye bi marka.. çok kaliteli bişey değil ama ben zaten en fazla 1 sene yatak odamda dursun diye böyle bi beşik aldım..anı kurtardık yani eşimle :)

mavili aldımmmm çok hoşumuza gitti..

sonraaa ana kucağı aldık oda sunny baby marka 0-13 kg olandan aldım en fazla bi sene hem sallama amaçlı hemde otoya bağlanıyor..

ben aslında chicconun istiyordum ama onun fiyatı 300 tlydi e 1 sene kullanıp yerine yenisini alacağım birşey için o kadar para vermek istemedim..ve çok memnun kaldık içi yumuşacık...1 sene sonrada sadece araca bağlanan bi oto koltugu alırız diye düşündük :)

bebeğimin ilk büyük eşyalarını aldım çok mutluyum kızlarrr dün gece heyecandan gözüme uyku girmedi:KK52::KK52:

işte aldıklarımda bunlarrr

park yatak
Baby&Plus Çok Fonksiyonlu Park Yatak My Farm - e-bebek.com

oto koltugu(burda gözüktüğünden daha güzel )
Sunny Baby SB-402 Honey Taşıma Koltuğu Siyah - e-bebek.com

ha bu arada e bebek mağazısın personelinden çok memnun kaldık çok ilgili ve güler yüzlüler:KK6:

Güle güle kullansın bebeişin harika şeyler almışsın :)Ncity deki e bebek ten mi aldın?

zeytinyağı en güzeli tabi doğal yöntem. alternatif olarak lansinoh göğüs bakım kremi de olabilir, bebek emzirmesi gerektiğinde silinmiyor ve pişik için bebekte de kullanılabiliyor...
bunun haricinde ben de bebişime ne o bebek losyonlarından ne de bebek yağlarından kullanmak istemiyorum, sonuçta içinde birsürü katkı maddesi var, hiç yok deseler bile raf ömrünü uzatmak için var. en güzeli saf zeytinyağı.. arkadaşım hep bebeğine saf zeytinyağı kullanmıştı. çok da memnundu. en azından katkısız olduğu için içim rahat eder...

Günaydın. Ben de göğüs kremi de bebek kremi de almadım senin gibi saf zeytin yağı bi de ozon yağı kullanmaya planlıyorum.

Güle güle kullansın bebeişin harika şeyler almışsın :)Ncity deki e bebek ten mi aldın?

sağol canım :)

ilk önce ncity'ye gittik ama orda beğendiğimiz renkleri yoktu..sistemden baktık gebze centerda var dediler hemde vınnn gebze center'a:KK1:

ordan aldık canım ve o dünkü yağmurda elimizde poşetler arabamıza koşuyorduk :KK9:

ben karnıma da suruyorum zeytınyağı arada ama :))
bende zeytın yaglı krem suruyorum cnm gebelık basından berı hele oguslerım kasınmaya basladıgında dr kasıma ovala demıstı kı bende kremleryıp ovalıyorumkı yırtılmasın karnımada aynı sekılde suruyorumm:KK15::KK12:.

çok saol canım şimdi daha iyiyim düşünmüyorum artık bebeğime odaklandım onun için yapacaklarıma alışverişime kafayı yorucam artık dr mümkün olduğunca az gidicem ama bana ders oldu mevlam bir evlat daha nasip ederse asla şeker yüklemesi haricinde bir test yaptırmıcam bilseydim şimdide yaptırmazdım
canım benımm rabbım yar ve yardımcın olsun dedıgımm gıbı bende senn gıbı dusundum gorumcemden cok etkılendım halıyleo dgum yaptı ben gebe oldugumu ogrendımkıı hıc bır testımı yaptırmadım senelr sonra kavustum ınsl mucızemekı her gelen sey rabbım den ve her duamda dıyorum kaldırama yacagımız yuk yuklemez ınsll dr sordum caresı varsa 2 lı 3 lu ayrıntılı yaptırayım oda yok dedı ayrıntılıda ogrendıgınle kalır gebelıgı cok dolu gecer sureklı dusuncede dedıı bende gerek yok dedım ense kalınlıgını zaten 3 ay da olctu cok sukur sorun gorunmuyo rdedı hakkımızda hayulrısı senn ve dıger lerı ıcınde rabbım kaldırac-mayacagımız yuku yulemes ınsll saglıcakla dua ıle cnm benımm
Gunaydin kizlarr.ben 23+5 im bu gun.6. Ay kacinci haftada bitiyor.kafam cok karisiyor bu hesaplara.ilk ayi 6 hafta sayiyorlar sanirim.bi el atin yaa.anlatin bana:26:
cnm sen 24 yazında 6 ay bıtmıs 24+1 deyınce 7.aydan bır gun almıs oluyorsun mısal ben suanda 27+5 3 gun sonra 8 den gun alıcam ınsll kı hamıslık 10 ay gıbısuruyor tıp dılınde 40 hafta oluncaa:21::21:

Güzel anneler merhaba.
Sizinle bir tecrübemi paylaşmak isterim.
ilk Kızımda doğup emmeye başladıktan Sonra göğüs ucum İnanılmaz derecede tahriş olup yana olmuştu.
sütüM de bir hafta içinde iyice artmıştı. Çocuk emerken ağzının yanlarından sütüm taşarken göğüs ucunun kanaması bile karışırdı süte. Sanırım cildim hassastı belki herkeste aynı olmayabilir. yapmadığım şey kalmadı, bePanten, karbonat su, bebe yağı ne yaptımsa geÇmedi. sonra biri zeytinyağı tavsiye etti. emzirmediğim zamanlarda zeytinyağlı tampon koyuyordum Uçlara
pamuğu yağlayıp gazlı bezle sarıyor göğüs ucuna koyup Üzerini strech film naylonla sarıp (yağ bulaşmasın diye) sonra birer mendil sarıp sütyen takyordum. yağ göğüs ucumu yumuşak tutuyordu. hem bebeğe de zararı olmayan doğal bir Madde idi. merhemleri bir de silmeye uğraşyorsun. şayet başınızdan böyle bir şey geçerse deneyebilirsiniz.
cok sagol bu bılgıye cok ıhtıyacamız olucaktı cn benımm:KK19::KK54::KK54::KK54:

sağol canım :)

ilk önce ncity'ye gittik ama orda beğendiğimiz renkleri yoktu..sistemden baktık gebze centerda var dediler hemde vınnn gebze center'a:KK1:

ordan aldık canım ve o dünkü yağmurda elimizde poşetler arabamıza koşuyorduk :KK9:

Süper hızlı alışveriş olmuş desene :) Sağlıklı günlerde kullanın canım :KK16:

Süper hızlı alışveriş olmuş desene :) Sağlıklı günlerde kullanın canım :KK16:

evet öyle oldu canım:KK1: eşime günlerdir çok boşluyorsun bu işi diyordum dün bana : gördünmü bak ben oğlum için şehrin diğer ucuna giderim diye hava atıyordu :KK1:

çok güzel heyecanlar ya..Rabbim sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin hepimize canım..

merhablar hanımlar hayırlı haftalarmız olsun ınslll ben oglumu cok ozledım esım e cok dedım geceden berı ne olur bgn gıdelım dıye ama gıtmedıkaz sabret dıyor oda sabrete mıyor ama taa haftaya cumaa..bu arada bebegım gece 3, gibi uyandırdı benı kıı taa bu st kdrr gece zıpp zıp zıpp:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:ulaa dedım ne oluyor (sonra acıkmıstır dedım en son 5 de yeemk yemıstımm:KK17:)sonra cıkolu ekmek yedık oglumla ve daha da zıpp lamaya basladı hehe kı sbh namazındada öle dı cok sukurr ama sımdık uyuyorr babamızı ıse gonderırkende ölledıı ama mazarat oglusumm benı uyutmadı hıcc bugunn:21::21:bende kalktımm bebegımın beyazlılarını elımde yıkadımm asıcam bırazdann sonrada utuu sonra dıger kıyafetlerını yıkıcam ama onları makınede yıkar bır tozunu alırım magazada ne haldeler bılmıorumm cunkuu:KK8::KK8::KK6::KK6:

kızlar benım belım cok agrıyorrr dun sırtımda agrıdı kı sormayın gıtsın ama belım bır haftadır sureklı yaa her sbh o agrı ıle uyanıyorum suandada öle regl dakı bel agrısı gıbımmmm sızdede oluyormuuu

evetttttt kız gece 3 den berı uyutmuyor benı bu sıpaaa yaa kaldıkı babamızıda uyandırdıkkk :nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:bu gece cokuykuzuz kaldım ben oglusumda gunduzkı top ısrafının ustesınden geldi hehe:KK9::KK9:

bebişkommm--senınle aynı ola bır tanıdıgm var ınsl kı ck sorun olmaz gorumcemın oglu o amelıyattan oldu hemde kucucuk bedenınde acık amelıyat ama sunu solemelıyımkı gorumcem kendını cok yıprattı (ve 4.bebesı psıkolojık olarak cok yırattı amaa)ama sımdı ıkısıde cok ıyı oglumuz 6 aylık oldu dıkıslerı ılestı hee su da var kapalı bır skeıldede kalp kapakcıgı kapanıyor ama bebeklr ıcın enn ıyısı 2 aylıkken olmasıymıs kı gorumcen-mlerdee o sure cıınde yaptırdılar onlar hacettepede yaptırdılarr ank.oturuyorlarr ve 1 hafta muayene gozlemde kaldı ve sonra amelıyat ve 1 gun sonrasındada evıne gectii

sımdıden kafana takıp da uzme belkıde dr yanlıs anlamasıdır (ınsl)ama cok sukurkı artık b tur seyler tıp da cok basıt ıslem olaak goruluyor cnm benımm ALLAH a emanetsınız ınl saglıcakla kucagımıza almak nasıpp olur dua ıle canım benımm

bak yine güldürmüş annesinin yüzünüüü bebecikkk :KK16::KK16:

bu arada günaydınlar kızlarrrr :)

hafta sonu 100lük şekeri yüklememi yaptırdım ama çok şükür değerlerim düşük çıktı yani şeker yok :KK76:

doktoruma bugün göstericem yinede sonuçları:KK76:

dün eşimle alışverişe çıktık..benki asla park yatak almam diyen kadın gittim park yatak aldımmmm:KK52:

zaten bebeğime oda yapacaktım ben ama ayrıyetten yatak odamada bi beşik gibi bişey almak istiyordum..bambu beşiklere baktım 3-4 aydan fazla kullanma ihtimali hiç kesinlikle ve en ucuzu 400den başlıyor...sonra bi park yatak vardı e bebek mağazasından aldık 130 tlye baby&plus diye bi marka.. çok kaliteli bişey değil ama ben zaten en fazla 1 sene yatak odamda dursun diye böyle bi beşik aldım..anı kurtardık yani eşimle :)

mavili aldımmmm çok hoşumuza gitti..

sonraaa ana kucağı aldık oda sunny baby marka 0-13 kg olandan aldım en fazla bi sene hem sallama amaçlı hemde otoya bağlanıyor..

ben aslında chicconun istiyordum ama onun fiyatı 300 tlydi e 1 sene kullanıp yerine yenisini alacağım birşey için o kadar para vermek istemedim..ve çok memnun kaldık içi yumuşacık...1 sene sonrada sadece araca bağlanan bi oto koltugu alırız diye düşündük :)

bebeğimin ilk büyük eşyalarını aldım çok mutluyum kızlarrr dün gece heyecandan gözüme uyku girmedi:KK52::KK52:

işte aldıklarımda bunlarrr

park yatak
Baby&Plus Çok Fonksiyonlu Park Yatak My Farm - e-bebek.com

oto koltugu(burda gözüktüğünden daha güzel )
Sunny Baby SB-402 Honey Taşıma Koltuğu Siyah - e-bebek.com

ha bu arada e bebek mağazısın personelinden çok memnun kaldık çok ilgili ve güler yüzlüler:KK6:

Günaydın canım.
Aldılarınızı güzel günlerde kullanın.
bende o bambu beşikleri çok beğeniyorum ama yakından görünce insan almak istemiyor çünkü gerçekten sadece görsel yönü var hiç kullanışlı değil. iyi bir tercih olmuş bence seninki :KK34:

Gunaydin kizlarr.ben 23+5 im bu gun.6. Ay kacinci haftada bitiyor.kafam cok karisiyor bu hesaplara.ilk ayi 6 hafta sayiyorlar sanirim.bi el atin yaa.anlatin bana:26:

6 ayın bitmiş artık canım. 7. aya başlamışsın. soranlara 6 aylık hamişim dersin 7. aya yeni başladım dersin. insanlarda pek anlamıyor bu hamişllik haftalarını aylarını söyleyince. gerçi biz bile tam anlamıyoruz. ben 6. ay nasıl bitti hiç anlamadım. sanki 6. ayı yaşamadım :KK9::KK9:

ben karnıma da suruyorum zeytınyağı arada ama :))

oyyy vıcık vıcık ben süremem kız karnıma :KK9: kendimi kötü hissederim. kremi bile zor sürüyorum valla ben :KK1::KK1:

evet öyle oldu canım:KK1: eşime günlerdir çok boşluyorsun bu işi diyordum dün bana : gördünmü bak ben oğlum için şehrin diğer ucuna giderim diye hava atıyordu :KK1:

çok güzel heyecanlar ya..Rabbim sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin hepimize canım..

bu erkekler çook fena yaaa. hemen kendilerine bi pay çıkartıp zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar :KK9::KK9:

Benimde pzt temizlik günüm erkenden kalktım bekliyorum abla gelmedi; nerde kaldın diye aradım gelemeyecekmiş ve haberde vermedi akşamda uzaktan misafirlerim gelecek , televizyonun karşısına oturdum melül melül napcam ben diye düşünüyorum :KK31: Pasta börek hazır alıcam artık da bütün eevi nasıl temizliyeceğim eşim erken çıksa bari işten :KK5: Ama bari önceden haber verseydi çok sinirliyim çok memnundum ama gelmesin bundan sonra çok zor duruma düşürdü beni, başka bi abla bulucam artık:KK19: :KK31::KK14:

slm kızlar herkese,

güzel mutlu,huzurlu bir hafta dilerim....

haftasonu çok güzeldi .gezdik,tozduk.

parka gittik,güneş o kadar yakıcı ki hafif yanmışım.

bugünse hava bulutlu.

karın büyüdükçe kıl,tüy meselesi sıkıntı olacak.yaz da geliyor.

eskisine göre daha hızlı uzuyor,tırnaklarım da öyle.erkek annelerinin öyle olurmuş derler.

kız doğuracak arkadaşım var benimse nerdeyse hiç çıkmıyor diyor.

sayfalar da okunmayacak kadar ilerlemiş,sizi çenesi düşükler sizi....:KK16:

Bu arada kızlar ben ana kucağı yada ana dizi almaya planlıyorum ama istediğim bir şey bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
1) sağlam
2) sağa sola ve ileri geri sallana bilen olsun yani çift yönlü diyorlar (piyasada çoğu ileri geri sallanan ama onlar pek iyi değilmiş bebekde bulantı ve kusmaya sebep olabilirmiş )
3) evde kullanmaya uygun

Böyle bi şey gören var mı? Ve bir sorun var internetten de alma imkaniyetim yok :KK43:(

Harika yaa şu erkekleri anlamak zor konu :) aklınca seni ters köşe yapmış...ama eminim o da senin kadar heyecenlıdır.Onlar sadece bizim kadar duygularını belli edemiyorlar.Bende beni ikeaya götür dedim ist trafiğini çekemem Bursadakine gidelim dedi.Ölür müsün öldürür müsün durumu.1 saatlik yola gitmiyor 3 saatlik yola gidelim trafik yok diyor.Bakalım rovanşı kim alacak :KK1:

Günaydıınn canlaarrrr :KK16:

Yeni bir hafta yeni birgünn
Hepimiz için çok keyifli ve hızlı geçen bir hafta olur inşallah. bebeciklerimize biraz daha yaklaşıyoruuuzz :KK8:
Günlerin geçmesi çok keyiflide hergün artan ağrılar beni çook korkutuyor. Acaba bebeğime bişey mi oldu diye.
Neyseki oğlum hareketiyle kendini hemen hissettiriyor. Ben burdayım anne diyor bana :KK16:
Ama ben yinede yarın bütün ağrılarımı doktora sorucam. Gerçi o bana yine vücut kendini doğuma hazırlıyor bu ağrılar normal dicek ama olsun benim içim daha çok rahatlıycak.
Yarın şeker yüklemeside yapılacak. Bakalım ne sonuç alıcaz.:44::nazar:

Günaydın canım.
Aldılarınızı güzel günlerde kullanın.
bende o bambu beşikleri çok beğeniyorum ama yakından görünce insan almak istemiyor çünkü gerçekten sadece görsel yönü var hiç kullanışlı değil. iyi bir tercih olmuş bence seninki :KK34:

6 ayın bitmiş artık canım. 7. aya başlamışsın. soranlara 6 aylık hamişim dersin 7. aya yeni başladım dersin. insanlarda pek anlamıyor bu hamişllik haftalarını aylarını söyleyince. gerçi biz bile tam anlamıyoruz. ben 6. ay nasıl bitti hiç anlamadım. sanki 6. ayı yaşamadım :KK9::KK9:

oyyy vıcık vıcık ben süremem kız karnıma :KK9: kendimi kötü hissederim. kremi bile zor sürüyorum valla ben :KK1::KK1:

bu erkekler çook fena yaaa. hemen kendilerine bi pay çıkartıp zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar :KK9::KK9:

evet canım bambu beşiklerde çok hevesim vardı hatta alacaktım kesin kararlıydım ama bi arkadaşım aldı bebek daha 3 aylık bambu beşiğini satıyor çünkü bebek sığmıyormuş..

dedim birde bu bambu beşiği daha sonra saklıycak yer aramam gerekecek park yatak aldım..demek çok büyük konuşmuşum almam ben o muşambadan diye:KK9::KK9:

evet eşim bi kasılıyor görseniz sanki dünyayı fethetti :KK1: halbuki ben bu aldıklarımızı nerdeyse 2 ay dır araştırıyorum iyi bişey olsun diye canım çıktı:KK1:

X