2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
yatak konusuna baktım da bende şimdi :26: visco önermiyorlar.yarı ortaopedik olmalıymış.işbirin var 233 lira e o kadarda vermem yatağa yani
yarim seninkinin markası ne?

Son düzenleme:
çok şükür şimdilik görünürde eksik bişey yok gibi... ama annem gelicek kısmet olursa ay sonuna doğru... o bakar söyler artık eksik bişey varmı diye

e senin yeğenden tecrübeli tabi annen daha yakın şuan bu konulara.

aklında bulunsun tatlım erkek bebekleri kanguruda taşımak pek önerilmiyor yumurtalıkları sıkışmaması sebebiyle...

ben taşımam zaten canım o şekilde bebeği. eşimin çok hevesi var. ama oda zaten haftada bir gezmeye gidersek anca öyle takar o da çok uzun olmaz zaten. adamcağızda hevesini alsın

yatak konusuna baktım da bende şimdi :26: visco önermiyorlar.yarı ortaopedik olmalıymış.işbirin var 233 lira e o kadarda vermem yatağa yani
yarim seninkinin markası ne?

Bana park yatakla birlikte yatağınıda vericekler ama nasıl bişey olduğunu bilmiyorum hiç sormakta aklıma gelmedi. salı gidince bakayım nasıl bişey veriyorlar diye :44:

biz geldıkk 2 st oldu ama cok yorgunuz acık havaa bayagı cok yordu bızı yaaa gelır gelmez dus aldık ama gecmedikinee evde suan mısafırde var onlar gıder gıtmez yatmayı planlıyorumm ınsll ölede olurrr oglsuumunda sesi cıkmıyor son 1 st dırr:26:bu arada topla fılan oynadık azda olsao aralarda oglusumda oynuyordu ıcerdee dıkat ettım ama ınsl bır sorun olmazz

Canım Allah yardımcın olsun inşallah.Bir yanlışlık olmuştur inşallah.
Allah seninde yavrunu bizlerinde yavrularını inşallah korur canım.
Birde şöyle düşün doğruysa eğer ya farkedilmeseydide doğduktan sonra öğrenseydin.
En azından erken teşhis yapılarak tedavisi olacak.

uyumuştur canım bebişin birazdan tekmelemeye başlar çok uzanmadıysan top oynarken sıkıntı olmaz. uzanmamak gerekiyor çünkü

kızlar yaa bu yatak konusunu çok sıkıntı yaptım. yarı ortopedik alırım diyodum pazar günü aldığımız park yatağı kurduk o yataklar yüksek olucak gibi geldi bana şimdi tekrar düşünüyorum ne alıcam diye. visco da istemiyorumne güsel kafamda halletmiştim yaa

2 günden beri yatılı misafirlerim vardı çook yoruldum..daha yeni gittiler ama güzel geçti :) allahtan yardımcı oldular ama nede olsa hamileyiz daha çok enerji harcıyoruzz :) neyse bana bu 1 ay yeter :))

Kizlar 3 litre su icmek icin kendinizi paralamayin.gunluk 3 litre sivi almamiz gerekiyor.yani ictigimiz corba meyvesuyu caylar da o 3 litrenin icinde.yani 2 litreye yakinsu icsek gerisini cay meyve suyu corbs ile cok rahat tamamliyoruz.ama bunlarin hicbirini icmiyorsaniz tabiki suya abanacagiz

linki aşağıda bulabilirsin... fonksiynel değil ama renkli ve ekonomik... bebeklerin de ilk zamanlarda en fazla ilgisini çeken şeyler renkli ve hareketli olan şeyler...

Baby2go 8953 Ana Dizi - 42.29 TL + KDV

çok güzel görünüyo canım alasım geldi benimde :))titreşim ve müzikliden mı almak lazımkı hiç düşünmemiştim boyle bişeyi aslında

2 günden beri yatılı misafirlerim vardı çook yoruldum..daha yeni gittiler ama güzel geçti :) allahtan yardımcı oldular ama nede olsa hamileyiz daha çok enerji harcıyoruzz :) neyse bana bu 1 ay yeter :))

gercekten zor oluyor heleki yatılı ben almıyorum artık yatılı mısafır gercıo annemler gelecek ama onlarda mısafır degıl :))

vısco bebk için uygun degıl canım ben besık alacam ama hafıf olsun kolay tasınsın ıstıyorum bırde sevıye ayarlaması mothercarede gordum gecen hafta cevahırde ,onumuzdekı hafta sonu halledecem ınsallah

Son düzenleme:
gercekten zor oluyor heleki yatılı ben almıyorum artık yatılı mısafır gercıo annemler gelecek ama onlarda mısafır degıl :))

bizim ev biraz uzak kaldıgı için mecbur yatıya kalıyorlar :) tabi canım annem babam başımızın üstünde yerleri var :)

çok güzel görünüyo canım alasım geldi benimde :))titreşim ve müzikliden mı almak lazımkı hiç düşünmemiştim boyle bişeyi aslında

buna takılı bir titreşim aparatı mevcut... zaten odada yada mutfakta yani bizim yanımızda olucağı için ben çok da müzikli kuralı aramıyorum esasında... kızımla ben konuşurum olmadı klasik müzik açarım tvden telefondan... önemli olan bana göre gördükleri... çünkü bebekler önce renkli sonra da hareketli şeyleri algılamaya başlıyorlar ve çok da seviyolar... çok da pahalısına ayırıcak bütçem yok ama düşündüğümde bu da işimi görür gibi geliyo bana...elbette çok daha fonksiyonlu olanları var... sağa sola sallanan (elektronik) müzikli , aynı zamanda titreşim de veren... ve bunun yanısıra oyuncakları dönen vs. vs. tabi bu saydıklarım fiyatı etkileyen faktörler... dediğim gibi ihtiyaç ve bütçeye bağlı tercih sebebi...

benimde çok hoşuma gitti.eşime söyliyim de bakalım ne diyor ?ya bunu kaç aylık olana kadar kullanabiliyoruzz acaba

şahsi fikrim 0-6 ay arası kullanılabilir... belki daha fazla da kullanılabilir ama, bebek güçlenip kalkmaya başladıkça biraz riskli olduğunu düşünüyorum... gerçi emniyet kemeri var ama ben fazla evhamlıyım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…