2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın tüm annelere bizde geldik çalişan annelere allah kolaylıklar versin bizde evdeyiz ama bir sürü işimiz var şimdi onları halletmeye gideceğim başlamadan size bir günaydın diyelim dedik sonra aranıza döneriz

Ayy ne kadar heyecan verici. Bende bebişimin odasını yapmak istiyorum artık.
kimbilir ne kadar şirin olur şimdi o oda
Bu arada sanada çookk kolay gelsin canım. çalışmak iyice zor olmaya başladı artık

güzel özetlemişsin

Teşekkür ederimm

Ayy kuzum niye ağladın ki. Gerçi sana söylüyorumda sanki bende farklıyım sanki. Bir kaç saat hissetmesem hareketlerini panik oluyorum hemen. Koşarak doktora gidesim geliyor.

Maşallah oğluna canımm. Benimkide bu sabah çok hareketli. Annelerini mutlu ediyor bizim bebecikler

Ohh siz çıkın gezin bakalım. Biz çalışıcaz oğlumla

Günaydııınnnn
Çok yorma kendini şekerim ev işleriyle. evde olmanın keyfini çıkar. Bende keşke evde olsam şimdi.
gerçi bende evde olsam yapçak çookk iş var evde de. boş boş duramam yani

canım o zaman sen bugün ev sahipliği yapıcaksın buralarda

Son düzenleme:

sağol canım...evet biran önce saatim gelsin çıkıyım işten eve gitmek istiyorum.bu haftasonumu kızıma ayırdım:)))
çalışmak yorucu ama eksiklerimi tamamlamak içinde mecburum ona herşey feda olsun

Günaydın annişler
kahvaltımızı yaptık anneanneyle balkonda,
sonrada eve inip müzik açtık
maaşallah müzik açılınca tekmeler atmaya başladık
annesi gibi seviyo müziği.

sağol canım...evet biran önce saatim gelsin çıkıyım işten eve gitmek istiyorum.bu haftasonumu kızıma ayırdım:)))
çalışmak yorucu ama eksiklerimi tamamlamak içinde mecburum ona herşey feda olsun

Zaten sırf onlar için çalışıyoruz. O iyi olsun ben yorulayım sorun değil Aşkım oğlum benimmm

Günaydın annişler
kahvaltımızı yaptık anneanneyle balkonda,
sonrada eve inip müzik açtık
maaşallah müzik açılınca tekmeler atmaya başladık
annesi gibi seviyo müziği.
günaydıınnn.
Ne güzel neşeli başlamışsınız güne. Benim oğluşumda karnımız doyduktan sonra çok hareketlendi. obur şirinim benim

Tünaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. Bugün sakin bir güne uyandık kızımla. 2 gündür yemekli ve yatılı misafirlerimiz vardı dün akşam yolladık memleketlerine artıkım. Bizim için çok keyifli ve bol eğlenceli 2 gün oldu. Kızım da misafirlerin sesleriyle daha da coştu göbeğimdeki hareketlerle misafirler kahkahalara boğuldular. 2,3 misafir gördü mü şımaracak benim cimcime belli oldu. Hepinize keyifli hafta sonları diliyorum ve tabi ki çalışanlara da Allah kolaylık versin. Biz de biraz dışarı çıkıp yürüyüş yapacağız arkadaşlarımla buluşacağız. haa asıl dün kontrole gittim onu anlatmadım size. Hastaneye gittik idrar yolları iltihaplıydı tekrar tahlil yaptırdık çok şükür geçmiş enfeksiyon. Ufaklığa da bakalım dedi doktor. 970 gr ve 31 cm olmuş bizim cimcime maşallah kızıma. Normal seyrinde yani haftasında dedi doktor.. Bizden bu kadar daha geçmişi okumadım gözüm yemedi yaw

Ne güzel neşenide getirmişsin canım. yazdıklarını okudukça benimde yüzüm güldü
maşallah kızında kocaman olmuş artık gramları geçip kilolara başlıyosunuz sizde ne güzeelll.
sizde kızınla güzeell bir hafatsonu geçirin inşallah canım

Teşekkür ederim canımcım.. :) Hepimiz göreceğiz Allah'ın izniyle 2 kiloları, 3 kiloları Sağlıkları yerinde olsun bebişlerimizinnn yeterki!

kızlar yaz geliyor artık montları giymicez ve karınlarda büyüdü malum...ben bu havalara aldanıp dün biraz ince giyindim ama bugün biraz rahatsız gibiyim (( ne giycez yaa bu havalar içinnn..biraz kalın olsa terliyorum ince olsa üşütüyorum kaldım arada????lcw çok güzel tunik gömlekler var ama onlarda ileriki aylar için olur bize karnımız çok büyüyünce dimi????yada şimdiden giyilirmi bilemedim...

Canım ben şahsen mevsimlik kazak giyiyorum üstüne de ince ceket, sıcak olduğunda çıkarıyorum az üşüdüğümde giyiyorum. bir de arkadaşım bana gömlek almış hamile gömleği denedim ama çok garip durdu bende sanki son aylarda giyebilirmişim gibi geldi. ayol ne giysek garip oluyor zaten de!

Teşekkür ederim canımcım.. :) Hepimiz göreceğiz Allah'ın izniyle 2 kiloları, 3 kiloları Sağlıkları yerinde olsun bebişlerimizinnn yeterki!
Aminnn inşallah görürüz canımm

ben birde onunla konuştuğum zaman tekmeliyo anlıyo kerata sanki ne dediğimi :))))

çok ilginç bu bebecikler. minnacıklar ama hergün biraz daha şaşırtıyolar bizi

ben kalın bir hırka giyiyorum canım. zaten pek dışarda kalmıyorum. otobüse binene kaadr en fazla 10 dk indikten sonrada 5 dk dışarda kalıyorum. montu bıraktım bu aralar

o hamile kıyafetlerini 9. aya göre yapıyorlar heralde. en küçükleri bile çok büyük. bende öncede s beden gömlek giyiyordum şimdi m giyiyorum sonrada L alırım heralde. hamiş kıyafetleri olana kadar doğruruz yahuu 9. ayda ne kadar giyinip gezebilirim ki bana şimdi bile yürümek zor geliyor

giyecek mi dediniz?? bu ara iki tayt ve iki bluzu evirip çevirip giyiyorum kusucam artık bi de en son eşofman altı aldım bi tane hayatıma renk geldi çok bişe de alasım yok genelde daha sonra giyebilceem şeyler almaya dikkat ediorum ama nereye kadar.. taytın birinide gece uyurken bile giyiyorum yane sölemesi ayıp:):) yazlık çiçekli elbiseler almak istiyorum ama nerde bulcam oofff

aynıı beennn. valla bende öyle canım. evde pijama giyiyorum gerçi artık onlarda olmuyor çok sıkıyor belleri. iş yerinde de yine tayt 2 çeşit var. üstümede 2-3 gömlek var yıkayıp yıkayıp onları giyiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…