2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Var bursada Civil bebe o zaman orayada bi bakayım. Ama keşke sırtıda ayarlanabilseydi. çok şey isitiyoruz biliyorumm farkındayımm

var tabi ayarlananları ama dediğin gibi fiyat yükseliyor...
benim bütçemi aşıyo öyle 100-150 tl'lik ürünler... bu da iş görebilir diye düşündüm yeğenimden edindiğim tecrübeye göre...çünkü 6-7 aydan sonra mama sandalyesi almayı düşünüyoruz, e zaten bunu da o zamana kadar ancak kullanabilir... anadizi dediğimiz şey öyle aman aman kocaman bişey değil çünkü, sonuçta bebek de büyüycek... güçlenicek ve kalkmaya çalışıcak... 6 aydan sonra tehlikeli geliyo bana anadizleri...

kızlar sırt bölümü ayarlanabilen anakucağından alın. ve yana sallanabilen daha kullanışlı. öne ve arkayada sallanabiliyo.
bi ara hakmara gelmişti 59 liraydı fiyatı. ben 7-8 ay kullandım oğlumda. gündüz içinde uyuduğu da oluyodu. mama yedirirken oturma pozisyonuna getiriyodum. kullanışlıydı yani.
bilginize..

Aynı şeyi 2 lide beraberce yaşamıştık canım..Kesinlikle kendini üzmüyorsunnn...Sen üzülünce bebişinde üzülüyor çünkü bunu biliyorsun...
Ben bu doktorlarıda anlamış değilim yani...Seninde karşına bşr türlü güvenebileceğin bir doktor çıkmadı kiiiii...Ayrıntılında sorun yoksa içini ferah tut canımmmm...
Evet bende hatırlıyorum başka hiçbir test yaptırmayacağım dediğini...Hayır diyorsan hayırdır doktora ne balkıyorsun sen...
Sıkıldın bu doktor muhabbetinden ama ben ve İkiziz baştan beri doktorlarımızdan memnunuz diyoruz...Senin doktorunla iletişimin iyi olmalı ilk başta ve doktoruna güvenmelisin ilk önce...O güveni sağlayamadın ki başından beri hep anlaşamadığın doktorlar çıktı karşına..
Senin bebişin sağlıklı ve sağlıklı sıhhatli kucağına alacaksınnn canım...Üzme bebişinide kendinideee

merhablar cok yorgunum gecmısı bayagı var hıc gozum kesmıyor okumayı bugun tapu ıslerı ıcın aksamaaa kadar evrak pesındeydıkk ve daha ısımız bıtmedı en son ımza ısı kaldı onuda p.tesı esım ve eskı ev sahıbı yapacak hayırlısı ılee 4,5 gıbı geldımm 1 st de olsa uyuduk esımle basımız cok agrıdı yorgunlukdann yaa tatlı yorgunlular ama genede artık bu ısler benı cok yoruyor kı bebegım sukur tekmelerı yorgunlugu alıyor azda olsa kııı

en onemlısı ogleden berı mıdem yanıyor bogazımda sankı yaglı seyler yemısımde bogazımı yakıyor gıbıydı yaa cok canım yanıyor sut ıcmeyı hıcc sevmıyorum su ıcıyorum gecmıyor aksam yemegı dahı zor yedım az da olsaa ne yapım aranızda bu gıbı sıkayetlerı baslayanlar oldumuu lutfennnnn fıkır ıstıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:26::26: namazımı kılayıım gene gorusuruz lutfen yazınn fıkırleırnız varsa süt dısında tabiii
:18::18::18:

sakız çiğnemeyi deneyebilirsin...
evde gaviskon şurup varsa onu kullanabilirsin...
yada rennie şurup veya tablet... bizler bunları kullanabiliyoruz...
anlaşılan sende de gebeliğe bağlı reflü oluşmuş... geçmiş olsun...

önerebileceğim tek şey rennie duo
benim mide yanması şikayetim hiç bitmiyo
yemekten hemen sonra rennie içiyorum. hamdolsun rahatlatıyo
ama genelde salçalı ve baharatlı yemekler kötü yapıyo

sakız dısında deneye bıleceım bır secenek yok sagolasın yarımm
daha onceden reflum vardı hamıslıkde gectı dyordumkıı bır farklı modelı ıle bu karsm a cıktı yaaaaaaaaaaa

cnm maden suyu denedinmi
deneyım dedım evde kalmamıs cnm ya esımde marketten yenı geldı dı kıyamadım onada bugun cokk yorulduk ıkımızde cunkummm ama yarına alırım kı ne olur ne olmaz artık baslarmıs mıde yanmamızz ona goree sıra sızede gelebılır aman haaaaaaaaa

ay gelmez inş senden de gitsin biran önce

cnm maden suyu denedinmi

maden suyu asitliye pek onaylanmiyor gebelikte canim.. zaten bu reflu.. soda hazimsizliga iyi geliyor asitli icecek.. bu dert hazimsizliktan olusmuyormus gebeligin bu doneminde.. midemize alttan yapilan baski ( bebisimizin baskisi :)) kola ve tum asitli icecekler .. kafein iceren kahve cay gibi icecekler zararli grubunda.. bende gectigimzi 2 hafta cok cektim.. sadece gaviskon surubu gonul rahatligiyla icebiliyoruz.. birde muz iyi geliyor .. yarim muz ama..muzu cok tuketirsek kabizlik yapiyor oda.. eger gaviscok surub ve muz yoksa 2-3 parca kuru ekmek yardimci olabiliyor.. bir sureligine eger o gun agir ve baharatli yediysek bir sure bunlar yardimci sonra tekrarliyor.. gibi.. ama kisa sureli cozumler boyle.. bu donem mumkun oldugunc yagsiz salcasiz ve baharatsiz yenmeli ve azar azar siksik..

Mide ekşimesine en iyi gelen şey havuç havucun suyuda iyi yemeside.Ben fazla yiyemiyorum şekerim olduğu için ama yemek isteyen yiyebilir...

Diamond A112 Ana Kucağı en ucuz fiyatı ucuzu.com da!
sanırım bu modelde en uygun fiyat bu?
bu ne arkadaş ya küçücük şeyler ne kadar da pahalı
bebiş kıyafetleride öyle ya küçüldükçe fiyatları artıyor. ne yazık ki

ilki hem fiyat olarak hem görüntü olarak benimde hoşuma gitti. heralde bende öyle bişey alıcam. butikbebe ya da unnado ya falan girsede ordan alsam her siteyede güven olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…