2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Kızlar cok sıkıntılıyım.Ben herşeyden kısıyorum kızım olacak diye ama eşim beni anlamıyor yok ben kendime harcama yapmayayım mı dıyor?Daha üstüne kendini haklı çikarmaya çalişiyor.((((

canım benimde 3lü testim riskli çıktı ve duyduğum anda ve ondan sonrada ne çektiğimi bir ben bilirim benim ultrasonumda temiz doktorum şimdi 3lü testi kafana fazla takma önemli olan ultrason diyor bilmiyorum benimde zaman geçtikçe içimde bir rahatlık var ama yinede şüphede var allah hepimizi korktuğumuzdan esirgesin iyi düşünelim iyi olsun

Kızlar cok sıkıntılıyım.Ben herşeyden kısıyorum kızım olacak diye ama eşim beni anlamıyor yok ben kendime harcama yapmayayım mı dıyor?Daha üstüne kendini haklı çikarmaya çalişiyor.((((
Erkekler bizim kadar yakın olamayabiliyor bu konulara. onlar bizim kadar yakından hissetmiyorlar çünkü. almanız gereken şeylerin bir listesini yapsan gerçekten çok önemli olanların ama.
sonra onların ortalama fiyatlarını yazsan karşılarına. Sonra bu listeyi eşine göstersen bak bunlar lazım az vaktimiz kaldı biraz bütçemizi düzenlememiz lazım desen. hatta eğer gelirse senle birlikte birgün çıkın bebek mağazalarını gezin o da görsün fiyatları. gerçekten bebek eşyaları fiyatları çok yüksek oluyor.belki canlı olarak görürse o da sana destek olur

Kizlarr kargalar kahvalti yapmadan yola koyulduk kizimla.umarim abant sicaktir...

cnm yyaa nolur üzülme sana bu evladı nasip eden yaradan eğer versa bi sıkıntı onuda yok eder sen sadece ona inan ve dua et..hayırlısıyla sağ sağlim kucağına alacaksın..ahh bu doktorlarr sinşr bozmaktan başak neye yararlar allah aşkına..hepsinde bi afra tafra allah ıslah etsin öylelerini..lütfen sende kendini üzme karnındakini düşün herşeyden çok çabuk etkileniyorlar...buradaki herkesin inanıyorumki duaları sizinle olacak...çokk öpüldünüz :))

sakız dısında deneye bıleceım bır secenek yok sagolasın yarımm
daha onceden reflum vardı hamıslıkde gectı dyordumkıı bır farklı modelı ıle bu karsm a cıktı yaaaaaaaaaaa

cnm benimde son 1 haftadır bu sıkıntım vardı çokk canım yanıyordu..bu kontrolümde sordum doktora rahatlıkla rennie şurup kullanabilirsin dedi..günde 8 kaşık normaldir dedi..kendide hamileliğinde kullanmış hemde 20 şişe falan :))) bende midem yandıkça hemen içiyorum harika bir şey hemen kesiyo ama çok uzun süre etki etmiyor yaklaşık 2 saat sonra yine olabiliyor :=))

Günaydınnnn tatlı anneler ve yavruları...bugün hafta sonu çoğunuz izinlisiniz ohh ne güzel gezin tozun..bizde oğlumla işe geldik haftasonu çalışıcaz ama sorun değil çünkü bizde iki gün izin yaptık ve çokta güzel geçti..şimdide çalışma zamanı...herkese güzel bir gün diliyorum..

Günaydın Kızlaarrr ve onların bebeciklerriiii
Yine bir haftayı daha bitirdik hep birlikte.
Artık haftalar çok hızlı geçiyor nedense.
Bebişleri kucağımıza almaya çook az kaldııı
Hergün biraz daha zorlaşıyor ama hamileyken çalışmak. İzne çıkmak istiyorum artık bende.
Ama daha çookk çalışmak lazım. Herşeeey oğlum için.
Hepinize keyifli bir haftasonu diliyorum kızlar.
Bol bol dinlenin gezin

Günaydın canım bende senin gibi haftasonu çalışıyorum. kolay gelsin ikimizede ve tüm çalışan annişlere

Günaydın canım okuyunca çok üzüldüm inan allah sabır versin çok saçma olmuş gerçekten doktorunun ısrarı sen sıkma canını sen üzüldükçe biliyosun bebişinde üzülüyor onuda üzme lütfen toparla kendini kafanada tahma çok duydum böyle sorunlu hamilelikler ama bebekleri gayet sağlıklı yani sıkma sen canını bol bol dua et....

sanada günaydın hayatım...eee napalım dediğin gibi yavrularımızın geleceği için çalışmamız lazım başka çare yok..cnm şu yasa en yakın zamanda onaylansada çıksak izne..ben son ana kadar çalışıcam diyodum ama artık zor geliyor uyanmak :)) yazda geliyor ne güzel olur bolca dinlenerek ve huzurlu bir ortamda bekleriz bebişlerimizi...inşallah allahım dualarımızı kabul ederde çıkar şu yasa ...

cnm bu arada evet kontrolümüz çok ii geçti iyi dileklerin için çok teşekkür ederim..kilosu biraz aklıma takılmıştı burda yazılanları görünce ama onuda soru etmiyorum artık sağlığı yerinde olsunda o yeter..sanada kolay gelsin cnm...öpüldünüzzzzz

Bende öyle son ana kadar çalışırım diyorum halaaa diyorum. çünkü iş yerinde bir arkadaş nişan yapıcak mayıs ayında. ben izne çıkarsam kızcağız izin kullanamıycak. o yüzden sadece kendimi düşünemiyorum. İnşallah bebeğimde bende dayanırız hazirana kadar başka bişey istemiyorum. Bakalım zaman ne göstericek bize. Allah yardımcımız olsun tatlım
Bebişin daha çook büyücek annesi hiç endişelenme

günaydın annişler ve onların kuzucukları:)))
güzel bi haftasonu diliyorum herkese.bende çalışan annelerdenim.gelsin şu izinler artık dinlenmek istiyorum.
bugün güzel birgün ama bebeğimin odası geldi pazartesi eklerim resimleri canlarım.
kendinize ve kuzucuklarınıza iyi bakın

Canım benim üzme,yıpratma kendini...Bu testlerin sonuçlarının kötü olup
ne kadar sağlıklı bebişler dünyaya geldiğini biliyoruz.Zorla test yapılmaz ki???
Benim doktorum 2li için de 3lü için de dediği sadece şuydu:Bu testler bilgi testidir ve
zorunluluğu yoktur.Biz de 2liyi yaptırmıştık.3lüyü yaptırmadık...Anlamıyorum zorunlu diye
birşey yok

canım benim şimdiye kadar o testin doğru çıktığını hiç duymadım inasnki ben rabbime güven tatlım en güzel evlatlar senin olsun

güzel özetlemişsin

canım bunu nerden aldın markası falan çok hoş ve ekonomik

Günaydınlarrrrrrr
Yola çıkmadan yanınıza uğrayalım dedik.Kahvaltımızı
yaptık babamızı bekliyoruzAkşam kına gecesinde
azıcık oynadık.Kimse anlamadı hamile olduğumu
İlkokul arkadaşlarımla görüşünce sohbet edince hamile olduğumu
öğrendiler hepsi şok oldular bir bana bir göbişe bakıyorlar.Bana kalsa
1 km öteden bile hamile olduğum anlaşılır ama insanlar anlayamıyor
Kızçem pek sevmedi galiba oynak havaları çok sonra tekme atmaya başladı korktum
Tekme atar atmaz da ağlamaya başladım ah bu annelikkkkkkk ahhhhh
Neyse size bol güneşli,bol tekmeli,bol aşklı,bol kazançlı haftasonlar diliyorummmmmmm

Günaydın kızlar... herkese iyi hafta sonları..
sabahtan beri oğlum kıpır kıpır.. maşallah benim oğluşuma...
bugün dayısı gelicek belkide ondandır, sinema keyfi yapıcaz öğlen sonu..
havada o kadar güzel ki bi an önce kendimi dışarı atmak istiyorum..
biraz geçmişe bakalım yine coşmuşsunuz sonra evimizi toplayıp hazırlanalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…